ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 18:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler
forum sohbet oyun basliklari
   CC-Spor Posteri.
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 05:42:10      CC-Spor Posteri.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CC-Spor Kulübü 2006-2007 sezonu için çalışmalarına başlamadan önce Cay Bahçesi A-1 tesislerinde basınla tanıştı. Yaptıkları ufak basın toplantısından sonra kameralara işte böyle sempatik bide poz verdıler. ((:

Ayaktakiler (soldan sağa) : Crotch, Advarsel, beyazkurt, rasqutin, infumum, Compeira

Yerdekiler (soldan sağa) : Quarezmax, Exulla, Becquerel, Simaestroy, Roen..

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 05:53:52sohbet oyun linki
bu sene avrupada başarı beklıyorusss

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 06:09:30sohbet oyun linki

Ben bu kulüpte oynamamın gururu içerısındeyım en başta bunu belırtmek ıstıyorum. Daha sonra taraftarlarımıza ufak bi mesajım var bunu dile getırecegim. Geçtiğimiz haftalarda aldıgımız üzücü sonuçlar karsısında tepkılerınızı gorduk. Fata bizim ligimiz 3 puan sistemi uygulayan bi lig. Heran herşey olabılır yanı. Bundan sonra önümüzdeki maçlara bakıcaz. Sizdende anlayış beklıyoruz.

Advarsel bu sene Avrupa CC CC dıye ınlıcek. Gök C yer C olcak (:

beyazkurt

beyazkurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 06:15:41sohbet oyun linki
Çalışmalarımız sürekli dvm etmekte,en iyisini yapmaya çalışıoruz forvetinden defansına kalecimizden ortasahasına hep kaliteli oyuncularla dolu ve onlarla aynı sahayı paylaşmaktan bile gurur duyuyorum.Lig,Kupa,Şampiyonlar Ligi Yetmezzzzzzzz CC Spor Klübü Tek Tük Galibiyetlerle Yetinmezzzzzzzzzzzzz Adaş ayakkabının bağı çözülmüş Hocamısa sevgilerle.. Şş ciddi teknik adam kim  Ehehe nese biz bizi yöneticek taraftarıda ayakta selamlarız

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 07:32:47sohbet oyun linki
 ben cok umutluyum bu sezon takımdan sahsen gecen sene evet istedigiimiz sonucları alamadık belkı ama hatalardan ders aldık. taraftarlardan hep destek tam destek istiyorus. ben bu takımı avrupada oynamak ıcın bır basamak olarak gormuyorum canım feda bu takıma. ya ya ya şa şa şa cc spor cok yaşa

h0puyi08

h0puyi08 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 09:40:44sohbet oyun linki
orta saha ya adam lasımsa ben buralardayım  para sorundeğil anlaşırız...

Quarezmax

Quarezmax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 13:57:37sohbet oyun linki

Öncelikle bütün CC-Spor taraftarlarını selamlarım. Kendileri desteklerini hiç bi zaman eksik etmedikleri için onlara büyük bi tşk borçluyuz. "Hep destek tam destep" kavramını ben bu takımda anladım.. Umarım da böyle devam eder, onların desteklerini boşa çıkarmayacağımızdan emin olsunlar.. Rakiplerimizi küstahça aşağılıyorum çünkü tek büyük CC-Spor :)

Orta saha konusunda da "
h0puyi08" bi sözüm olacak kendisi sanırım benim farkında değil sanırım. Takımda benim gibi bi yıldız ortasaha bulunduğu sürece kendisine ihtiyacımız olacağını sanmıyorum  

Burdan bayan hayranlarımada seslenmek istiyorum kendilerinin mektup ve mail lerını tek tek okuyorum ama idman ve maçlar (tabi bide gece hayatım) sebebiyle cevap vermem biraz uzun sürüyor umarım anlayışla karşılarlar bu durumu  Seviyorum sizi..

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 00:33:02sohbet oyun linki
güzel resim bide antremanda görmek lazım

h0puyi08

h0puyi08 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 00:37:02sohbet oyun linki
Quarezmax
 KARDEŞ ALLAH GÖSTERMESİN AYAĞIN İNCİLİR KAFANI FALAN YARARSIN ALTERNATİF OLURUZ İLLA İLK 11 OLACAK DEĞİL KADROYA GİRELİM HEE

xsuperisii

xsuperisii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2006 Pzr 16:43:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Coolben bu takıma +cnmcıma canı gönülden destek feriomm çooq başarılı bi ekip maşala puh nazar değmesin
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir