ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
31 Mayıs 2024, Cuma 00:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bayanlar ve Baylar Yorumlarınızı Bekliyoruz...
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ShintoX

ShintoX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 14:24:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evet kızların ki biraz itici sanki küçük besleme duruşu var o tipte.. Ama şu da var ben eskiden pembe erkek tipini kullanırken onu da kaldırıp sadece bu mavi gömlekli 35+ Entellektüel adam tipini bıraktılar bu da eleştirilmeli..Ben uzun zamandır VIP ve Tip almicam diye bi inadı kullanıyordum fakat sanırım bundan vazgeçicem çünkü gerçekten Ücretsiz tipler gerçekten başarısız ve itici görünüyor..Değişmesini talep ediyorum Chatcity ajanlarından.. madem görsel bir alan oluşturulmuş seneler önce.. Bu görsellik ilk zamanlrada cok güzeldi tekrar eski güzelliğine dönebilir;)

DiaBLeSSSe

DiaBLeSSSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 17:40:41sohbet oyun linki

Susmanın sorumluluğu konuşmanın sorumluluğundan daha ağırdır...! Yorumları bekliyoruz.

-DiaBLeSSSe-

Sebosh

Sebosh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 18:57:40sohbet oyun linki
tüm yorumları okudum ve bol bol güldüm.:D kimileri bikinili tip demiş, kimileri tipe laf atılınca utanmış, vs. vs. vs. tamam görsellik önemli de, burada parasız tipin daha güzel olması neyi perdeleyecek ki?:D maksat sohbet ve eğlenceyse, oradaki animasyon tiplerin bu amaca ne etkisi olacak açıkçası merak ettim.. zaten görselliğe çok önem verenler için, belirli ücretler dahilinde seçenekler sunulmuş. şimdi "çılgın bediş" tipi parasız olsa, hem de aksiyonlu efektli.. içindeki karakter değişecek mi?
ha bir de siteyi beğenmeyerek, siteden ayrılmadan kınama yapan tipler sizlere sesleniyorum; en kısa zamanda ALLAH şifalar versin!

EndlessLoveeS

EndlessLoveeS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 19:15:57sohbet oyun linki

Hadi herseyi gectim gercektende besleme modunda bizim tipler.

Erkekler biseye benziyo tipleriyle..

Görsellige önem vermek diyosunuz da girdiğimiz bi yerde selamımız alınmıyo, orda mal gibi dikiliyoruz..Bunun sebebi de sanırım ya tiplerden kaynaklanıyo yada resim koymamamızdan..Koyunca da kendını mıllete göstermeye calısıyo denılıyo..

PuppyFairy

PuppyFairy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 19:51:55sohbet oyun linki

Çok Özür Dilerim Birincisi Çoğu Arkadaşım (Tipli Ve Vipli Olanlar) Hiçbir Zaman Vipi Ve Tipi Olmayanı Asla Aşalamaz Dalga Geçmez Ve İtmezler Lütfen Sözlerinizi Dikkate Alın Her Bir Odaya Girdiğimde Vipli Kişiler Vip Olmayan Kişiye Selamını Verir İkinci Olarak Çok Güzel Tiyatro Yazdınız Erkeklerin Hiçbiri Bir Bayana Tip ve Vip Almaz %10 Herkes Bilir Ama Asılmak Amacıyla Alan Var Tanıklık Ettik Çoğu Zaman Erkeklere Bi Soralım Hangi Bayana Tip Aldınız Lütfen Bunun Cevapını Verin Üçüncü Olarak Kendinizi Ne Zanetiyorsunuz Beyfendi  Bizi Suçlama Hakkına Asla Ama Asla Hakkınız Olmaz Nerden Biliyorsunuz Fakirlere Yardım Etmediğini :D Belki Siz Yardım Etmiyosunuzdur Allah Bilir Biz Bu Tipi Eğlence İçin Değil Bu Tip İğrenç Herkes Biliyor Güzel Bir Tip Olsa Kimse Yorum Yazmazdı Lütfen Bu Arada Bizlere Fake Demeye Çalışan Bize Sahte Demeye İma Etmye Çalışan Kişi Sizin Doğru Olduğunuz Nerden Belli

PuppyFairy

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 19:58:04sohbet oyun linki
Son Olarakda HiçBir Vipsiz Bizlere Selam Vermiyolar Bunuda Eklemek İstiyorum Bari Yorum Yazarken Bunlarıda Düşünün Tekrar Saolun

UCYUZDOLARLIKPARFUM

UCYUZDOLARLIKPARFUM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 20:24:18sohbet oyun linki

Öncelikle belirtmek isterimki,Madem paranız yok niye cc ye geliyorsunuz?

Kardeşim hadi kız buldun  bu kızın yağı var suyu var  yemeği var,bakımı var "Aşkım şuraya gidelim mi ?" dicek kusra bakma vip tip aldım param yok mu diyeceksiniz ? O yüzden maddi durmunuz yeterli değilse lütfen cc ye girmeyin.

Ha diyorsanız benim amacım eğlenmek kıl yünle uğraşmam gelir sanaldan kalp yapar çıkarım o başka mesele.

O nedenle çirkin kızlardanda rica ediyorum lütfen vip tip alıp endamlıyım moduna girip evde mor fistanla gezmeyiniz.Sosyalleşiniz.Yurdum genç delikanlıları çirkin,kısa,uzun,geniş,yassı,yuvarlak ayırt etmezler.

Saygılarımla....

PuppyFairy

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 20:42:06sohbet oyun linki

DiaBLeSSSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 21:35:33sohbet oyun linki

DiaBLeSSSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 21:49:23sohbet oyun linki

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir