ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 22:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Satılık 2. El Kalp
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NothingEIseMatters

NothingEIseMatters resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2010 Sal 11:10:22      Satılık 2. El Kalpsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Satıyorum...!! 
Bu gün kalbimi açık arttırmaya çıkarıyorum... 
Çok yıpratılmış eskitme bir yürek... Acısı bol, atımı az... 
Satıyorum... 
Görmekte olduğunuz şu et parçası, ömür boyu garantili olup, tüm dayanıklılık testlerinden geçmiştir... 
Tüm yalanlara, tüm ihanetlere, tüm aldatmalara bana mısın dememiştir Çok fonksiyonludur; ağlamayı bildiği kadar güldürmeye alışıktır. Günlerce aç, susuz, şefkatsiz bırakabilirsiniz. Yirmi beş sene dayanabilir. Hiç masraf çıkarmaz size. Teknik servis istemez. Su kaçırmaz. Havası inmez. Ses çıkarmaz... 
İsterseniz bir de yakından bakın. Hadi hadi... Bakın... Çekinmeyin... İstediğiniz gibi mıncıklayabilir, yere atabilir, üstüne basabilirsiniz. Leke tutmaz... Yıkamaya gerek yok... Vücut sıcaklığında tuttuğunuz müddetçe de bozulmaz. Çözülmez dediğiniz tüm sorunlarınızda onun sabrını, umudunu, içtenliğini dilediğinizce ve hatta hoyratça kullanabilirsiniz. Şikayet etmez... Sevdiğinizle aranız mı bozuk? Açın bir şişe şarap, yakın bir sigara, size en olmadık cümlelerde en güzel aşk masallarını yazar... 
Ama kullanırken dikkat etmeniz gereken konularda var... Asla aşık olmasına müsaade etmemelisiniz. Baktınız atımları azcık fazlalaştı; hemen haddini bildirin. Sizi dinlemek istemeyecek, inat edecektir. Aldırmayın... Gerekirse içini dolduran tüm damarları tıkayıp, yerinden söküp, dipfrize atabilirsiniz. Her şeyi yapın ama, asla aşık olmasına, güvenmesine izin vermeyin. Kendi gönlünüzden de uzak tutun. Olmadık, saçma sapan hayallerle sizin de gönlünüzün aklını başından alabilir. Aman dikkat ! Evet... Satıyorum...!! 
Yok mu arttıran... Üç... Beş... Hadi ama... Bu çok fonksiyonlu kalbe sahip olmak istemez misiniz... 
Bakmayın öyle gözümün içine... 
Tamam... Tamam... Üstüne ben para vereceğim... On... Yirmi... Yüz... Yok mu alan... Hadi ama... 
Sahibinden yirmi iki yıllık, ama kullanım kılavuzu olmayan bir kalp satıyorum...!!

Anlayana cidden harika...

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FLySkyCry

FLySkyCry resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2010 Sal 23:09:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Paha Biçtiğin O Kalbin Yokluğu Ne Getirir Sana? YaşanmışlıkLarın Tebessümünden Veya YaşayacakLarının Umudundan Kopmuşş, Boş ,Soğuk... O sıcakLıkdan Yoksun Genç Bi Adam :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir