ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 09:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   Cezmi Ersöz- Şizofren Aşka mektup
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2010 Cum 10:05:11      Cezmi Ersöz- Şizofren Aşka mektupsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Usta yazarın kaleme aldıgı şizofren aşka mektup isimli kitabı şiddetle öneriyorum. Dilimizi en iyi kullanan ve hayatta olan şairlerimizden Cezmi Ersöz`ünde değerini yaşarken bilmek istiyorum. Ve bu yüzden bu başlığı açtım ve sayfadan bir kaç paragrafta eklemek istiyorum..

Yayın Yılı: 2001
158 sayfa
3. Hm. Kağıt
13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9753083513
Dili: TÜRKÇE

Kendimi tanıyamaz olmuştum. hangisi bendim? içimdeki, o güzelliğiyle dünyayı elde etmeye kışkırtılmış, karanlık ve ilgi tutsağı kadın mıydım; yoksa uğruna hayatından vazgeçmeye hazır olduğu aşkına mahkum, ezilmiş, kapılarda bırakılmış, verdiği güven ve taşıdığı masumiyetle sana cazip gelmeyen o sevdalı kadın mı? ikisi ...de olmak istemiyordum. ama ikisinden de vazgeçemiyordum. sanki biri olmazsa diğeri yıkılacak gibiydi. birbirinden nefret eden ve birbirinin varlığına tahammül edemeyen bu iki benlikle yalnız kaldğımda çıldıracak gibi oluyor, ağır ağır ruhumu öldürüyordum.. Artık yalnız kalmak dayanılmaz olmuştu benim için....

Kabul etmek istemeyeceksin ama itiraf edeyim istersen; Seninle değildi benim derdim, kendimleydi.. Neye yarardı, seni anlamam... Neye yarardı, o kanayan sesşnş içimde hissetmem... Benim derdim seninle değil, Sevgili! "Benim aynam kırılmış bir kere" Boşluklarımı saklayarak yaşıyorum; iyleşmez yaralarımı saklayarak yaşıy...orum.. Sandığın gibi cesaretimden değil, korkumdan başarıyorum onca şeyi.. Korktuğum için haykırıyorum.. Korktuğum için tanrıların elindeki ateşi çalmak istiyorum

Susuyorum, sadece susuyorum.. Yakınımızda olduğu halde göremediğimiz ve hep uzaklarda aradığımız, hayatın mucizelerini düşünerek susuyorum.. Ve gün ışığının aydınlattığı odamda kendimi iyi hissediyorum. O bilge gülümseme gelip yüzümü okşuyor.. Bir an, çok kısa bir an, bağışlıyorum kendimi..

Seni sevmek, bensiz akıp giden hayatına bir yabancı gibi uzaktan bakmak oldu çoktandır. O çocuk ellerinin bir başkasının saçlarında gezdiğini, aniden özlemle sarılıp bir başka yüzü öpücüklerle boğduğunu, sabahları uykunda bir başka kişiye, gitme diye sayıkladığını düşünmek oldu seni sevmek.. Geceleri kokuna hasret yata...ğımda ter içinde uyanmak, kendimin bile affedemediği bir bencillikle kalbindeki tek aşkın benimki olması için gözyaşları içinde tanrı`ya yalvarmak oldu.. Seni yasak bir aşk gibi gözlerden uzakta rutubetli duvarlar arasında yaşamak oldu, sevmek.. Beni hayatından dışladığın için öfke nöbetlerine kapılıp bana bile yabancı gelen hiç tanımadığım bir sesle sana bağırmak, ağlamak, sonra pişmanlıkla affedip tutkuyla sana sarılmak oldu..

İstanbulum, biricik sevgilim benim! Gitmeliyim.. Bırak, o tek kanatlı martım, o deli aşkım; içimdeki o uslu o yalnız çocuğun cebinde kalsın!
Şehrin üstüme kilitlediğin kapılarını aç da gideyim!
kalbimin zincirlerini çöz de gideyim!
Bırak, beni, gideyim...

Seni sevmek, ait olduğun gökyüzünde seni özgür bırakmaktı.
Sevmek, ruhumun tek sahibi olan seni sahiplenmemeye kanaya kanaya razı olmaktı..

Ayrıca Akif oktay ve cezmi ersöz`ün bir clibi var onuda dinlemenizi tavsiye ediyorum. Dinlemek için tıklayınız

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

releasing

releasing resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2011 Per 20:02:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Şizofren aşka mektup mu? ama şiirmiş yaaaa bundan süper kitap adı olurdu yok satardı eminim de şimdi şiirden falan hiç haz etmem......
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir