ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 15:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK AMA ÇOK GÜNAHLARIM VAR ACABA ALLAH BENİ BAĞIŞLARMI
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2009 Pzr 22:13:47      ÇOK AMA ÇOK GÜNAHLARIM VAR ACABA ALLAH BENİ BAĞIŞLARMIsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yüce Allah kur`an`da şöyle buyuruyor:
``De ki: yalvarmanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin?``
Yine bir kudsi hadiste yüce Allah (c.c) sevgili peygamberi efendimiz Hz. Muhammed Mustafanın sallallahu aleyhi ve sellem`in dilinden bizlere şöyle sesleniyor:
`` Ey Ademoğlu sen bana dua ettiğin ve benden umduğun sürece yaptıklarına aldırış etmem ve seni bağışlarım. Ey Ademoğlu eğer günahların göğün sınırına ulaşmış olsa ve sonra sen benden bağışlanma dilesen aldırış etmem seni bağışlarım. Ey Ademoğlu eğer bana yer dolusu hatalarla gelmiş olsan ve sonra da bana hiçbir şeyi ortak koşmamış olarak kavuşsan bunun karşılığında ben de sana yer dolusu bağışlanma ile gelirim!``

Yukarıdaki sözlerden anlaşılacağı üzere yüce Allah (c.c) bizlerden sürekli olarak onu HATIRLAMAMIZI ve hiçbir durumda Ondan gafil(unutkan) olmamamızı istemektedir her zaman ve her yerde yanımızda olan bizleri görüp gözeten kuruyan ve rızkımızı kesintisiz olarak veren Rabbimizi nasıl olur da unutabiliriz! Çok unutkan ve nankör olan insan ne yazık ki
çoğu zaman bu tavsiyeye uymamaktadır işte başına ne geliyorsa bu yüzden gelmektedir sen Allahın adını sürekli zikretki başına ne bela gelsin nede sıkıntı........

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ccyk21Cc

Ccyk21Cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2009 Pzt 21:07:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
KUL HAKKINDAN HARİÇ ALLAH TÜM GÜNAHLARIMIZI BAGISLAR Kİ BİDAHA AYNI HATALARA DÜŞMİYECEGİMİZE TÖVBE EDERSEK:)) PAYLASIMIN İÇİN TEŞK..
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir