ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 13:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   TANTANADAN VEDA
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CCRAMBO

CCRAMBO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2010 Pzt 19:00:37      TANTANADAN VEDAsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evet Arkadaşlar,

Tantana kurucusu ben ve yönetimde yardımcı arkadaşlarımla ortak aldığımız karar ile yarın itibarı ile clubumüzü kapatma kararı almış bulunuyoruz.

Bu nezih ortamda iyiye dair ne varsa samimiyetle benimle paylaşan, forumumuzda duygularını sevinçlerini eksik etmeyen bütün arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

Cluple ilgili bütün destekleri için arkadaşlar haklarını helal etsinler benden yana helal olsun..

Sizleri seviyiyorum... 

MveTveP

MveTveP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2010 Pzt 19:52:07sohbet oyun linki
Üzüldüm.

QsMMaN

QsMMaN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2010 Pzt 20:46:30sohbet oyun linki

TANTANA`NIN YERİ BİR BAŞKA,

HERKES GİBİ BENDE ÖZLEYECEGİM,

HEPİNİZİ SEVİYORUM

ODA KAPANIYOR OLSADA YINE HEP BERABER OLACAGIZ BUNDAN ŞÜPHEM YOK,

YETER Kİ GÖNÜLLER BİR OLSUN...

Musibett

Musibett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2010 Pzt 20:58:11sohbet oyun linki

lan olum şöyle dıramatik şeyler söyleme şurda ağlıcam ha :D şaka bir yana son 1 yıl herşeye değerdi bukadar güzel  arkadaş ortamı yaratabilicemmiz aklıma gelmezdi bu sitede..!benim arkadaşım dediğim herkes cok iyidir ama özelikle bir kac kişi işte o bir kac kişi sanal dünyanın cokta boş olmadığını gösterdi bana..!ulan ne güzel günler gecirdik ne cok eğlendik bir dönem:) clüpte bazı arkadaşalrın kalbni kırmışlığım olmuştur onlarda bana haklarını helal etsinler kendi kalbim diye söylemiyorum altın gibi bir kalbim wardır benim :P :)  :)yazdıkca yazasım geliyo ama kısa keseceğim sewiyorum sizi uleyyyn :D ha bu arada bir de birkişiye daha bir lafım war site icerisinde görewli birisine başına gelen her kötü şeyde umarım aklınna ben gelirim başın beladan kurtulmaz inşanlah.!

JoKe

JoKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2010 Pzt 23:33:55sohbet oyun linki
Ramazan Abi..Nam-ı Değer "Ramocuğummm"

Bulunmaz hint kumaşı gibisin.Gerçekten senin gibi saf,temiz,dürüst insanlar zor bulunur.Seni tanıdığım için çok şanslıyım..Daha spagetti sözün var he bide unutmadan Beşiktaşımızın şampiyonluğu  Gidiyosun die bizden de kopucaksın sanma ensendeyiz  ...

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2010 Sal 01:57:14sohbet oyun linki

Eğer bir hakkım varsa helal olsun canı gönülden.Özleyecez sizleri ve clubu,

Üzüldüm gitmenize,  

diafoLL

diafoLL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2010 Sal 07:53:44sohbet oyun linki

yeni tanıyorum ama ramazan beyin bu kısa zamanda insanın içindeki o ayazlığa ev sahipliği yapıyordu ama ramazan beyi sıcaklığı dışardaki iki metre karı eritiğine göre insanın içindeki o ayazlığıda sıcaklığa dönüştürdü bendeki bu kısa izlenimiyle

Ne tantanayı unutuacak kadar zaman geçecek ne geçen zaman sizi unuturmaya yetecek bırakıp gitsenizde o sıcaklığınız zaman gitmenizi öğretecek ama sizi asla unuturmuyacaktır

Çarşının Romantik Delikanlısı Ramazan bey

delikizinxceyizi

delikizinxceyizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2010 Sal 09:06:03sohbet oyun linki
Herşey için tşk ler ramazan  çok iyi dost ve arkadaşsın kucak dolusu  sevgi ve saygılar sana ve Tantana daki tüm arkadaşlara (Arzu)

XBalpetegimX

XBalpetegimX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2010 Sal 10:34:10sohbet oyun linki

Başını ve sonucunu düşünmeden mi başlamalı anlatmaya bilmiyorum. Hani öyle anlar vardır sözcükler yetmez anlatmaya. Düşüncelerin gerçek ve samimi olarak açıklık kazandığı, çölün ortasında kalan bir cisim gibi tüm çıplaklığıyla kendime dürüst olmalıyım. Ayrılıklar beni üzsede bende bir bitiş olamadı. Alışkanlıklarmı yoksa kaybetme korkusumu beni üzen bilmiyorum

Yaşanan güzel dakikaların ve anların bitişinden,  bitişini beklemekten bıkıp usandım artık. Kendimi güçsüzlüğün verdiği eziklikle elimden bir şey gelmemesini düşünmek bile istemiyorum. Neler istediğimi neleri yaşamaktan zevk aldığımı bildiğim halde bitişi izlemek ve sessiz kalmak istesemde

Sevdiğim insanları ve sevdiğim şeyleri sıradanlıkla bağdaştırıp kendime susmam gerekmiyor.

Hayatımda böyle duygulandığım bağlandığım ve sanki bir gün görmesem kaybedeceğimden korkacak kadar sevdiğim ve değer verdiğim insanlar oldu bu duyguları yaşadım. bunlar değersiz ve anlamsız olamaz. Olmamak zorunda.

O halde kendisini özgür bırakıp istediği rengi seçen TANTANA, tutsaklıktan sıyrılıp parıldayan gözlere gerçekten bende değeri ölçülemeyen eşsiz candan yürekten sevdiğim insanlara merhaba." Hepinizi kucaklıyorum, sizlerle olmaktan bıkmadım ve usanmadım.

Bir zaman geçirdim ve sizlerle orda yaşadım. Sizleri sevmeme bende bu kadar değerli olmanıza tantana gibi bir oda sağlamadı sadece bir vesile oldu sizlerdiniz bende değerli olan Gerçek dost mekanda değil akılda yürekte olandır..

“TANTANA”nın her zaman duygu bazında bende özel bir yeri olacağından eminim çünkü sizleri orda tanıdım.

Zaman ve mekan önemli değil her zaman her koşulda nerede ve ne durumda olursa olsun gerçek dostlukların bitmeyeceğine inanıyorum.

Gerçek olan sevgidir. Ama yaşamayan samimi duygularla kavrulmayan, ayaklarının kendini taşımaz olduğu dakikaları, kalp çırpıntılarının aynı anda vurduğunu anlamayan, üzülünce üzülen sevinince sevincini paylaşamayan hissedemeyen insanlar tabii ki bu sevgiyi anlayamaz inanmazlar.

Bize İnandırdığın için teşekkür ederim CCRAMBO.

dalamanleee

dalamanleee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2010 Sal 12:04:29sohbet oyun linki

béni ccyi sévdirén ték mékandı üzüldüm kapanmasına

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir