ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 11:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   AŞKMI PARAMI
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2010 Sal 22:37:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·gezginadamm· :

Önce aşkı yorumlayalım sonra paramı aşkmı konusuna gelelim.

2 türlü aşk vardır biri ilahi diğeri himari. İlahi aşk ne güzeldir himari aşktansa kaçınılması tavsiye edilir. Sağlıklı düşünmek ve ayakta kalabilmek için zayıf insanların işi olan aşktan bencede kaçınılmalıdır.

Gezgin Güzel bir konuyu deginmişsin.Şunuda unutmamak gerekir ki bazı aşklar vardır ki karşı cinse duyulan insanı ilahi sevgiye adım adım yaklaştırır Farkında olmadan. Önceleri sorulsa belki para derdim ama şimdi tam aksine sadece aşk diyorum... Mesele olan her iki aşkında yerinin nerede oldugunu bilebilmek.

gezginadamm

gezginadamm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2010 Sal 22:55:13sohbet oyun linki
yusufT1907 :
·gezginadamm· :

2 türlü aşk vardır biri ilahi diğeri himari. İlahi aşk ne güzeldir himari aşktansa kaçınılması tavsiye edilir. Sağlıklı düşünmek ve ayakta kalabilmek için zayıf insanların işi olan aşktan bencede kaçınılmalıdır.

Yorumlarda parasız aşk, aşksız para olmaz denilmiş, mantıklı düşünürsek para getiren aşk`a pek rastlamadık ama aşk getirmeyen para neredeyse yok. üstelik para sadece aşk getirmiyor istediğiniz herşeyi elde edebilir en değerli varlık olan insanların tümünü mutlu edebilirsiniz(doğru ve yerinde kullanırsanız tabi). insanları mutlu ettiğinizde de zaten aşk sizi bulur.

wesselam.

Gezgin Güzel bir konuyu deginmişsin.Şunuda unutmamak gerekir ki bazı aşklar vardır ki karşı cinse duyulan insanı ilahi sevgiye adım adım yaklaştırır Farkında olmadan. Önceleri sorulsa belki para derdim ama şimdi tam aksine sadece aşk diyorum... Mesele olan her iki aşkında yerinin nerede oldugunu bilebilmek.

İyide yusufcum hangimizin hedefi ilahi aşk milyonda 1 belkide 70 milyonda 1 gerçekleşen bir olay anlattığın, Sonra yazımın ikinci bölümünüde eklemeli ve daha dikkatli okumalıydın. 1. bölüm sadece tavsiye 2. bölümse açıklayıcı sanırım.

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2010 Sal 23:15:42sohbet oyun linki
·gezginadamm· :
yusufT1907 :
·gezginadamm· :

Yorumlarda parasız aşk, aşksız para olmaz denilmiş, mantıklı düşünürsek para getiren aşk`a pek rastlamadık ama aşk getirmeyen para neredeyse yok. üstelik para sadece aşk getirmiyor istediğiniz herşeyi elde edebilir en değerli varlık olan insanların tümünü mutlu edebilirsiniz(doğru ve yerinde kullanırsanız tabi). insanları mutlu ettiğinizde de zaten aşk sizi bulur.

wesselam.

İyide yusufcum hangimizin hedefi ilahi aşk milyonda 1 belkide 70 milyonda 1 gerçekleşen bir olay anlattığın, Sonra yazımın ikinci bölümünüde eklemeli ve daha dikkatli okumalıydın. 1. bölüm sadece tavsiye 2. bölümse açıklayıcı sanırım.

2. Bölümüde okudum gezgin ama ekleme gereği görmedim.Çünkü  benim ilgimi çeken 1. bölümdeydi. Senin tavsiyeni ben biraz daha genişletmiş oldum sadece o kadar.

İlahi aşk daha güzeldir yaşayabilen için.

ccanavarrrrr

ccanavarrrrr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2010 Çar 08:39:25sohbet oyun linki
abowww kimee nannnnn.....

xXxARcHiLLeSxXx

xXxARcHiLLeSxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2010 Çar 09:25:48sohbet oyun linki
Laetitia Casta Resimleri

Senin gibi bir aşkım olsun, beş yüz milyar borcum olsun

WODROOW

WODROOW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2010 Çar 11:07:29sohbet oyun linki

xXxARcHiLLeSxXx

xXxARcHiLLeSxXx resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

28.Tem.2010 Çar 09:25:48
Laetitia Casta Resimleri

Senin gibi bir aşkım olsun, beş yüz milyar borcum olsun

Bence güzellik gecici ramazan Usta

xXxARcHiLLeSxXx

xXxARcHiLLeSxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2010 Çar 11:40:00sohbet oyun linki
Güzellik tabiki geçici hasancım, ben sadece forum konusu ile ilgili olarak cevabımın AŞK olduğunu anlatmak istedim. Biraz mübala yaptım okadar.

SiyahVosVos

SiyahVosVos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2010 Pzt 01:26:30sohbet oyun linki
Aşksız Para derim Geçerim İstemem Aşk =)

LacivertSakal

LacivertSakal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2010 Çar 00:38:30sohbet oyun linki
Mühim olan Para Deil Mühim Olan Miktarı miktarına bağlı Tatmin Edici bi mevla ise Para

canAfacaN

canAfacaN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2010 Çar 09:05:33sohbet oyun linki

tabiki AŞK

CC sohbet icin buraya
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir