ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 14:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Referandum Gecesi Yayını Terketti
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheDarkKnightt

TheDarkKnightt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2010 Sal 14:50:50      Referandum Gecesi Yayını Terkettisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 Referandum gecesi en ateşli kavga Beyaz TV`de yaşandı. Melih Gökçek`in oğlu Osman Gökçek`in koordinatörü olduğu Beyaz TV`de, Vakit yazarı Serdar Arseven ile Yeni Çağ gazetesi yazarı ve art televizyonunda program yapan Nuriye Atabey kavga ettiler.

Programın başlangıcında `sen`, `siz` tartışması yaşandı. Birbirlerinden pek de hoşnut olmayan iki gazeteci Arseven ve Atabey`in programın başından beri yaşadıkları negatif durum bir süre sonra sarfedilen sözlerle doruğa çıktı.

Arseven `Bana sen diye hitap edemezsin` lafının ardından `lafını bil de konuş` dedi. Vakit yazarı Arseven`in `Ben kırıtarak konuşmam` demesi üzerine gerilim tavan yaptı.

Nuriye Atabey, bu zihniyetin kendisine `konsomatris` dediğini vurguladı. Sonra birden ayağa kalktı.

Sunucunun sakinleştirme ve ortamı yatıştırma çabaları da kar etmedi. Nuriye Atabey bu konuşmadan sonra stüdyoda bulunmasının anlamsız olduğunu söyledi ve mikrofonunu çıkararak stüdyoyu terketti.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir