ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 10:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Metodik Kelimesini Kullanan Gizemli Kişilik ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2010 Çar 06:18:47      Metodik Kelimesini Kullanan Gizemli Kişilik ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Chatcity`nin metodik bilişim sistemlerinin bir kolu olduğunu hepimiz biliyoruz.Peki ne anlama geliyor metodik. 
       Yaratıcılık her zaman belli olur.Bir yöneticinin başarısı belki isminden bile belli olabilir.
        Metodik;  YÖNTEMLİ -belli bir yönteme göre yapılan- anlamına gelir.
Kökeni Fransa olan bu kelimeyi kullanan kişinin kullandığı yere göre nasıl bir insan olduğunu tahmin edebiliyorum.Öncelikle kültürden söz etmek istiyorum.Metodik kelimesini daha önce duymamış olabiliriz.Duymamış olduğumuz bu kelimeyi tam yerine oturtarak kullanmak.Tamamen ilham işi olduğunu düşünüyorum.
        Bir sanal alem ve -belli bir yönteme göre yapılan-
bu iki cümleyi yanyana koyduğumuz zaman aklıma büyük bir mantık geliyor ki -herhangi bir bilgisayar programlama dili bilen insan olağan üstü bir şekilde mantıklı olur- bu tür  insanlar çoğu şeyi hadebilecek insanlardır.
        İyi niyet huzuru oluşturur,huzur olunca ilham yağmur gibi yağar.Chatcity den hiç bahsetmiyorum bile o başlı başına bir başarı örneği olarak düşünüyorum.
Eğer ki cc nin kazançlarını -yanlış kazanç- olarak gören insanlar varsa kuşkulanmasınlar.Çünkü yanlış yada ters olan bireşy yok.
       Alan râzı satan râzı...
İnanın ne anlama geldiğini bilmeselerde hayatımda Metodik lafını her fırsatta kullanıyorum.

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2010 Çar 08:29:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

hajı sayende aydınlandım ben şahsen, sağolasın

varol metodik....

sağol metodik...

nice projelere imza at metodik....

metodik sen bizim her şeyimizsin...

bla bla bla...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir