ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 05:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Kimilerine göre Chatcity :)) **Önemli**
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 18:39:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Roen iyi güzel Hoşta

--Roen :

-Ulan o kadar kastım acan olamadım,benden kurtulamassınız,nasıl düzen bozuyorum izleyin şimdi,nick bol,benden kurtulamazssınız,demek beni seçmessiniz ha!(Ajanların ve cc sakinlerinin baş belaları:),kimler geldi kimler geçti hiç boşa uğraşmayın)--

herkes geldi herkes geçti

ama ben geldim ben daha geçmedim

Edebiyatci

Edebiyatci resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2006 Sal 15:45:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

5 dk. takılayım dersin bir bakmışsın 5 saat geçmiş.

Sonra evdekiler yat artık oğlummmmm derler (Saat sabahın 4 ü olmuştur çünkü :)))

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2011 Cum 14:27:44sohbet oyun linki
TheaTom :

Roen iyi güzel Hoşta

--Roen :

-Ulan o kadar kastım acan olamadım,benden kurtulamassınız,nasıl düzen bozuyorum izleyin şimdi,nick bol,benden kurtulamazssınız,demek beni seçmessiniz ha!(Ajanların ve cc sakinlerinin baş belaları:),kimler geldi kimler geçti hiç boşa uğraşmayın)--

Tarih :   15.Eki.2006 Pzr 18:39:58

Bak sende geldin ve geçtin, biz hala buradayız : )

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2011 Cum 15:13:06sohbet oyun linki
15.Kas.2006 Çar 17:10:58

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

15 KASIM 2006 TARİHİNDE YAZMIŞIM HALA BURADAYIM.

cCOATc

cCOATc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2011 Pzr 16:06:17sohbet oyun linki
kendi düşüncelerimi arz etmek istiyorum bu site Eski Güzelligini Görmek İsteyen Kişiler belki kimilerine gore  suan sitedekı userler yeterli gelebilir vipsiz nefes aldırmamaya uğraşan insanlara böle Bir Önerim Olacak eski düzeni tekrar  getirin buraya vipsiz konuşamama olayını ortadan kaldırın herkez  özgur bir şekılde dıledıgınle   konuşsun  dımi?  insanları vip alsın dıye nerdeyse mılleti kovalayacaksınız ki suan sitenın durumu malum  eger user  istiyorsanız herkez dilediginin özeline girsin bu durumdan hoşlanmayanda olur hoşlanan kesimde olur o yuzden  bırakın milleti özgür olsun ki Demem  o ki    siteyi doldurabilirsiniz buda sizin icin Hoş bir durum sağlar mutlaka  hepsi vip almıcak ama insanlar vip almadan önce odaları sevmesi lazım yani sohbet ortamını görmesı lazım muhabbette 3 kişi   cay bahcesınde 4 kişi yannız kafe 1 de 13 14 kişi oluyor ama sen ben clublerden parayı kaldırıyorum başka ınsanları gelmesini istemiyorum  diyorsanız bize Düşen  Saygı Duymak cc03 ve infumum nerde çokluk orda bokluk düşüncenizi  kafanızdan silin cunku bu siteyı başka turlu ayakta tutamazsınız dıye dusunuyorum   tutsanız bıle yeterli randımanı alamıcaksınız vipli vipsiz ayrımı yapmayın herkez dilediği ile konuşsun derim Böle  Daha Hoş Sohbet Ortamı Olacağından Şüppeniz olmasın                  Saygılarımla... Murat..

BL00D24

BL00D24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2011 Sal 01:22:34sohbet oyun linki
Roen :
TheaTom :

Roen iyi güzel Hoşta

--Roen :

Tarih :   15.Eki.2006 Pzr 18:39:58

Bak sende geldin ve geçtin, biz hala buradayız : )

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2014 Pzt 01:51:29sohbet oyun linki
Anlaşılan pek birşey değişmemiş .
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir