ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 09:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   Paranormal Activity 2
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2010 Per 16:27:29      Paranormal Activity 2sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sinemaseverlerde ilgi uyandıran, ilk bölümüyle dikkatleri üzerine çeken filmin ikincisi yoğun istek üzerine hızlıca çekildi. Ekim ayının ürkütücü filmlerinden...

Yönetmen :Tod Williams

Oyuncular : Katie Dianne Featherston

Tür : Korku

Yapım : ABD, 2010

Düşük bütçesine rağmen 2009 yılının en çok ilgi gören korku filmlerinden biri olmayı başaran Paranormal Activity`nin ikinci filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. İlk filmin yapımcı-senarist-yönetmeni yani filmin her şeyi Oren Peli bu sefer yönetmenlik koltuğunu Tod Williams`a bırakmış görünüyor. İlk filmin sadece dağıtımcılığını üstlenen Paramount Pictures filmin gişe başarısından dolayı olsa gerek bu kez filmin yapımcı şirketi konumunda.

Sinemalar.com Puanı:
6.8/10

Bana göre film fazla kısa aslı aslında film katagorisine bile sokmuyorum ben. Eğer 1 saatiniz varsa sıkılıyorsanız izleyebilirsiniz. Ayrıca film`in gerçek öykü olduğunu düşünmüyorum.

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2010 Per 17:27:23sohbet oyun linki

``Film vizyona girmeye hazırlanıyor`` yazmışsın yada bir yerden copylemişsin ama iyi takip etmemişsin herhalde vizyonu. Film 22 Ekimde vizyona girdi bile... Film ayrıca 1 saat değil 1,5 saat civarlarında sürüyor. Yani 90 dk. Normal film süresi standartında..

Filmi izlerken arka koltuklarda oturun derim. Lâkin ekranı takip etmek zor oluyor. Alt yazılı oldugu için bir yandan yazıları okuyup bir yandan `` hani nerden geçti gölge?`` diye avalak avalak bakınmak zorunda kalıyorsunuz. (2. yarısında arka sıraya gectiğimden biliyorum:) )

İlk takipcilerinden biri benim ve film izlenmeye değer. Fakar 2cisini izlemek icin 1cisini izlemek gerekiyor. Ben bile filmin sonunda ``vay be`` diyebilecek kadar şaşırdım. Gece uyumayanlara tavsiye ederim. Zira gece uyuyanlar izlerse zaten uyuyamayacaklar :)

Filmin konusu güzel‚ ayrıca yaşanmış bir olay üzerine bu filmin yapıldığını düşünmek daha fazla insanı etkiliyor. Bu bile filme önem kazandırıyor.

Leg0LaSGreenLeaF

Leg0LaSGreenLeaF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2010 Per 20:25:59sohbet oyun linki
Gerçekte olmuşmuş vs bunları geçin.. Aklıbaşında insanlar zaten inanmaz böyle şeylere..(bknz : şizofren, paranoyak vb.) Türkler bu tür filmler çekse saçma film deyip geçersiniz.. Sadece amerikalılar yaptı diye filmi övüyorsunuz.. Filmin sadece 2 3 dksında geriliyorsunuz. Yani sonuç olarak gereksiz bir film sinemaya giderek hata yaptık başkalarıda yanmasın..

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2010 Per 20:35:36sohbet oyun linki

Dinimizde bu tür inançlara yer verilmiştir ve doğruluğu onaylanmıştır. Bunlara inanmak için şizofren veya paranoyak olmaya gerek yok. İnanan kişilerede bu şekilde hakaret etmiş bulunuyorsunuz. Filmin gerçekte yaşanıp yaşanmadığı tartışma unsuru bile olmasına gerek yok. Çünkü yapımcıları sadece izleyicilerin yaşlanmış bir olay üzerine yapıldıgını düşünerek dikkat çekmek istediklerini açıkladılar. Zevkler hiç bir şekilde tartışılmaz. Bazı insanlar nasıl ki saw gibi film serilerine ilgi duyuyorlarsa bu tarz filmlere ilgi duyulmasına saygı duymak gerekir.

Türk filmlerine değinmişsin. Sinema sever insan Türk veya yabancı film gibi ayırt yapmaz. Nasıl ki gectiğimiz senelerde Issız Adam , Recep İvedik, Yahşi Batı, Eyvah Eyvah ve daha bir çok sayamadıgım Türk yapımı filmler ilgi gördüyse izlenmeye değer olan Türk filmleri yine sinema severler tarafından ilgi görecektir...

Leg0LaSGreenLeaF

Leg0LaSGreenLeaF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2010 Per 20:47:21sohbet oyun linki

Bu tür bir film izleyecekseniz 1408 filmini öneririm. Sinemaya para vermeye değmez bence bu film.. Kimseye hakaret etmedim. Ama ufacıkta olsa psikolojik sorun olmasa da, bu kişilere yakın kişileri etkiler böyle filmler.. Hayal kurmayı sevenlere hitap edebilir biraz.. Ama 1408 üzerine daha bu tür bir film çekilmedi..

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir