ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 02:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   Beynimizin Yapabildikleri (parapsikoloji)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 17:03:29      Beynimizin Yapabildikleri (parapsikoloji)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Psişik güçlerden bahsetmiştik şimdi anlatalım.

Sadece düşünerek cisimleri havaya kaldırabiliriz.Nasılmı?
LEVİTASYON

Nina Kulagina

Levitasyon insan ya da hayvan vücudunun veya özgül ağırlık olarak havadan daha ağır nesnelerin görünür herhangi bir fiziksel etkenin yardımı olmadan havaya kaldırılması, havada asılı kalması veya havada gezinmesi fenomenlerine verilen addır. Fiziksel medyumluk deneylerinde, kimi mistiklerde, yogilerde, fakîrlerde, ve Tibet’li rahiplerde gözlemlendiği ileri sürülür. Yoga’da siddhi adı verilen psişik yetenekler arasında ancak gerçek bir yoginin gerçekleştirebileceği yeteneklerden biri olarak kabul edilir.

Parapsikoloji’de psikokinezinin bir türü olarak kabul edilen bu fenomeni Parapsikologlar, psikokinezi yeteneği güçlü medyumların deneyler sırasında eşyaları havaya kaldırabilme şeklinde gerçekleştirebildiklerini ileri sürmüşlerdir. Levitasyon fenomeni konusunda Spiritüalist literatürdeki ünlü medyum Daniel Dunglas Home, Parapsikolojik literatürdeki ünlü isimler ise, levitasyon fenomenlerini bilim insanları denetiminde gerçekleştirmiş olan Rus medyum Nina Kulagina ve Polonyalı medyum Stanislawa Tmoczyk’tir. Bu son iki medyumun başarılı levitasyon fenomenleri fotoğrafla belgelenmiştir.

LEVİTASYON ALIŞTIRMASI

Öncelikle masanızın üzerine tahtadan yapılmış küçük bir cisim koyun. Rahatça oturup gevşeyin. Dikkatinizi cisme yoğunlaştırın. Onun ağırlığını zihninizde hissetmeye çalışın. Cismin ağırlığının gittikçe azaldığını, hafiflediğini hissederken, şuurunuzun daha çok yoğunlaşmasına ve derinleşmesine izin verin. Cismin ağırlığını kaybettiğini hissettikçedaha derin nefes alın ve nefesinizi verin. Her nefes alış verişinizde cismin daha da hafiflediğini hissedin. İçinizden gelen kuvvet yer çekimini kolaylıkla yenmeye başlayacak. Cismin iyice hafiflediğini hissetdiğinizde, onun yavaş yavaş yükselmesi için kesin bir emir verin. Eğer tam bir konsantrasyon sağlayıp yoğunluğunuzu verebildiyseniz düşünce gücünüz cismin havalanmasını sağlayacaktır. Bu alıştırlmaları sık sık tekrar edin. Sonunda cisminizin hareket etmesini sağlayacaksınız. Cismin ilk havalandığını gördüğünüzde dikkatiniz dağılabilir ve buda cisminizn düşmesine konsantrasyonunuzn bozulmasına neden olabilir. Bunun olmasını istemiyorsanız, dikkatinizin yoğunluğunu devam ettirin ve beyninizden verdiğiniz emri devamlı yineleyini dahada yükselmesini isteyin.

Levitasyon çalışmalarında konsantrasyonun önemi çok büyüktür. Bu yüzden arkadaşlar bu çalışmalara başlamadan önce konsantrasyon egzersileri yapmanızı tavsiye ederim. Belli bir düşünceyi, başka hiçbir düşünceyle kesintiye uğratmadan, en az 20 saniye boyunca tutamıyorsanız şayet, bu çalışmalara hiç başlamayın. Çünkü çok yoğun konsantrasyon sağlamadıktan sonra levitasyon işlemini gerçekleştirmek neredeyse imkansızdır..

İnsan Beyni  (belgesel)               mutlaka izleyin....
Beyin Mucizesi (belgesel)

metinss

metinss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 18:47:34sohbet oyun linki
emeğine sağlık çok beğendim

fullasss

fullasss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 22:39:57sohbet oyun linki
ewet bunu basarmıs bi arkadasım var bende arastırmıstım bi ara iyi özetlenmiş eline saglık

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 22:45:24sohbet oyun linki
Ben bi kaç bişey yapabiliyorum. sizin de denemenizi isterim araştımalısınız.
İmkansızı unutmanız yeterli olucaktır saygılar...

nasibishesin

nasibishesin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2009 Cmt 23:09:40sohbet oyun linki
Çok denedim, çok kastım, ama olmuyor. Gerçek değil.

istemi1016

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2009 Pzr 01:08:38sohbet oyun linki

Kasmicaksın.İlk kural zaten bu gayet normal olman lazım.
Bol bol araştırın parapsikoloji kitapları okuyun.Eğer olacağına kendini ikna etmessen olmaz.Alıştırma yaparken stresten uzak durun.Ben bunu yaşadım arkadaş şu Vücudundaki enerjiyi orda tutup durmamak gerek.Oenerji sinir stres olarak dışarı çıkıyo çünkü daha çıkmaya yer yok.İşte biz bu enerjiyi o cisime yoğunlaştırıcaz.
              Arkadaşlar bu tür deneylerde hemen sonuç alınmaz.Pes etmeden buna uğraşın... Benim telekinezi yapmam 1 senemi aldı daha yeni yeni bir kağıdı döndürmeyi başardım...İlerleyen zamanlarda levitasyon da olucak inşallah. Bu deneyi yaparken zihniniz rahat olsun.İlk olarak bi meditasyon yaparsanız daha etkili olur kaslarınızı gevşetin rahatlayın.
             İhtiyacınız olan tek şey huzur.Sadece onu arayın. İyi hissetiren ortamlarda yapın çalışmanızı. İnşallah başarırsınız İnşallah bana teşekkür edersiniz.
                                                                                                      saygılar...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir