ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 13:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   SONUNA KADAR OKUYALIM LÜTFEN
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2010 Çar 23:40:42      SONUNA KADAR OKUYALIM LÜTFENsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İmam-ı Gazali anlatıyor:

Adamın biri büyük bir dikkatle dokuduğu kumaşı satmak üzere pazara götürür Fakat alıcı tüccar kumaşta bir dokuma hatası bulur ve hemen geri verir.

Kumaşı geri alan şahıs ağlamaya başlar Onun ağlamasına üzülen tüccar özür dileyip kusurlu da olsa söylediği fiyattan kumaşı alabileceğini söyler.

Kumaşın sahibi ise ağlamasının sebebini şöyle anlatır:

Mesele senin bildiğin gibi değil ben kumaşın kusurlu olmasına ağlamıyorum onun kusursuz olması için bütün dikkat ve gayretimi sarf ettim ben onda bir kusur göremedim Halbuki uzmanına gidince yani kumaştan anlayanın eline geçince hatalı olduğu meydana çıktı Demek ki ben kusuru görmekten gafilim  

Şimdi düşünüyorum da ya bizim amellerimiz ne olacak? Yarın ALLAH’A arz edilince bizim gafil olup göremediğimiz nice ayıp ve kusurlar meydana çıkacak işte ben buna ağlıyorum.

diyor kumaşçımız…

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir