ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 15:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Geçmişin en tehlikelilerinden
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2010 Pzt 18:43:41      Geçmişin en tehlikelilerindensohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
       Arkadaşlar Hasan Sabbahı duyanınız vardır belki,bilmiyorum ama ben anlatayım siz de okuyun.
Hasan Sabbah,aleviydi sonra ateist oldu.Düşüncesi şuydu "Eğer allah varsa beni durdurur" .Ve din yoluyla çok sayıda insan kandırıp  intihar saldırıları gerçekleştirdi.
İlk olarak evliya olduğunu söyledi,sonra peygamberliğe terfî etti.Peygamberliğini kanıtlamak için  İnsanlara dünyada cenneti vaad etti.Alamut kalesini cennete dönüştürdü hesapta süsledi püsledi uzak doğudan havai fişekler getirtti oraya güzel kadınlar koydu. ("Alamut Kalesi" Bu romanı da okuyun)
       Sonra intihar saldırısını yaptıracağı kişinin suyuna haşhaş koyup onu kendince geliştirdiği cennete götürdü,tabi intihar saldırısı yapıcak kişide kafa 1 milyon ya adam sabah haşhaşın etkisi geçtip ayıldığında "Ben cenneti gördün" deyip inanıyodu.Hasan Sabbah da "Ne de olsa cennete gidiceksin.Gideceğin yeri gördün hadi bakalım" deyip intiharcı kişiyi gönderiyodu.
      Hasan Sabbaha o kadar güçlü inanmışlardı ki şuradan atla dese hiç tereddütsüz atlıyorlardı.Cenneti görüyorlarya hesapta Cennete gideceğini sanıyorlar ve her dediğini yapıyorlardı.Hasan Sabbah çok  sayıda devlet büyüğüne suikast düzenlşemiş olup çok ta peşinden koşturmuştur.Selçuklu devlet Hasan Sabbahı yakalamak için elinden geleni yaptı ama İnanırmısınız bilmem ama Hasan Sabbah eceliyle öldü...
Ölürülemedi 
☺ Bu alemde bir Hasan Sabbah birde Adolf Hitler☻
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir