ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 08:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Sabancı Vakfı Eğitim Ödülleri Sahiplerini Buldu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2010 Pzr 13:59:11      Sabancı Vakfı Eğitim Ödülleri Sahiplerini Buldusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sabancı Vakfı Eğitim Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sabancı Okullarında İlk Üç Dereceye Girerek Mezun Olan Öğrenciler Diplomaları ile `Dilek Sabancı Eğitim Ödülleri` ve `Sakıp Sabancı Eğitim Ödülleri`ni Aldı. 

Haber Yayın Tarihi: 13.06.2010 13:17

Sabancı okullarında ilk üç dereceye girerek mezun olan öğrenciler diplomaları ile `Dilek Sabancı Eğitim Ödülleri` ve `Sakıp Sabancı Eğitim Ödülleri`ni aldı.

2009-2010 eğitim öğretim yılı sonunda Dilek Sabancı Ticaret Meslek Lisesi, Sakıp Sabancı İlköğretim Okulu ve Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi`nden ilk 3 dereceyle mezun olan başarılı öğrencilere ödülleri Adana ve İstanbul`da düzenlenen törenlerde verildi. Öğrencilerin ödül ve sertifikalarını veren
Türkan Sabancı, öğrencilerin başarılarını yükseltmek ve onları teşvik etmek adına oluşturulan ödüllerin artık gelenekselleşmesinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

Dilek Sabancı da eğitime yapılan yatırımın en değerli iş olduğunu öğreten babası Sakıp Sabancı`yı rahmetle andığını söyledi.

Dilek Sabancı, Ticaret Meslek Lisesi`nde düzenlenen törende Hamiye Kartal birincilik, Aylin Karaaslan ikincilik, Deniz Topaloğlu üçüncülük dereceleri ile `Dilek Sabancı Eğitim Ödülü` aldı.

Adana Sakıp Sabancı İlköğretim Okulu`nda düzenlenen törende Çiğdem Öncü birincilik, Alihan Elma ikincilik, Berk Kasan üçüncülük dereceleri ile `Sakıp Sabancı Eğitim Ödülü`nün sahibi oldu.

Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi`nden birincilikle mezun olan Emine Dizem Sunal, ikincilikle mezun olan Faika Hazal Tüper ve üçüncülükle mezun olan Mert Ergin de `Sakıp Sabancı Eğitim Ödülleri`ni

İstanbul Sanayi Odası Vakfı Eğitim Merkezi içindeki Sakıp Sabancı Konferans Salonu`nda gerçekleştirilen törende aldı.

16 yıl önce uygulanmaya başlanan ve başarıların ödüllendirilerek gençlerin teşvik edilmesini amaçlayan `Eğitim Ödülleri` kapsamında birincilere 25, ikincilere 15, üçüncülere de 10 Cumhuriyet altını karşılığı Türk Lirası ve sertifika veriliyor.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir