ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 19:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Biz Kimmiyiz ?! Oku - Okut! BİL israiL!
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kisacaben

kisacaben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2010 Cum 19:46:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Helal Sana BMW  Takdir Ettim Seni

Paylaşımın için Tşkr

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 13:36:42sohbet oyun linki

Tarihimizle Övünmek Güzel. Tarihi Olmayan Devletlerin, Geleceğide Olmaz Derler..

Asırlar Önce Dünya"ya Hükmetmiş Dedeler"den Medet Ummak, Bana Göre Acı.

"Biz kimmiyiz? 12 dakikada savaş bitiren
TÜRKLERİZ!
" Evet Asırlar Önce Öyleymiş.. Ama! Şimdiye Baktığımızda, "PKK" Diye Adlandırılan Bitleri, Bir Türlü Bitiremiyoruz.(Bir Bit Bir İnsana Ne Zarar Verir ki, Bir Sıkımlık, Bir Ezmelik Halleri Var da, İşte Bit, Saklanıyor, Kaçıyor, Hopluyor, Zıplıyor. Ama ne Yaparsa Yapsınlar, Ezilmeye Mahkumlardır.) Desek de! 1984"den Beri Bu Bitlere , Toplam  7.873 Şehit Vermişiz. 12Dakkada Savaş Bitiren Dedelerin Torunları, 26 Yıldır Bir Avuc Biti Bitirememiş Ve Bu Bitlerden "TBMM" ye Bile Sokmuşdur.

"Karada Gemi götüren TÜRKLERİZ!" Evet Atalarımız, Karada Bile Gemi Götürmüş, Zafer Kazanmış. Ama! Şimdiye Baktığımızda, İsrail Sularından 70 Mil Uzaklıkda Seyir Eden "TÜRK" Gemilerine İsrail Tarafından Askeri Baskın Yapılıyor Ve 9 TÜRK Öldürülüyor.. Ne Yazıkki, Karada Gemi Götürüp Zafer Kazanmış Dedelerin Torunları, Denizde Bile Gemi Götüremiyor..

Bağzı Kesimler Beni Farklı Algılıyacak Ama Gercekleride Göz Ardı Edemeyiz.. Geçmişimiz Tamam.. Ama! Gelecek İçin, Boş Gürültü Yapmamak! Gerektiğine İnanıyorum..

BMWCLUP

BMWCLUP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 15:30:56sohbet oyun linki

BecquereI=Asırlar Önce Dünya"ya Hükmetmiş Dedeler"den Medet Ummak, Bana Göre Acı.

SUikast ayrı bişi arkadan vurmam tabiki de daha kolay...

Savaş çok ayrı birsey asırlar öncee dünyaya hükmetmiş insanlarımız şehitlermiz dedelerimiz.savaş esnasında yine görnmez güç olarak savaşcaklardır.nası menet ummasınki öyleyse neden sehitler ölmez diyoruzki.Bunun örnekleride vardır canakkale savasında görünmez bir gücün olması Allahın yardımı ve Şehitlermizdir..Atalarımızdir.

Siyasi konusmusun tamamen savasta siyaset olmaz....İman gücü konusur..

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 16:37:28sohbet oyun linki

Duygusal Ve Hurafe"lere İnanan Zihniyetle Olmuyor Malesef...

Bağzı Kesimin, Vucudunu Saklayıp "Tesettür" Dediğini, Ben Dilimde Uyguluyorum. Bumudur Siyaset. :)

BMWCLUP

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 20:40:54sohbet oyun linki
Arkadaşım konuyu nereye çekiyosun sen. Böle bir ejdadın torunu oldugun için şanslı oldugunu düşüncen yerde gereksiz polemiklere girme saygı duy....

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 21:09:16sohbet oyun linki

Sevgili BMWCLUP :)

Polemiğe Giren Kimdir?  Polemiğe Giren Sizsiniz.:) Ben Sadece Fikrimi Beyan Ettim. Karşılığında, Sizde Olmadık Cevaplar Verdiniz.  Tabiki Dedelerimize , Size, Ve Hertürlü Düşünceye Saygım Var. Ama Bu Saygıyı Sizden de Beklerdim.. Konuyu Siz Açtınız Diye , Yorumda Bulunan User"ler Sizle Aynı Düşünceyi Paylaşma Mecburiyeti Yok.. Ve O User"lere Ne Yapması Gerektiğini, Teklif Etme Lüksüne de Sahip Değilsiniz.. Ben Sizle Aynı Düşünceleri Paylaşmıyorum..

İyi Paylaşımlar :)

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 21:40:49sohbet oyun linki

Oturduğunuz yerden milleti gazlayıp, savaş çığırtkanlığı yapmaktan başka halta yaradığınız yok.

Aynı zihniyet "mehmetçik gazzeye" sloganı atıyor meydanlarda...

---
* infumum

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 23:38:42sohbet oyun linki

19.yüzyılda Almanya nın Mülhaym şehrindeki Ren nehrinin bir yakasında Almanlar, öbür yakasında da Fransızlar oturuyordu. Fransızlar, her sene nehrin Almanlar’daki kısmına geçip mahsulün tümünü toplayıp götürüyorlardı. O sıralar, birliğini temin edemeyen güçsüz Almanlar ise buna fazla ses çıkaramıyorlardı tabiî. Her sene böyle olunca çareyi Osmanlı Sultanına durumu yazıp, imdat istemekte bulurlar.

Mektupta şöyle denmektedir:

“Fransızlar her sene bize zulmediyor, mahsulümüzü elimizden alıyorlar. Siz ki, dünyaya adalet dağıtan bir imparatorluğun sultanı, İslamiyet’in dehalifesisiniz. Bizi şu zulümden kurtarın. Asker gönderin. Ürünlerimizi bu sene olsun toplama imkanı sağlayın.”

Çöküş faslına girildiği bir zamana denk gelen yardım isteğini inceleyen padişah asker göndermeyi mümkün ve gerekli görmez; yalnızca asker elbisesi göndermeyi kâfi bulur ve cevabı bir mektupla beraber içi askeri elbise dolu üç çuval yollanır. Şaşkına dönen Almanlar, çuvalı alıp mektubu okurlar:

“Fransızlar korkak ademlerdir. Onlara yeniçeri göndermemize gerek yoktur. Yeniçerimizin kıyafetini görmeleri kâfidir. Çuval içindeki Osmanlı askerinin elbiselerini adamlarınıza giydirin. Mahsul zamanı, nehrin görülecek yerlerınde dolaştırın. Karşıdan gören Fransızlar için bu kâfidir.”

Bağ bahçe sahipleri hemen Osmanlı askerinin kıyafetini kapışırlar. Hasat vakti büyük bir heyecanla yeniçeri kıyafetinde, nehir kıyısında dolaşmaya başlarlar. Ertesi gün, karşıdan gelen haber, Almanlar’ın sevinç çığlıkları atmalarına sebep olur:

“Osmanlılar’dan imdat geldiğini düşünen Fransızlar, korkudan köylerini de terkederek iç kısımlara doğru kaçmaktalar. Mahsulünüzü rahatça toplayabilirsiniz. Zulüm sona ermiştir.”

------------------------

Evet evet.. Biz boyleymisiz.. Bunlari ben yasamadim.. ben bilmem ! kitaplar yazar, buyukler anlatir oradan biliriz..  

Ben neyi bilirim..

Kendi vatanimda kendi karakollarima baskinlar yapiliyor.. Tum Dunya kendisine yapilan teror saldirilarina en sert sekilde cevap verirken.. Biz cevap hakkimizi ABD nin sahsindan ve AB kriterlerinden izin alarak yapan tek toplumuz..

30 bin Turk`u sehit eden bir serefsizi serbest biraksan olum korkusundan dagdalarda hayvan gibi yasayacakken.. Bu Serefsize ada tahsis edip.. Nezle olmasin diye bile neredeyse 24 saat gozetim altinda tutup.. Besleyen her turlu ihtiyacini gideren tek milletiz belkide..

Boyle bir baslikta milli duygulariniz sanal olarak kabarmisken daha fazla yazip keyfinizi kacirmayim..

İsrail`le alakali sunu soyleyebilirim..

Yardim gemilerinin bu sekilde gidisi dogru veya yanlis bunu tartisirim.. Ama tartisma konusu yapmayacagim tek birsey var.. Konu ne olursa olsun..

Gemiler Turk Bayragi tasiyordu ve Turk gemisiydi.. Turk vatandaslari vardi..

Bu gemiler milletsiz, vatansiz veya sahipsiz degildi.. Korsan gemiler degildi !! Bir ulkeye ait gemilerdi.. israil, Turk yetkililer ile gorusebilirdi.. Bu gemilere girmeyerek durdurabilir ve Turkiye den bir heyet isteyebilirdi..  

Ama İsrail bu ulkeye goz dagi verdi.. israil bu cografyada en buyuk oldugunu gosterebilmek icin.. Gemilerimize baskin yapti.. vatandaslarimizi oldurdu.. ve dedi ki ;  Ayaginizi denk alin !!

Vay be.. ABD, İsrail istedigi ulkeyi isgal edecek.. Tarihi kahramanliklarla dolu Turk milleti yardim gemisi bile gonderemeyecek !   Adalet ?

Devlet tarafindan cok acil yardim konvoylari 5 katina cikartilip..  Turk ordusu esliginde goturulsun..  ve bunun icin kimseden izin alinmasin !

BMWCLUP

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2010 Pzr 00:04:21sohbet oyun linki
BecquereI  böle bır paylaşımda gereksız konularda mulafetlık yapmayın yazıktır.sizin bu cvplarınız karşısında kanım dondu gercekten özucu...

MrLovekiller

MrLovekiller resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2010 Pzr 00:38:44sohbet oyun linki
Gülmeyi unuttum gülemiyorum,

Türküm ezilmem ezemiyorum,

Esire iskence edemiyorum,

Dogru yoldan çıkamıyorum,

Ülkeme ülküme bağlıyım ben,

Verdigim sözden dönemiyorum,

Türküm,

Türkden başkasını sevemiyorum,       SENIDE SEVMEDIM . (Becguereı)

Yeminim var allahıma,

Ülkemi Satamıyorum..!   
CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir