ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 03:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Cinler Alemi
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MrCIass

MrCIass resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 11:58:10      Cinler Alemisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Cinler Alemi

Cin kelimesi, “örtülü, gizli” manasına gelmektedir. Kuran-ı Kerim’de bu varlıklardan açıkça bahsetmektedir.

Tıpkı insanlar gibi onlar da mükellef (sorumlu) varlıklardır. Onların da iyileri kötüleri, müslümanı, hıristiyanı, ateşe tapanı, dinsizi mevcuttur. Cinsiyet sahibidirler, çoğalırlar. Bu yazımı okuyan bazı kimseler “Aman sen de!, bu zamanda olur mu böyle şey?” diyebilirler. “Ben müslüman değilim.” diyenlere bir lafım yok, fakat “Elhamdülillah müslümanım.” diyen her insanın bu varlıkları Allah’ın yarattığına inanması lazım gelir. Bir mikrobu düşünün; gözümüz o canlıyı göremiyor fakat onun yok olduğunu iddia etmek ne kadar saçma olurdu. Aynı kişiye mikroskopla gösterdiğimizde bunu daha iyi algılayabilecektir. Bununla beraber bazı fotoğraf ve kamera çekimlerinde bu varlıkların (cinlerin) yansımaları çıktığı da vaki olmuyor değil. Şu da bir gerçektir ki; Yüce Allah onları da melekler gibi insandan farklı bir şekilde yaratmıştır. Farklı bir alem olmalarına rağmen bazı özel durumlarda insanlar için ayrılan hududu aştıkları da vaki olmaktadır. Bazı kardeşlerimiz cinler alemi ile irtibata geçmeyi oyuncak sanmaktadırlar. Şuna emin olun ki; bu çok tehlikelidir.

Cinlerden Korunma

Ayetel Kürsi–1 , İhlas–3 , Felak–3 , Nas-3 , Fatiha-1 Bu şekilde sabah evden çıkarken, akşam yatarken okuyan onların şerrinden korunur.

Ayetel Kürsi :
 Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum, la te’huzühu sinetüv vela nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih, ya’lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm, ve la yühıytune bi şey’in min ılmihı illa bi ma şa’, vesia kürsiyyühüs semavati vel ard, ve la yeudühu hıfzuhüma, ve hüvel alıyyül azıym

اللّهُ لاَ إِلَـهَ إِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ يَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ

İhlas Suresi:
Kul hüvallahü ehad. Allahüs samed. Lem yelid ve lem yuled. Ve lem yekün lehu küfüven ehad.

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌاللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْوَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ

Felak Suresi:
Kul e’uzü birabbilfelak. Minşerri ma halak. Ve min şerri ğasikın iza vekab. Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad. Ve min şerri hasidin iza hased.

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَمِن شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ وَمِن شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ وَمِن شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ

Nas Suresi:
Kul e’uzü birabbinnas. Melikinnas. İlahinnas. Min şerrilvesvasil hannas. Elleziy yüvesvisü fiysudurinnas. Minel cinnetivennas.

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ مَلِكِ النَّاسِ إِلَهِ النَّاسِ مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ

Fatiha :
 Bismillahirrahmanirrahim. El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanir rahıym. Maliki yevmid din. İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin.

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ

Cinlerin Resimleri

Resimler eski yazma eserlerden alınmıştır

Başınızdan gecen, şahit olduğunuz cin"lerle ilgili yazılarınızı bekliyoruz....

Saygılarımla..

MrClass.

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 14:24:35sohbet oyun linki

Selamlar..

Gercekden İnsanın İnanası İle İnanmayışı Arasında Kalmak Daha Kötü Durum. Gercek Boyutda İnanıyoruz Kuranı-ı Kerimde Var Oldukları Acıkca Belirtilmekde. Ama Görmuyoruz,Duymuyoruz,Hissetmiyoruz Bu Nedenlerden İnanmak İstemiyor İnsan.Tempo Dergisinin Bu Ayki Sayısındaki Habere Göre;Ülkemizde 300, İstanbul"da 72 Milyon Yaşamını Sürduren İkamet Eden Cin Varmış Ee Bizler Göremiyoruz ;Bu Nufus Sayımı Nasıl Olmuş

Ben Şahsen Bir Cini Birebir Görmek İsterdim ,Hatda Tanışmak

Merak Ediyorum Hiç Cin Gören Varmı Varsa Yazın Arkadaşlar.

Saygılar..

bortecinkaraarslan

bortecinkaraarslan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 17:19:46sohbet oyun linki

okulda bir k1z grubu cin ça1rmaya kalkti içlerinden birisi intihar etti birisi 10 y1ld1r karanl1kta duram1yor birisi sürekli kendi kendine konu_uyor birisi çok guzel fal bakiyor  bu is,n sakasi yok bakara suresinde de dedii gibi boyle insanlara cennetten nasip yok

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2006 Pzr 05:30:59sohbet oyun linki
bi suru hikaye duydum.. cagirdim... bi arkada$imin en yakin arkada$Ini kaybettim... ama hic gormedim. ama inanirim.

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2006 Çar 20:17:30sohbet oyun linki
Ben gördüm... Embarrassed

MrVahset

MrVahset resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 09:35:11sohbet oyun linki
Valla ben de hiç cin görmedim ama her zaman isterim şöyle güzel bir "bayan cin" ile tanışmayı  Düşünmek bile güzel ya

cindyxxx20

cindyxxx20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 14:04:46sohbet oyun linki
bi ara arkadaşlarla baya dadanmıştık bu cin işine ama bi türlü gelmedi ..... o gelmedi ama benim psikolojim alt üst konuma geçti.... 1 ay kadar tek uyuyamadım kardeşlerimle uyuyodum...söylemesi ayıp tuvalete bilem gidemiyodum şayet gittiysem dönüşü çok zor oluyodu oturma odasına zor fırlatıyodum kendimi....ben bunları cinler gelmediği halde yaşadım bide gelseydi... aman allah korusun...

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 15:45:58sohbet oyun linki

Arkadaşlar bu varlıklar Kuran-ı Kerim de geçmektedir.Ve ben varlığına inanıyorum.Yaşadığım ve bizzat şahit olduğum birkaç olay var.Ama sizlere burda anlatamayacağım.Size tavsiyem bukadar çok dilinize dolamayın bu varlıkları!(Biz onlardan söz ettikçe çewremizde dolanmadıkları ne malüm?) cindyxxx20 arkadaşımın 1 ay boyunca uyamamasının nedeni bu varlıklarla bukadar çoq ilgilenmesi olabilir mi?Aslında geldiğini düşünmediği varlıklar onu 1 ay boyunca uyutmamış olabilir mi? Bu tür konularda susmak bazen iyidir...

cindyxxx20

cindyxxx20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 20:39:15sohbet oyun linki

beni korkuttuğunun farkındamısın...formu okurken odamın lambası kapalıydı ... bir hışımla lambaya saldırarak açtım.. sanırım bu konulardan bahsetmek bana iyi gelmiyor... umarım uyuyabilirim

FlashAhmet

FlashAhmet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2006 Çar 22:47:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cinler  iradesi gücsüz  kendilerinden korkanlara musallat olup  o insanlari kullanırlar bu bir gercektir. Günümüz doktorlarının cogu alternatif tıbbı inkar ediyor. Memis se izin versinler  sonradan akıl hastalarının yarisini iyilesitirebilecegini acıklıyor.İnsanları kendi hizmetinde calıstırıyorlar. Cinler insanlara  kendi görünüsleriyle gözükmelerinin imkanı yok cunku onların  maddi varlıklar degildirler manevi varlıkları mesela ruhları göremedigimiz gibi onlarıda göremeyiz ama onlar  dunyadaki canli varliklarin kılıgına girip insanlara gözükebilir ama cogumuz anlamayız.

Bisey anlatcam size ister inanın ister inanmayin. Dedemin babası Kosova dan   1910 Bursa / Demirtas köyüne yerlesmisler o  yaz cok sicak geciyormus tarlaya tütün ekiyormus  tarla büyük oldugu icin gece yarisi suluyorlarmıs isi bitmis at arabasiyla eve geliyormus elektirik yok bisey yok gece zifiri karanlıkta demirtas mezarlıgının yanından geciyormus yoluna keçi yavrusu cikmis  köyden birisinindir diye at arabasına koymus eve götürürüm demis sabah sahibini bulurum. Keçide güzel biseymis dede meraklı tabi erkek mi disi mi diye ellini keçinin apış arasına sokup baskmıs  testisleri var demis erkek bu  Keçi : tabi erkekgim senin yokmu demis  dede bir korkmus zaten altına isicek  dua okumakta aklına gelmemis donup kalmis korkudan . Sonra ayet el kürsi okumus arabanın sonuna kacmıs bir kac defa okuduktan sonra at arabasından atlamıs .Dede 10 gün kendini bilmez bi sekilde yatmıs delirdi zannetmisler.

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir