ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 04:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   CC ANKETİ...
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2009 Cum 16:04:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
[QUOTE=·Barbie30·]

Buyrun arkadaşlar...

1) Kaç yıldır chatcity üyesiniz?

Cevap: 2006 Nisan da üye olmuştum, yaklaşık 3.5 senedir cc üyesiyim.

2)Vip ve tip alıyor musunuz?

Cevap: Evet

3)En çok hangi odada sohbet ediyorsunuz? (Chatcity içerisinde en çok takıldığınız oda)

Cevap: Cafe1 ve çay A1

4)En sevdiğiniz chatcity bay ve bayan tipi hangileri?

Cevap: Pembeli bayan tipi ve mayolu erkek tipi

5)Chatcity de nasıl bir tip olmasını isterdiniz?

Cevap: Aksiyon seçeneği daha fazla olan tipler olabilir.

6)Chatcity için ortalama aylık yapabileceğiniz harcama ne kadar? (Cevap vermeyebilirsiniz)

Cevap: Yorum yok

7)Şu anda ne kadar harcıyorsunuz?(aylık) (Cevap vermeyebilirsiniz)

Cevap: Yorum yok

8)Chatcity de nasıl bir oda açılmasını isterdiniz?

Cevap: Şimdiki odalar yeterli bence.

9)Chatcity i nereden duyup üye oldunuz?

Cevap: Kuzenim söylemişti bir bak değişik bir site diye.3.5 sene oldu hala bakıyorum.

10)Sizce chatcity nin tanıtımı nasıl ve nerede yapılmalı?

Cevap: Benden önceki dönemde chatcity nin üye sayısı ve üye kalitesi çok yüksekmiş bence o zaman yürütülen politika ne ise tekrar uygulanmalı.

11)Sizce siteye yeni üye nasıl kazandıralabilir?

Cevap: Öncelikle eski üyelerin ve şu anda aktif olan üyelerin memnuniyeti sağlanmalı, zaten üye sayısı otomatik olarak artacaktır.

12)Sitede acil değişmesi gerek dediğiniz unsurlar nelerdir?

Cevap: Bunun için ayrı bir başlık açılması gerekir, değişmesi gereken şey çok çünkü.

13)Chatcity de en sevdiğiniz görevli kim?

Cevap: Görevine şahsi menfaatlerini karıştırmadan layıkı ile yapan herkes.

14)Chatcity de en sevdiğiniz kişi kim?

Cevap: Arkadaş listemde olan kişiler.

15)Chatcity e başka oyunlarda eklenmeli mi? Sizce hangi oyunlar olmalı?

Cevap: King olmalı bence chatcity de.

16)Sizce chatcity nin müşteri hizmetleri gibi bir telefon numarası olmalı mı?(Aradağınızda sorunlarınız için 24 saat hizmet veren)

Cevap: Bence olmalı böyle bir hizmet en azından mesai saatleri içinde ulaşabileceğimiz bir yetkili olmalı.

17)Günde kaç saatinizi chatcity de geçiriyorsunuz?Özellikle hangi saat aralığında chatcity de onlinesınız?

Cevap: Açıkcası nickim 15 saatten fazla online ama genelde iş saatlerinde pek bakmıyorum ama geceleri son dönemde okey çılgınlığı yüzünden 22.00-04.00 arası cc deyim.

18)Sizin eklemek istedikleriniz varsa nelerdir chatcity e dair?

Cevap: İlk üye olduğum dönemlerde foruma şunu yazmıştım ;

15.Kas.2006 Çar 17:10:58

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

Chatcity i sevdiğim için buradayım ama bazı şeylerin artık değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Burada iş chatcity nin sahiplerine düşüyor.
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2009 Cum 22:17:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

1) Kaç yıldır chatcity üyesiniz?

Cevap: 

2005 Ocak.

2)Vip ve tip alıyor musunuz?

Cevap:

Ekonomik kriz beni de vurdu. Birkaç senedir almıyorum.

3)En çok hangi odada sohbet ediyorsunuz? (Chatcity içerisinde en çok takıldığınız oda)

Cevap:

Vipli olmadığımdan, 11 kişi gördüğüm odaya dalıyorum:) Ama, cafe1 ilk tercihimdir.

4)En sevdiğiniz chatcity bay ve bayan tipi hangileri?

Cevap:

Tedavülden kaldırılan tipler vardı; uzun etekli(temizlikçi) bayan tipi, bir de kahverengili(amele) erkek tipi..

5)Chatcity de nasıl bir tip olmasını isterdiniz?

Cevap:

Delikanlı olsun yeter:)

6)Chatcity için ortalama aylık yapabileceğiniz harcama ne kadar? (Cevap vermeyebilirsiniz)

Cevap:

Şu an harcama kalemlerim dolu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz:)

7)Şu anda ne kadar harcıyorsunuz?(aylık) (Cevap vermeyebilirsiniz)

Cevap:

Hııım. Karizmayı ayaklar altına almadan buna cevap vermek, Ahmet Çakar a cevap vermekten daha zor:S

8)Chatcity de nasıl bir oda açılmasını isterdiniz?

Cevap: Birkaç sene önce cafe1 de kullanıcı limiti aşıldığında, vipsiz kullanıcılar omuz atarak odaya girmeye çalışırlardı. Herşey eskisi gibi olsun istiyorum:)

9)Chatcity i nereden duyup üye oldunuz?

Cevap:

Arama motoru denen zımbırtı beni sürükledi bu siteye.

10)Sizce chatcity nin tanıtımı nasıl ve nerede yapılmalı?

Cevap:

Facebook gibi, internet kullananların yoğun olarak rağbet ettiği sitelere reklam vererek(bir fikir).

11)Sizce siteye yeni üye nasıl kazandırılabilir?

Cevap:

Mevcut üyelerin referansı ile ya da facebookdaki farmville gibi aktivitelerle üyeler arasındaki etkileşimi  teşvik ederek yeni üyeler siteye bağlanabilir. Yeni üyelerin en büyük şikayeti, sitenin kısa zaman diliminde sıkıcı bulunması. Tavla-okey gibi aktiviteler sohbeti köreltiyor. Sitenin yeni sohbet konularını teşvik edecek aktiviteler yaratması gerek. Üyeler arasında kopukluklar oluşmasını engelleyecek, üyeleri kaynaştıracak, daha kolay tanışma fırsatı sunacak yeniliklere ihtiyaç var.

12)Sitede acil değişmesi gerek dediğiniz unsurlar nelerdir?

Cevap:

En azından, cafe1 gibi ücretsiz odaların kullanıcı limitleri eskisi gibi olsun. Cafe2 den kapıyı omuzlayarak dalalım.:)

13)Chatcity de en sevdiğiniz görevli kim?

Cevap:

Site yönetimi uzun gözlemlerden sonra güvenip seçtiğine göre her biri, birbirinden değerli fedakar arkadaşlardır.

14)Chatcity de en sevdiğiniz kişi kim?

Cevap:

Cafe1 in eski müdavimlerini seviyorum.(Becquerel in yeri ayrı ama)

15)Chatcity e başka oyunlarda eklenmeli mi? Sizce hangi oyunlar olmalı?

Cevap:

Farmville tipi online, basit oyunlar olabilir.Üyeler arasındaki yeni sohbet imkanlarını açacak oyunlar olmalı.

16)Sizce chatcity nin müşteri hizmetleri gibi bir telefon numarası olmalı mı?(Aradığınızda sorunlarınız için 24 saat hizmet veren)

Cevap:

Olabilir.

17)Günde kaç saatinizi chatcity de geçiriyorsunuz?Özellikle hangi saat aralığında chatcity de onlinesınız?

Cevap: 

Daha önceleri çalışma saatlerinde bile sitede oluyordum. Ama artık çok seyrek bakıyorum.Nedeni, cafe1 müdavimlerinin dağılması, ücret ödemeyen üyelerin imkanlarının kısıtlanması, okey-tavla gibi oyunların sohbet ortamını yok etmesi.

18)Sizin eklemek istedikleriniz varsa nelerdir chatcity e dair?

Cevap:

Yukarıda sıraladıklarımdan başka bir önerim yok.

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir