ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 20:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Hsavun :)
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2010 Cum 19:57:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Gezgin :) Arda, teşekkür ederim.Sağolun..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2010 Cmt 23:42:25sohbet oyun linki

cay A1

odada donen espirili bir sohbet var ve odada bu sohbete katilan her uye bu sitede en az 5 yilini gecirmis ve bu gecirdikleri sure icinde kimseyi rahatsiz etmeyen uyeler...

sohbetin bir kisminda odaya hsavun ajan giriyor ve o an kurulan cumlelerden

"sevismeye ara verilmez" cumlesi uzerine farkli iki nicke 10 dakika ceza ve disari cikarma cezasi veriyor...

e bravo...

ya bu site uyelerini bilmiyorsunuz

ya da ajan olmanin farkliligini

ajan secimlerinde umarim daha dikkatli davranilir

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2010 Pzr 08:46:12sohbet oyun linki
pranga kesinlikle katılıyorum :)

aslasla

aslasla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2010 Pzr 21:07:52sohbet oyun linki

yok be yaa  hımbıl falan demeyin sevgili hsavun hocamıza..şimdi ben onu öveceğim eleştirilerimle..biz buna yapıcı eleştiri diyoruz halk dilinde..

hsavun, genel olarak yeni ajanlarda görülen dinamizmi tam olarak yansıtamıyor ama iyi niyetli..imla kurallarına dikkat ederek ("hoşgeldiniz" ve "hoş sohbetler" yazarken ilk harfleri büyük yazmak gibi) aylık performansında imla konusunda sınıfta kalmamak istiyor.bu bile büyük başarı.tebrik etmek istiyorum kendisini  ben şahsen büyük harfle başlayamıyorum hızlı yazarken.ama hsavun başlıyor..helal olsun ona.(alkış istiyorum)

yeni ajan seçildiğinde yaşanan o şaşkınlığın izleri hsavunda henüz geçmiş değil gördüğüm kadarıyla..yetki sendromunu atmış değil üzerinden..odada işler kontrolden çıkmaya başlayıp, muhabbet 7+ kişi arasında gitmeye başladığında ortamdaki konuşan kişi sayısı kahkahalardan rahatsız olan hsavun dostumuz kendisini uyarı yapmak zorunda hissediyor. iyi niyetli çünkü asıl dileği odanın kontrolünü kaybetmemek ve kullanıcı ile minimum muhattap olarak maksimum verimde bir sohbetin akışını sağlamak.burada maksimum verimden kastım ,elbette neşe dolu ve saygı sınırları içinde gelişen bir sohbet..lakin biz türk insanıyız bizim şakalarımızda bile şiddet vardır..hsavun, bu ince şiddet gösterilerine yetkisi ile cevap verip cezalar yağdırarak  güç ile korkutma yoluna gidiyor..bunu gelişecek ajanlık kariyeri için doğru bir hamle olarak görüyor.ama yanılıyor.

bir günah keçisi buluyor hsavun.ve ona örneğin lütfen "portakal" demeyin diyor...malumunuz portakal güzel bir meyvedir.bayılırım.olsa da yesek..neyse konuyu dağıtmayalım 

portakal kelimesinin legalliği konusunda emin olan kullanıcı hsavunun üzerine gidiyor.hsavun , bu noktada konuyu daha efektif bir şekilde bağlamak yerine, yaptığı yanlışın üzerine gidip kullanıcıya cezalar yağdırıyor...bunu gören diğer kullanıcılar odada kalmak adına hsavunun kararına tepki veremiyorlar..

yeni ajan heyecanı denilen şey bu olsa gerek.hsavuna bu geçiş döneminde başarılar dileyerek ajanlığının kalıcı olması konusunda içten dileklerimi iletiyorum.

kimse seni ajanlıktan almayacak hsavun söz veriyorum. kanımın son damlasına kadar seni savunacağım böyle bir durumda.hsavun ajanlıktan alınırsa twitterda sürekli olarak bu konuyu gündeme getirip hsavunu world trendsde bir numara yaparız gerekirse.

nolur bırak artık şu görevden alınma korkunu ve kendi doğallığın ile kararlar ver 

biliyorum hsavun sen aslında iyi birisin..seni bu şartlara zorlayan dahili ve harici bedbahtlara kulaklarını tıka...sen istersen olur hsavun..yeter ki inan hsavun.inanmak başarmanın yarısıdır

kelimeler boğazımda düğümlendi arkadaşlar daha fazla yazamıcam ben

in hsavun we trust demek istiom son olarak.

eFendhii

eFendhii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2011 Sal 11:41:13sohbet oyun linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2011 Sal 11:52:59sohbet oyun linki

Yazimi yazdiktan sonra ustte ki mesajlari okudumda..

Herkes ayni seyden sikayetciymis :)

xxastaravista

xxastaravista resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2011 Sal 15:06:02sohbet oyun linki

Hsavunun Görevinden Alınması Dileği ile Heycanla o günü bekliyorum

moglismy61

moglismy61 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2011 Per 18:38:50sohbet oyun linki
bu ne yaaa buraya yakısmayan tek ajan bu...heralde bu nasıl bı cıfte standartlıktır ya..ajanların kankalarına cez vermeme gıbı bı durumları mı var...herkes sevdıgını korusun dıgerı gume gıtsın ole mı yanı bu mudur sızın unlu kurallarını  bu muu ???ılk oyumm hsavun ajanlık bıtmısıtr sen parayla ajanlık yapıosun buda ısıne gelıo cc eger bu ısler parayla ıse soz verıorum senden ıkı mıslını verıcem bence ajan olucam :D:D ayagını denk allll

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2011 Cum 11:14:15sohbet oyun linki
ajanlara hepimiz değil çoğumuz yardım ederse sorun fazla olmaz cc de (ben hariç ben bütün ajanları sevmiyorum)

0AD0

0AD0 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2011 Pzt 12:20:46sohbet oyun linki

Bu adamın rezilliklerine daha ne kadar katlanıcaz biz? Adam özeldeki konusmaya bile 60 dk ceza verebilecek kadar pervasız. Elindeki yetkiyi böyle bola töke kullansın diye mi verdiniz o rozeti bu adama? Bu gereksizler yüzünden daha ne kadar üye ayrılsın buradan? Neyi istiyosunuz onu söyleyin bizde onu yapalım. "S*rin gidin ulan artık üye falan istemiyoruz,bikaç tane degerli ajanımız var onlarla takılırız" mı diyorsunuz?

Şu konunun muhattabı kimse artık bişiler yapsın yeter. Bu heriflerin ego tatmin etmesi yetti. Adam özelden resmen tehdit ediyor milleti :)) Bunun amirleri nabıyor peki? Gobegini kasiyarak bizi mi izliyor...

Yazik vallahi cok yazik.

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir