ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 23:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Her yağmur tanesini bir melek indiriyor düşünün o zaman evrende ne kadar melek var?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2009 Çar 01:21:23      Her yağmur tanesini bir melek indiriyor düşünün o zaman evrende ne kadar melek var?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Gökten her bir yağmur tanesini birer MELEK indirir hadis-i şerifi....

Bir gün penceremin önünde otururken sağanak halinde semadan yağmur inmeye başladı Yerleri her tarafı taş olmuş temiz bir karış yer bulunmayan şehirde kalın kumaştan yapılmış paltomu giyerek sırtıma düştün Üsküdar’ın  taş yığını olmuş yollarına

Dolaşacaktım sokaklarda gökten inen rahmet damlalarını toplamak, çamurlu ve kirli sokaklara inerek çırpınan rahmet meleklerine hizmet için aklımca Ne kadar gezdiğimi bilmiyorum

Ancak yağan rahmetin elbiselerimin altında vücudumdan aşağı aktığını hissediyordum
Bir yandan arabaların yerde akan sel olmuş sularını insanların üzerlerine atan arabaların gidişini seyrediyordum

Elbiselerinin kirlenmesine sebep olan arabaların sürücülerinden hırslı hırslı olduğu kadar da çirkin sözler ile intikam almak isteyen insanların bu hallerine bakıp sanki onlara da yardım edecektim Sel olup akan bu sulara laf atıp dedim ki

Siz insanlara hizmet için semadan Allah (c.c.)’ın emri ile inen RAHMETİ değil misiniz böyle insanlara zarar vermeniz niye
Lisani hal ile dile gelen bu Allah (c.c)’ın rahmeti dedi ki

“Ey hoca Rabbimizin emri ile verilen adrese inen rahmetiyiz bize bildirilen adresleri bulamadık Hani ekilmiş tarlalarınız hani sarnıçlarınız hani kör kuyularınız?
Bunları birer taş yığını haline getiren siz değil misiniz?
Tertemiz Allah’ın rahmeti olan bizi akan sel haline getirerek kirleten sizin pisliğiniz değil mi?

Sizin pisliğinizi üzerinize attırarak sizi uyarmak isteyen de Yüce Allah (c.c.) değil mi?” 
Sel oldu göz yaşlarım karıştı rahmet sularına, öylece perişan döndüm mekanıma
Dedim ki!
Ey Rabbim ! zulmete dönüştürdüğün bu rahmetin serzenişte bulundu her şeyin ilmini ancak sen biliyorsun bildir ki bilelim bilmediklerimizi öğrenelim
Dedi ki !
Ey kulum ! insan cahildir dedik bizim rahmetimizin taksimatına razı olmadınız kuyularınızı sarnıçlarınızı kapattınız
Mümbit arazilerinizi bağlarınızı bahçelerinizi taş yığını haline getirdiniz

Ormanlarınızı talan ettiniz rahmetimi DUVARLAR arkasına topladınız adına BARAJ dediniz Rahmetimizi PARA karşılığında SATTINIZ kendi kendinize zulmettiniz bizim rahmetimizi nasıl ölçer önüne SET çeker diğer kullarımızın hakkını GASP edersiniz bilin ki bir gün bu BARAJLARINIZ rahmetimize dayanamayıp YIKILACAK İşte siz insanoğlu ellerinizle rahmetimizi zulmete döndüreceksiniz
Dedim ki “Allahım rahmetin de zulmetin de sana sığınırız
Biz kullarını bağışla Amin.

Arkadaşlar ben bu hikayenin doğru olan kısmının her yağmur damlası bir meleğin indirdiğine katılıyorum sadece ama hikayeyi yazan arkadaşımızda güzel yazmış Allah razı olsun....

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2009 Çar 01:54:15sohbet oyun linki
  Sonuna kadar okudum normalde uzun yazıları okumaya üşenirim, ama bunu okumak içimden geldi... Sürükleyici olunca da bitiremeden olmazdı. Yüreğine sağlık paylaşımın için IDIO.

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 13:20:32sohbet oyun linki

raikimi :
  Sonuna kadar okudum normalde uzun yazıları okumaya üşenirim, ama bunu okumak içimden geldi... Sürükleyici olunca da bitiremeden olmazdı. Yüreğine sağlık paylaşımın için IDIO.

Teşekkürler raikimi

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2009 Pzt 11:30:33sohbet oyun linki

yağmurun diğer bir adı " rahmet"tir.

Fizik kuralları birdamla yağmurun  şiddeti insanı öldürecek ivmeye sahip olduğunu  söyler...

oysa düştüğünde bazen farkında bile olmayız..

rahmet..işte

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir