ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 19:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   Bioenerji ve psişik güçler
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 10:41:07      Bioenerji ve psişik güçlersohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İlk olarak bioenerji ve psişik güç nedir? Bundan bahsetmek istiyorum..

Bioenerji
, belki bilmiyoruz ama tüm canlılarda var olan ruhsal enerjidir.Zaten bioenerjinin türkçesine bakıcak olursak "Canlı enerjisi" dir.Bu enejiyi de aura dediğimiz fizik bedenin 5-10cm dışında hekezin görebileceği renklerle açıklayabiliriz.
Psişikgüç ise bu enerjiye yön vererek telekinezi,
telepati,dejavu,pyrokinezi,
levitasyon ve buna benzer aklınıza gelen birçok şey daha yapabilmemizdir.
             Büyü ve nazarın varlığından,bunların gerçek olduğundan hepimiz haberdarız ve tüm dünya gizemcilik(okkültizm) ile bunların bilincinde

Aura:
canlıların psikolojik hallerine göre değişen ve vucudunu yumurta gibi herkezin görebileceği bir renk oluşumu
Telekinezi:Düşünce yoluyla nesnelere hükmekmetmektir.Örneğin görmüşsünüzdür  kaşık bükme , kağıt ve pipet döndürme gibi güçlerdir.
Telepati: İnsanın düşündüklerini algulayabilme ben raslayıp şahit olmadım ama Nosradamus un telepati yaptığı söyleniyor ve tabiiki Uri Galler in de yaptığı söyleniyor.
Dejavu:Bunu hepimiz biliriz."Sanki bu anı daha önce yaşamıştım" hissidir.Herkez yapabilir :)
Pyrokinezi: Ateşe etki etmektir. Tabiki havaya,suya,elektriğe de etki edilebilir.
Levitasyon: Levitasyon cisimleri havaya kaldırmaktır. Fenomenler levitasyonu kesinlikle saklı tutarlar öğretmek ve açıklamak istemezler.

PEKİ BUNLARI NASIL YAPICAM DİYENLER İÇİN TEK BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM 
İnsan yapısı Neyi Nasıl algılarsa doğru olan o dur.Yani kaşık bükmek istiyorsan öncelikle ve kesinlikle huzurlu olmalısın sıkıntılı ve stresli olmamlısın.Doğduğumuzdan beri kaşığın sertliğini gördük ama kaşık sert değil.Biz onu sert algıladığımız için sert olur.Yumşak olduğuna beynimizi ikna etmeliyiz ve kaşığın ha eğildi ha eğilicek psikolojisinde olmalıyız.Öfkelenip eğmeye çalışmamalıyız ve rahat olmalıyız.Göreceksiniz ki psişik güçleriniz hayatınıza da etki etmiş olucak

Sorulara açığım..

Saygılar....

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 11:02:34sohbet oyun linki

Nasıl Yapılır?
İlk önce istediğiniz bir kaşığı alın bir masaya koyun.İstedğiniz sertlikde olabilir.Şimdi resimde gördüğünüz gibi kırmızı renkli bir çizgi var kaşığın üstünde bu çizginin tepe noktasını bulun.Yani demek istediğim kaşığın sapının en tümsek noktasını bulun.Ve resimdeki mavi nokta bu tepe noktasını belirttim.Sizler göz kararı bulabilirsiniz.Şimdi ;

1 ) Baş parmağınızı bu tepe noktasına ( mavi nokta ) buraya koyun.

2) İşaret parmağınızı bu tepe noktasının (mavi noktanın) arkasına koyun.Tam arkakasına gelecek şekilde olmalı.

3) Olabildiğince kuvvetli bastırın.Başparmak ve işaret parmağınızla ikisindede güç kullanın

4) Kaşığın başında sarı halkanın olduğu kısma bakın ve bastırma sonucu orda bir koyuluk hissedeceksiniz.Metal kaşık rengi koyulaşacak çok azda olsa farkedeceksiniziniz.

5) Renkde koyulaşma olunca başparmağınızdaki kuvveti sıfıra indirin ve işaret parmağınızla bastırmaya çalışın ama bu nokta çok önemli !!.3. madde de Başparmak ve işaret parmağınızla ikisindede güç kullanın dedim.İşte başparmağınızdaki gücü kullanmayacaksınız bu evrede sadece işaret parmağınızla güç kullanacaksınız.ama başparğınızıda kaşıkdan çekmiyeceksiniz.Peki bu nasıl olacak ? Sadece beyninizde düşünün bütün gücü işaret parmağınıza verdiğinizi düşünün.İlk denemelerde zorlanacaksınız ama başaracaksınız.

6 ) Sadece işaret parmağınıza verdğiniz güç ile resimde gördüğünüz gibi yeşil olan halkanın orda koyulaşma olacak.Bu demek oluyorki kaşığın temel noktalarının direnişlerini düşürdünüz.

7) Son olarak baş ve işaret parmağınızla olabildğince gücünüzü son olarak aynı noktaya kullanın ve Sarı halkadaki koyulaşma kaybolup kaşık bükülecektir.Birazdaha uzatırsanız kırılacaktır.

Tavsiyeler : İlk başta ince kaşıklarda deneğin.Dikkatinizi dağıtacak ortamda bulunmayın.Renk koyulaşmalarını dikkatlice bakın.Kaşığın içi size doğru baksın ve yan tutatrak işlem yapın.

NOT: Çok fazla zorlarsanız,kaşık kırılacaktır
      *ALINTIDIR

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 12:16:01sohbet oyun linki
"Buraya dokunum böyle yap değildir" fiziksel olan birşey yoktur.Kaşığa dokunmak önemli değildir.İstersen kaşıga dokunmadan gözün kapalı bi şekilde de yapabilirsin.Düşünce olarak yapılması gereken şey önemlidir.Topalkırkayak hocam yine de paylaşımın için teşkkürler ama ben bütün sitelerde bu görüntüyü gördüm  oldukça önemsiz bir göz bayamadır önemli olan yeşi düşünmemiz gerek.Zaten bunu yapabilen kişi resimlerle gösterme gereği duymaz.Yardıma ihtiyacınız bile yok yardımcınız sizsiniz

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 13:29:41sohbet oyun linki
Bir gece arkadaşımın duyduğu bir olayı denemiştik. Üstünde fanus olan rüzgar gülüne benzeyen kağıdı bir diş çöpü üzerine dengede durucak şekilde koyup fanusu üzerine kapamıştık. Rüzgar gülünün döndüğünü düşündük yoğunlaştık ama olmadı :) İnternette görmüş denedi, çok gülmüştüm o gece.

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 13:47:35sohbet oyun linki

sevginetix :
Bir gece arkadaşımın duyduğu bir olayı denemiştik. Üstünde fanus olan rüzgar gülüne benzeyen kağıdı bir diş çöpü üzerine dengede durucak şekilde koyup fanusu üzerine kapamıştık. Rüzgar gülünün döndüğünü düşündük yoğunlaştık ama olmadı :) İnternette görmüş denedi, çok gülmüştüm o gece.

Denemek değil olacağına inanarak yapıcaksın paranormal olaylar çok doğal olaylardır.
Deney için bi kağıdı çatı şeklinde yapın ve silgiye batırılmış bi iğnen üstüne koyun ama kesinlikle kağıdı iğneye batırmayın  üstüne koyun batırmayın.Son olarak sadece ona bakın döndüğünü göreceksini gerçekten denemesizi isterim

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir