ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 09:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Fıkra Defteri
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Salawhat

Salawhat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2010 Pzr 17:26:51      Fıkra Defterisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

"Fıkra Defteri"

Merhaba arkadaşlar, ben Salawhat. ChatCity`de bir Fıkra konusu açmak istedim, burada çeşitli fıkralar paylaşacağız. İstediğiniz kadar fıkra paylaşabilirsiniz, sizlerin kafadan yazdığınız fıkralarda varsa onlarıda koyabilir, konumuza neşe katabilirsiniz. Evet bir kaç fıkra ile ben başlıyorum...

"Vıjıt Pıt Kikikikiki"

Bir Fransız bir İngiliz ve birde Türk varmış. Fransız otele girer, ve gece yatarken "Vıjıt pıt kikikikiki" diye ses duyar korkup kaçar. Ardından İngiliz aynı otele girer ve oda "Vıjıt pıt kikikikiki" diye ses duyar korkup kaçar. Ve Türk gelir gece yatarken aynı sesi duyar heryeri arar sonunda buzdolabını açar; Karınca reçel kutusuna muzu koymuş kendine kaydırak yapmış kayarken vıjıt, düşerken pıt, düştüğündede kikikiki diye gülüyormuş :)

"Özür Dilerim"

Bir gün bir adam kazı yapar, ve bir şişe bulur tekme atar içinden cin çıkar ve derki; "Dile benden ne dilersen!" tekme atan adam derki "Özür dilerim"

"Do Re Mi Fa Gitti Kafa!"

Bir okul günü Alican`ın ödevi şöyleydi; Ailenizden bir kaç kişinin söylediği sözleri yazın. Alican eve gider ve babası maç izlerken; "Yürü git lan" der ve yazar ardından ablasına gider ve oda telefonla konuşurken "Şimdi olmaz şekerim başka zaman" der. Kardeşine gider oda müzik dinlerken kafasını vurur ve derki "Do Re Mi Fa Gitti Kafa" ertesi gün öğretmeni sorar: "Alican yazdığın üç kelimeyi söyle" Alican; Yürü git lan! Öğretmeni sinirlenir ve yürü doğru müdüre Alican derki "Şimdi olmaz şekerim başka zaman." Sonra müdüre gider müdür kafasına cetvelle vurur ve Alican derki; "Do Re Mi Fa Gitti Kafa"

"Evini Kaybeden Çocuk"

Bir gün polisler evini kaybeden çocuğu görür ve polis derki; Yavrucum senin evin nerede?
Çocuk: Parkın karşısında.
Polis: Peki park nerede?
Çocuk: Evin karşısında!

---
Salawhat:
Arkadaşlar haydi fıkralarınızı paylaşın, hep beraber gülelim.

ByCLumSy

ByCLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2010 Pzr 17:38:13sohbet oyun linki
Çok dandik Fıkraların Varmış Salawat

Salawhat

Salawhat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2010 Pzr 17:40:38sohbet oyun linki
Maalesef ilk okul defterimden çıkanlar işte:)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2010 Pzr 17:51:33sohbet oyun linki

Imam ve Bekci

Kasabanın birisinde çapkınlıklarıyla ünlü imam ve bekçi varmış. O kadar zampara imişler ki, uçan dişi sineği bile götürüyorlarmış. Bir gün kasabaya, mesleğinin baharında genç, idealist bir doktor bey atanmış. Genç doktor, hem yakışıklı hem de çok parlak kız gibi bir şeymiş.

Doktoru gören bekçi ile imam, birbirleriyle iddiaya girmişler. Doktoru önce kim götürürse iddiayı o kazanacakmış. Günlerden bir gün, akşam üzeri kasabanın bekçisi doktorun muayenehanesine gitmiş. Doktora rahatsızlığını söylemiş. Doktor, bekçinin üzerini çıkartıp, sedyeye uzanmasını söylemiş. Bekçiyi muayene etmeye başlamış. Elini bekçinin sırtına ve göğsüne sürerken bekçi doktorun elini nazikçe tutmuş;

BEKÇı:"Doktor bey sana birsey söylemek istiyorum"

DOKTOR:"Söyle bakalım"

BEKÇı:"Ben senden hoşlanıyorum. Mümkünse seni birkere yapmak istiyorum"

DOKTOR:"Hay hay neden olmasın. Biz hastalarımızın her türlü ihtiyacını karşılamak için görev yapıyoruz."

DOKTOR:"Yalnız, şimdi akşam üzeridir, insanlar işten çıkmıstır, muayenehaneme uğrayabilirler, sen şu pencereden bir bak bakayim sokak sakin mi, yakalanmayalım." der.

Pencereler yukarıya doğru açılıp alttan mandallanan pencerelerdenmış. Bekçi pencereyi yukarıya doğru kaldırıp başını dişarı çıkartıp sokağa bakmaya başlamış. Tam bu sırada doktor pencerenin mandalını çevirerek pencereyi kapatmiş ve bekçinin başı dışarıda kalacak şekilde bekçi sıkışmış. Doktor bekçinin arkasına geçip pantolonunu indirmiş ve başlamış gidip gelmeye. Doktor gidip geldikçe bekçinin ağzındaki düdük "düüürt düüürt" diye ötüyormuş. Tam bu sırada sokaktan geçmekte olan imam efendi;

ıMAM:"Hayırdır bekçi efendi, o pencerede ne işin var"

BEKÇı:"Bakıyorum asayiş berkemal mi?"

ıMAM:"Sen onu benim külahıma anlat. Ben dün gece sabaha kadar o pencerede ezan okudum" demiş.

edonjuan

edonjuan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2010 Sal 07:12:15sohbet oyun linki

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2010 Cmt 14:25:01sohbet oyun linki

"Başbakan, Karadeniz gezisinde bir üniversiteyi ziyaret etmiş.
Sınıfın birinde öğrencilerle tanışmış.
O karizmatik duruşuyla beden dilini de kullanarak bir konuşma yapmış.
Etkili konuştuğunu düşünerek "Sorusu olan var mı?" demiş.
TEMEL; "Ben size 3 soru soracağım." demiş;
"1-Bu kadar yıpranmış olmanız gerekirken oylarınız nasıl oldu da arttı?
2-Özelleştirme adı altında bütün önemli kurumları yabancılara sattınız, bunlardan ne kadar para kazanıldı?
3-Bu paralar nerede?"
Tam bu sırada zil çalmış. Başbakan, "2.derste devam ederiz" deyip çıkmış.
Derse yeniden girince "nerede kalmıştık" diye sormuş.
Bu sefer DURSUN ayağa kalkmış; "Bizim sorularımızı cevaplayacaktınız" deyince,
Başbakan "iyi tekrar sorun bakalım" demiş.

DURSUN, "Size 5 sorum olacak" :
"1-İktidarda yıpranmış olmanıza rağmen oylarınızı nasıl artırdınız?
2-Bütün önemli kurumlarımızı sattınız? ne kadar para kazanıldı?
3-Bu paralar nerde?
4-Tenefüs zili neden yarım saat erken çaldı?
5-TEMEL nerede?"

BIairCadisi

BIairCadisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2010 Cmt 16:16:45sohbet oyun linki

Ryobu

Ryobu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2010 Pzr 10:29:21sohbet oyun linki
Başbakan ve  Cumhurbaşkanı özeL  uçakLarında giderken araLarında konuşuyormuş, Başbakan demişki;şimdi aşşagıya doğru 20 tL  atsam en az 5 miLyon kişi bayram eder ,  Cumhurbaşkanıda;  bende 50 Lira  atsam en az 15 miLyon insan bayram eder diye ,  BunLArı duyan piLot  ta  demiş ki ; Bende sizi uçaktan atsam  70 miLyon insan bayram eder
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir