ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 18:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Burçak Önder
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2010 Çar 15:40:44      Burçak Öndersohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

burçak önder click to zoom

1. delici bakislara sahip bir guzel insan. bir kac defa yan baktim, hemmen yakaladi paketleyip geri gonderdi bana. karizmatik bir kadin.
    (bkz:
    guzel ne guzel olmussun)
    (mir, 13.11.2003 16:22)
    < =text/>e(256,3575016,due(`mir`));
      #3575016  paylaş     şikayet et 

2. bu aralar cnbc-e deki piyasa ekranında haberleri sunuyo.inşallah bi tv kanalı kurarsam kendine ana haber bultenini sundurucam.hem karizmatik hem de şirin pek bi hoş canım.eskiden saçlarının uçları kızıldı daha bi tarzdı ama şimdide çok hoş.
    (gerenimo81, 30.09.2004 23:52)
    < =text/>e(256,5909483,due(`gerenimo81`));
      #5909483  paylaş     şikayet et 

3. başak adında tek yumurta bir ikizi olan ama kanımca başaktan daha bir alımlı olan şahıs ikizi de kendi gibi televizyon camiasında çalışmaktadır. fakat başak ikizinin aksine daima kamera arkasında kalmayı tercih etmektedir.
    (mediawitch, 24.08.2005 15:07)
    < =text/>e(256,8072174,due(`mediawitch`));
      #8072174  paylaş     şikayet et 

4. cnbc-e çekmediği için uzun süredir göremediğim, sırf onu görebilmek için uydu almayı düşündüğüm çok tatlı sunucu. arada sırada sabahları ntv de çıkmaktadır ve çıktığı sabahlar derse geç kalınmaktadır.
    (want2die, 17.12.2005 01:51)
    < =text/>e(256,8715641,due(`want2die`));
      #8715641  paylaş     şikayet et 

5. beleş kuaförü olduğunu sandığım hanım spiker. her gün saç şeklini değirtemesini buna bağladık. bir de ne istediğini bilmiyor olabilir. burçak hanım o kadar güzel ki bu seçeneği düşünmüyoruz bile. *
    (hollowlife, 29.03.2006 09:22)
    < =text/>e(256,9334992,due(`hollowlife`));
      #9334992  paylaş     şikayet et 

6. burcak isminin kız mi yok sa erkek ismi mi oldugu yonundeki süphelerimi burcak isimer den sonra daha da azaltan hanım hanımcık kızımız.
    (jelly, 29.03.2006 16:53)
    < =text/>e(256,9336984,due(`jelly`));
      #9336984  paylaş     şikayet et 

7. sirinlik muskasi, al evine, koy yataginin kosesine pelus bir hayvan gibi, mincikla. sarilip uyu. sacini filan tara, ne bileyim, ya da benim cocuklugumda ablamin barbieleri ile yaptigim gibi, bir yigin eli silahli gi joe`un arasina godzilla misali sal. oyle yani. muthis sirin bir insan, o ses, o burun, agiz, sac stilinin her gun degismesi, inanilmaz sirinlik akiyor heryerinden. cok tatli hakikaten.

piyasalari zaten takip ediyorum, ama sagolsun artik kendisi sayesinde yalnizca
    cnbc e ve ntv`den takip ediyorum, her gordugumde "aman allahim burcak onder! birazdan gokay otyam`a baglanir, gokay da yine agzini buke buke `iyyyreniyorum` dermis gibi vurgular yaparak sunumunu `burcak?` diyerek bitirir, ve burcak onder kameraya dogru siritarak "tesekkurler gokay" der ve ben burada eririm, "amanallahimbukadinialipoyuncaginiyapipsatacaksin!" derim.

bir de kamera karsisinda titriyor bazen, sallaniyor boyle cisi gelmis ufak kiz gibi (kupelerinin titremesinden de anlayabilirsiniz, deprem olunca hemen avizelere bakilir ya, o misal) daha da cildiriyor insan.

nasil
    banu guven`e "oha tas gibi, hem de acaip entellektuel" diyorsak, sana da "oha cok sirin, cok tatli, ve acaip entellektuel" diyoruz.

eminim ikiz kardesi de kendisi gibi sirinler otesidir,
    sevgi yumagina bogmak istiyorum kendilerini.

(not: yukarida yazdiklarimda zerre cinsellik yoktur, bir insan
    kedisini nasil seviyorsa ben de oyle seviyorum burcak onder`i, ve bu bir hakaret degildir, hem burcak onder`in kendisi de kedi gibi be! kedi ile hamster arasi bir canli).
    (spincrus, 06.04.2006 13:44)
    < =text/>e(256,9371462,due(`spincrus`));
      #9371462  paylaş     şikayet et 

8. proje sebebiyle sabahlanan bir gecenin bitiminde, gune ba$lamak icin izlenebilecek bir numaralı $ahıs. tatlı mı tatlı, guzel mi guzel bu ablamın sesi huzur veriyor, goruntusu $oyle bir silkeleyip zihin acıyor. borsa hakkındaki gereksiz bilgilerimi bu kadını izlememe borcluyum. bir de ben sabahları sacımı taramaya u$enirken (tamam abartmayalım...) 365 gun ayrı model sacla cıkıyor kar$ımıza, allahım bu nasıl bir moda dinamizmidir...
    (madc, 14.04.2006 07:09 ~ 19.04.2006 17:50)
    < =text/>e(256,9405043,due(`madc`));
      #9405043  paylaş     şikayet et 
  9. o super sesiyle "ben burcak onder" degil de "ben sincap onder" desin, sincap cunku o. super birsey, sirinlikten patlayacak! (artik ne dedigimi sasirdim ne diyeyim)
    (spincrus, 02.05.2006 18:01)
    < =text/>e(256,9482244,due(`spincrus`));
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ağu.2010 Pzt 06:13:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir