ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 16:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Sizce Nasıl ßirisi Yıldız Ajanlığı Hekkeder.!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DramaMatem

DramaMatem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2010 Per 02:21:46      Sizce Nasıl ßirisi Yıldız Ajanlığı Hekkeder.!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Edaatt

Edaatt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2010 Per 02:24:08sohbet oyun linki
Senin Gibi Olmayan :)))))

DramaMatem

DramaMatem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2010 Per 22:03:55sohbet oyun linki
Benim qibi derken Edat (:

2xt4yt5z

2xt4yt5z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2010 Per 22:48:08sohbet oyun linki

·DramaMatem· :
Benim qibi derken Edat (:

Yani anla biraz işte adamın demek istediğini. söylese ceza yiyecek o yüzden söylemiyor

rastgeIe

rastgeIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2010 Cum 01:47:39sohbet oyun linki

autumn1 gibi biri eder infumum gibi biri eder şu ajanlar değişsin artık lan arkadaş anayasayı bile değiştirdik şu ajanlar ı  değiştiremedik saçma sapan banlar adamı günaha sokar bunlar az önce face 1 de pisi pisine 60 dk ceza aldım barbi3o nickli ablamızın dalgasına loglamış şu cümlemi : değerli bir ablamızın ihtiyaçları vardı gderdim    siz değerli okuyucularımız bu cümlden ne çıkardınız böyle oto bota ceza veren ajanların yüzünden odalar bomboş siz siz olun kimseyi haksızlığa uğratmayın gençler yurdunuzumu alçaklara uğratmayın

not: edit hürremsultan

MONTEJU

MONTEJU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2010 Pzr 13:13:04sohbet oyun linki
·rastgeIe· :

autumn1 gibi biri eder infumum gibi biri eder şu ajanlar değişsin artık lan arkadaş anayasayı bile değiştirdik şu ajanlar ı  değiştiremedik saçma sapan banlar adamı günaha sokar bunlar az önce face 1 de pisi pisine 60 dk ceza aldım barbi3o nickli ablamızın dalgasına loglamış şu cümlemi : değerli bir ablamızın ihtiyaçları vardı gderdim    siz değerli okuyucularımız bu cümlden ne çıkardınız böyle oto bota ceza veren ajanların yüzünden odalar bomboş siz siz olun kimseyi haksızlığa uğratmayın gençler yurdunuzumu alçaklara uğratmayın

not: edit hürremsultan

onu bunu anlamam bu ismi dikkat edin derim! Özel Ajan ·xNeva·   cesur ve korkusuz biri...

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2010 Pzr 13:57:15sohbet oyun linki
·MONTEJU· :
[QUOTE=
onu bunu anlamam bu ismi dikkat edin derim! Özel Ajan ·xNeva·   cesur ve korkusuz biri
Evet cok dikkat ettim o isme..
O kadar cesur ve korkusuz ki,neye neden ceza verdigini ve vermedigini bilmeyecek derecede..Yeni olabilir,bilmiyor olabilir ama ogrenmek icinde istekli ve arzulu olmali bir o kadar da aktif olabilmeli(ceza vermede degil)Ortama hakim olma konusunda..
    Arkadasimiz baya etkilenmis olacak ki,yere goge sigdiramamis.
    Birde bu yetkiyi verenlere de bir serzenisim olacak,uyeleriniz deneme tahtasi degil cok gereksiz ve hatali ceza veren yetkili arkadaslar var..Herkes bu gorevi yapamaz,bazi arkadaslar bu sorumluluklarin altinda eziliyorlar resmen.Yaptiklari isi bir keyif araci yada govde gosterisi yapmalari icin bir yontem olarak kullanmamalari gerekir ama maalesef  sorumluluklarinin bilincinde olmayanlar var ve hala  israrla gorev veriliyor bu kisilere..
 Bu sorunun yanitida cok basit,soz gecirebilen, verdigi cezanin arkasinda hakli oldugunu karsi tarafa hissettirebilecek ve genel olsun yada ikili konusmalar da olsun baskinligini ve karsi tarafi tatmin ve mutlu edecek cevaplar verebilecekler hakeder.

MONTEJU

MONTEJU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2010 Pzr 14:05:45sohbet oyun linki
JaChe :
·MONTEJU· :
[QUOTE=
onu bunu anlamam bu ismi dikkat edin derim! Özel Ajan ·xNeva·   cesur ve korkusuz biri
Evet cok dikkat ettim o isme..
O kadar cesur ve korkusuz ki,neye neden ceza verdigini ve vermedigini bilmeyecek derecede..Yeni olabilir,bilmiyor olabilir ama ogrenmek icinde istekli ve arzulu olmali bir o kadar da aktif olabilmeli(ceza vermede degil)Ortama hakim olma konusunda..
    Arkadasimiz baya etkilenmis olacak ki,yere goge sigdiramamis.
    Birde bu yetkiyi verenlere de bir serzenisim olacak,uyeleriniz deneme tahtasi degil cok gereksiz ve hatali ceza veren yetkili arkadaslar var..Herkes bu gorevi yapamaz,bazi arkadaslar bu sorumluluklarin altinda eziliyorlar resmen.Yaptiklari isi bir keyif araci yada govde gosterisi yapmalari icin bir yontem olarak kullanmamalari gerekir ama maalesef  sorumluluklarinin bilincinde olmayanlar var ve hala  israrla gorev veriliyor bu kisilere..
 Bu sorunun yanitida cok basit,soz gecirebilen, verdigi cezanin arkasinda hakli oldugunu karsi tarafa hissettirebilecek ve genel olsun yada ikili konusmalar da olsun baskinligini ve karsi tarafi tatmin ve mutlu edecek cevaplar verebilecekler hakeder.
haklı tarafların yok degil!! ama Özel Ajan ·xNeva·  bu arkadaşımıza sen bir şans daha ver....canım arkadaşım biz bu işlerde piar`ız....

Try2Escape

Try2Escape resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 16:15:56sohbet oyun linki
benim gibi biri sanırım

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 16:53:29sohbet oyun linki

ben hak ederim yıldız almayı....:)

şaka bir yanada, yıldız ajan olmak için tabikide belli kriterler vardır, bu kriterler cc form anasayfasında belirtilmiştir.. lakiin bu belirtilen kriterleri kısaca ben özetliyim,

1- Vipi olmalı.

2-CC  içerisinde günde  ortalama 4-5 saat odaları  dolaşmalı (sabit durmalı demiyorum dikkatinizi çekerim).

3-CC sahipleri tarafından ( cc sahipleri derken üyeleri yani bizleri kast ediyorum , zira cc bizim) sevilip, sayılmalı.

şimdilik yukarıdaki 3 madde kafi gelir kanaatimce....

hoş sohbetler....

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir