ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 12:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   O Günlerden ßu Günlere..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2010 Sal 22:00:59      O Günlerden ßu Günlere..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

1924 Erzurum Depremi

Atatürk: Otur dayı otur geçmiş olsun
Erzurumlu Dayı: Sağolasın Paşam
Atatürk: Kaybın büyükmü dayı?
Erzurumlu Dayı: Memleketimiz sağolsun
Atatürk: Kimin kimsen yokmu?
Erzurumlu Dayı: Evlatlarımı herpte şehit vermişem..
Atatürk: Ah be dayı bak Devlet sana yardıma geldi. Ne istersin Devletinden..
Erzurumlu Dayı: Bişey istemiyik Paşam. Biz 7 düvel ilen herp etmişik koca memleketi yeniden kurmuşuk bu bize yetir..
Atatürk: Üzülme dayı bu halin çaresine bakacağız..

İZLE!!!

Son günlerde çok konuşulan bir sigorta şirketinin hazırlatmış olduğu reklam izleyenleri derinden etkiliyor.. Benim reklamdan aklıma takılan O günlerde o şartlarda bile Devletim için napabilirim Devlet sağolsun derken nasıl olduda herşeyi devletten bekler hale geldik oldu.. O günlerden bugünlere ne değişti acaba?..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2010 Çar 18:49:07sohbet oyun linki

Bu reklam videosunu biliyordum ama yinede burada yazilinca seyretmek istedim. Ve tam reklami izlerken sag tarafta bir esegin canli canli iki aslanin bulundugu kafese yem olarak atildigi videoyu farkettim ve reklam bitiminde izlemeye karar verdim ama icimden binlerce kufur ettim acaba insanin dogadaki en igrenc yaratik olabilecegine dair ne gorecegim diye...

Ve izledim...
daha izlemeye baslarken burnumun kanayacagi hissine kapildim (bu hissi bilmeyenler anlamayacaktir, beynime yuksek basincta kan pompalanmaya baslamisti cunku)

Hani bu baslikta sormus ya basligi acan kisi;
Degisen ne simdi???

Degisen su, "insan" yuz aileden sadece birisinden cikiyor. Diger doksandokuz aile ise yuz yila yakin bir suredir sadece sevisme derdinde... Cocuklari ise AR, NAMUS, HAYSIYET gibi seylerden uzak buyuyor... Sadece Turkiye de degil tum dunya bu halde.

izleyin o videoyu ve gorun insan kimligiyle dolasan nice insanlardan daha dik duran bir e$ek var... Olecek biliyor ama onuruyla mucadele ediyor.Ona bitki yemek icin verilen dislerle kendisini savunuyor ve en onemlisi inadina dik duruyor...

Ve tam bir aslani yere yatirmisken aslani besleyenler korkuyla silaha sarilip esege ates etmeye basliyorlar.
Yaralansin da aslanlara zarar vermeden canli yem olsun onlarda izleyip gulussun diye...

Buyrun sorgulayalim... da neresini sorgulayalim? Hangi edepsizlige uzulelim...

Esegi yillarca yuk tasimakta kullanmis kicina kamciyi yapistirmayi erdem saymis insanin VEFA`dan uzak garip bir yaratik olusuna mi?

sadece ac kaldiginda saldiran vahsi hayvanlardan daha haince dusunen ve sirf kendi egosunu  tatmin icin caresiz bir hayvani baska bir havana once silahla yaralayip sonra sunan, icindeki nefreti boyle davranarak biraz olsun sondurdugunu sanmasina mi?

.....
.....

insanin vardigi nokta orada duruyor... Daha neyi sorgulayayim?

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2010 Çar 21:39:50sohbet oyun linki
Ben sadece reklam filmine odaklandığım için yandaki videolara bakmamıştım.. Sen bahsedince bakayım dedim de keşke bakmaz olaydım.. Böyle vahşilik olmaz adamlar resmen kahkahalar atıp gülüyorlar yaptıkları rezilliğin karşısında.. Hakikaten denecek birşey kalmamış.. YAZIK..

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2010 Per 08:08:49sohbet oyun linki

Yaşamak önemlidir.Eğer o günleri şu anki insanlar yaşamış olsaydı ve o sefaleti çekseydi herşey çok farklı olurdu.
Bir insan fakirliği de yaşamalı farkirliği yaşamayan bir insanın vijdan duygusunda pek birşeyler olmaz.İnsanlar gittikçe daha çok kendini düşünür oldu.Ama unutmamalıyız ki herhangi bir karşıklık yada yıkım halinde millet tekrar bir avuç içinde toplanabiliyor Türk milleti herşeyi bitirmiş bi halde değil.Eğer şimdi bir savaş hali olsa aynı savunmayı ve direnişi gösterebilicek milletiz.Sanki eski Türk insanlardan hiçbir şey kalmamış gibi konuşuluyor.Bizim kanlarımızla onların kanları aynıydı.Değişen sadece duygularımız.(O kadar da olmalı).Geriye kalan herşeyimiz tamam.Hala tek bir devletiz toprak isteyene "Al buyur bu senin  olsun demeyiz"
Biz sadece zamanında yetim kalmış ama şimdi büyük bir iş adamı olmuş 30 yaşında bir genciz Türk milletinin kaybettiği hiçbirşey yok.Biz hep kazandık ve hala kazanıyoruz

Biz Türk devleti olarak herşeyi yaşadık şimdi yaşatma zamanımız...Kaybettiğimiz hiçbirşey yok

AYRICA TÜRK ERKEĞİ VE TÜRK BAYANI ZEKİ VE ÇALIŞKAN OLDUĞU KADAR YAKIŞIKLI VE GÜZEL

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2010 Per 01:33:36sohbet oyun linki

O Ayrıntıları iyi gözlemlediğin icin tebrik ederim canısı.ve bizler ilede paylaştığın icin cok .

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir