ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 02:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   BÜYÜLER Karabüyü Akbüyü
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DimForDroptumberSim

DimForDroptumberSim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 10:23:11      BÜYÜLER Karabüyü Akbüyüsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Büyüye inanmıyorsanız,▬,inansanız iyi olur.Çünkü bazen büyü denilen şeyi istek dışıda yapabiliriz.Buna halk dilinde nazar denir.İstek dışıda olsa günahtır.Lakin büyü tamamen paranormal bir olaydır bazen cinler kullanılır çoğu ise bizim düşüncelerimiz ve yaydığımız enerjidir.Yaydığımız enerji öfke yada sevgi çok güçlüyse sahibini bulur.

Genelde büyüler zor bulunan malzemeler kullanırlar ve büyü hazırlarlar.Tütsüler yakıp tek bir şeyin söylerler.Ve sonunda ellerinde ya bir parşömen parçası yada sihir enjekte edilmiş bir parça olduğuna inanırlar.Bu bilinçaltımızın şartlanmasına neden olur ve doğal olarak ta tutar...
            Aynı şekilde nazardan korunan insanlar ya sarmısak ya nazar boncuğu
gibi şeyler kullanırlar.Bu gerçekten nazar denilen enerjiyi engeller kullanılan şey önemli değildir nazar bonvuğu yada aklınıza gelebilecek herhangi birşey mesela bir kalem onun dışardan gelen kötü enerjiyi def ettiğine inanırsanız.Nazar boncuğu görevini kalem de görebilir.

İki çeşit büyü vardır.İlk olarak kara büyüden bahsedelim.Filmlerde bahsettikleri kara büyü değil.Çünkü filmlerdeki büyü hemen tutar bu imakansız denecek kadar zordur inancımızın güçlü olması gerekir neyse...
Kara büyü denilen şey bir lanettir.Uygulanan insanda ölüme kadar gider.Yada  uygulanan kişi çeşitli sesler duyduğunu tuhaf şeyler gördüğünü iddia eder ayrıca hastalık ta olabilir.Kara büyü yuva dağıtmadan tutun ölüme kadar yapılan tüm kötü byülerdir...

İkinci olarak.Ak büyüler vardır.Tam bilmiyorum ama Ne olursa olsun büyüdür sonuçta kişinin iradeini elinize almış olursunuz  günah olabilir din adamları tartışıyorlar ama ben büyülerin tümünün yazak olduğu kanaatindeyim
Ak büyüler iyi büyülerdir (İYİ DERKEN DİKKAT) iyi amaçla yapılan büyülerdir.Bunun içinde aşk büyüleri bireyleri barıştırma büyüleri,göze hoş görünme,hastalığa çare,Muhabbet çekmek,kişileri sizden hoşlanmasını sağlamak gibi büyülerdir.

Kara büyü yapmadım...Ama ak büyü yaptım mısır büyüsüydü cin tırnağı tütsüsü bulmam gerekiyordu çok zor oldu.Fakat yaptığım büyü işe yaramıştı.
Babamla dayımın barışmasna vesile oldum.Birkaç tane daha yaptım neler olduğunu söylemek pek doğru olmaz sanırım.Sonrasında kötü bir rüya gördüm ve bıraktım.
         Hindistana ve yünan kaynaklarına göre büyüler ve tarifleri var elimde.Ama bunu size veremem
Ayrıca Ebu Yusuf adındaki müslüman bir hüddam (cin) ki cin aleminin önde gelen birisidir.Onunla konuşma fırsatı buldum.Bunu bi kitapta okumuştum kitabı da bu siteden birinin önerisi üzerine almıştım .Daha doğrusu konuşamadım korktum.:)

Belki size iyi bir aşk büyüsü verebilirim.Yapmanızı tavsiye etmem ama merak edenler için...
         NE OLURSA OLSUN AKLINIZA HER GELDİĞİNDE "YA HAYY -Ü YA KAYYÜM" deyin

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir