ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 15:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   İşte Ben
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 10:47:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ivet ablaaa o ajan gibi değildirr. o ajan gibi böyle  :))  gülmess o sivil gibi muhahaah  zuhahahaha hatta puhahahaha derrr  seni sefiyorusss aplaaaaaa

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 10:40:19sohbet oyun linki
katılıyorum sakar bırtane  o  ya  ivet  işte  bendemışsın sen kendını  neden  ortaya  attınkı  hakkında bır  eleştı  olucanı  sanmıyorum  boşuna  sayfayı  harcama   yazık  müsrıflık  yaptın  cıx  cıx  cıx  de get ivet  senı  anlatabilecegımı  sanmıyorum  sena  kötü  eleştırı   yapacak  ınsanında  aklından  şüphe  ederım  1numarasın  SENI  ÇOK  SEVİYORUZ  layd  saygılar

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 19:57:29sohbet oyun linki

Örnek alınacak ajanlarımızdansın   

100 üzerinden  90 Puan

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 00:30:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SEN  LAYD   DİYEREK ÖLECEKSIN  GALİBA  rasgutin 

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 01:52:43sohbet oyun linki
seni fazla tanımıyom ama işini güzel yapıyon

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 14:21:13sohbet oyun linki

İVET hakkında neden böyle kötü konuşurlar anlamıyorum en azından ben o düşüncelere ait bi davranış görmedim ama kişilerle olan problemleri varsa bilemem ayrıca IVET i eleştirecek tek konum yıldızlı ajanla forumda yaptığı ikili mesajlaşma ajan olarak bir eleştirim yok neyse benim çay içmem lazım

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 09:33:41sohbet oyun linki

Ben genelde duygularımı belirtemeyen bir insanımdır yani hissettiklerimi yazmayı beceremem pek ama madem ivoşum söz konusu yazmaya çalışalım bakalım

ivet ile benim aramdaki dostluk tıpkı aynı evde yaşayan 7-8 yaşlarındaki iki kardeşin arasındaki ilişki gibidir. kavga ettikmi öyle bir girerizki birbirimize vazolar bardaklar havada uçuşur ama herşeye rağmen birbirimize daima ihtiyacımız vardır. cc deki en büyük kazançlarımdan biri olarak görüyorum ivet i.

birde ivetin ajanlık yanı var tabi onada yorum yapmadan geçemiyeceğim

ivet ajanlığı en layıkıyla yapanlardan birisi nedenine gelince ben iveti tanıdığımdan beri user ken de ajankende gold kende aynı ivetti bu bi ajan için çok güzel bir  + puan bence çünkü hiç bir dostunu sana verilen mevki yüzünden kaybetmemiş oluyorsun. bazı ajanlar varki aldıkları mevki onları boğuyor. mevikinin insana getirisi olan birşey olmasına rağmen bazılarından çok şey götürüyor. işte ivet mevkinin kendisini yenmesine izin vermeyen nadir insanlardan.

burdaki eleştirileride okudum eleştiri konusunda ise tek bişey diycem; meyve veren ağaç taşlanır. eleştiri yaptığını sanan arkadaşlar eleştiri ağacı taş yağmuruna tutmak değil ağacın kurumamasını sağlamaktır yapıcı olmaya çalışın

MCHFZ

MCHFZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 09:36:26sohbet oyun linki
yaw iVeT aBLa eleştirilcek biŞeYiNi göRMeDiM...ama gold ajan olmak sana hiç yakışmıyor!!!Sana özel çiçek buketleriyle süslenmiş bi ajanlık daha iyi gider   çok iyi bi user oldugunu söleyebilirim ama ajanlıgına bişi diyemiycem,kesinlikle katı bi ajan oldugunu tahmin ediyorum...sert kurallar falan,ama bu sadece tahmin.Herhangi bişeyini görmüşlügüm yok

-son_kadeh

-son_kadeh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 10:21:12sohbet oyun linki
cc seninle bir başka güzel.İyiki varsın İVET

sTORETTOSs

sTORETTOSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 10:26:58sohbet oyun linki

İvet Çok Başka Çok Şekerdir İçi Dışı bir Datlu Kişilik ben Çok Seviom Onu Herzaman Yanındayım Güselim benim

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir