ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 23:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Didi Didi Didi Geh Bili Bili
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 16:34:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
canım ya  bır çok kişiden daha fazla hak edıyorsun  dılegım   yıldızlı olman  yakışır sana

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2006 Per 05:06:39sohbet oyun linki

xdidix

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 01:04:39sohbet oyun linki
Cc Demir Başı olduk Artık Sef Noa Sesimi Duyda Bana Bir Yıldız Ver Artık     Benim Bu Görevi Yapan Arkadaşlardan Neyim Eksik       En Kısa Zamanda Yıldız İstiyorum Tesekkürler

xdidix

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 02:16:29sohbet oyun linki
Ali Abi Sen Müthişsin yaa walla Emegine Ellerine Saglık Çok Güsel Olmuş 

Lasissi

Lasissi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2006 Pzr 02:22:52sohbet oyun linki
Arkadaşım xdidix Cc küfür ettigini  yada saygısızlıgını görmedim insallah senide Yıldızlı görürüz.  Yıldız Yakışır Didime                              

lSnooPl

lSnooPl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 09:34:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tarih nezamandı Bilmiyom ama 3-4 Ay olmuştur belki

ßar 4 Kız Arkadaşın biriyle Oturup muhabbet ediyoduk. Sonra Sebebini bile anlamadan bizle Laf dalaşına girmeye çalışan Biri çıktı "xxxx" kişisi ( nick ismini unuttumda) Herneyse Arkadaşı uyardım filan laf anlamadım. Baktım ki ağır konuşmaya başladı Mecburen bende ağır konuştum (Yanımda bir kız varken pısırık duracak halim yoktu) Her neyse fazla uzatmıyım xxxx arkadaş Bir den

-"Siz Burada Bekleyin Kim Gelecek Siz Ozaman Görürsünüz !" Dedi

߀nde merak ettim tmm dedim Bekliyelim kimmiş görelim dedim Bu Arada xxxx kişisi Yanımdaki kız a ağır hitamlarda bulundu için kız çok kızmıştı ve küfür ederken Ban almıştı ! (Kız Odadan çıktı)

Bi süre sonra Odaya xdidix girdi. Xxxx kişisi "Aha Geldi" dedi ! Sonrada xdidix "Hani Neredeler onlar" dedi xxxx kişisi de beni söyledi "İşte Bu lSnooPl" dedi. Sonra Bu xdidix gayet Ağır takılarak "Sen kim olursunda benim adamıma laf atarsın" gibi konularına girdi. ßende Ozamanlar biraz hırçın oldumu kabul ediyom ama Fazla bi üstüne gitmediğimden eminim. Bakdım xdidix baya ağır konuşmaya başladı bende karşılık verdim ona Bi baktım ki bir den xdidix susmuş! Panelde de xdidix 30 Dk. Ceza aldı yazıyo

Şimdi xdidix küfür etmedi diyolar Saygılı Diyolar Güneş Gözlüğü  Takmadan yorum yapın. Yada gözlerinizi komple kapamadan !

Not:Ya Aslında Yazmıcaktım da bişiler hem çok yanlış kişiler ajan oluyo hemde Canım sıkılmıştı xdidix çok Üzülürsen Söyle Bütün Söylediklerimi yalan Derim ben( İnsanların Geleceğiyle oynamak hakkım deil) Ama gerçekleri yazdım !

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir