ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 05:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   hiç bir zaman unutulmayan aşk
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sametkbl

sametkbl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:07:58      hiç bir zaman unutulmayan aşksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
gökhanın işi bir sağlık ile ilgili, bir bölümdeydi. onu ilk tanıdığımda evli ve iki çocuğu vardı. eşi onu aldatıyordu ve bir kişi ilede değildi.. bunu ona açıkladım çünkü gökhanı çok seviyordum ve onun saf saf aldatılmasını bilmeden yaşamasını devam ettirmesine karşıydım. bunu ona kanıtladım eski eşi ile mahkemelik bile olduk. eşinden ayrıldığında çok kısa bir beraberlik yaşadık içinde cinsellik olmayan… onunda beni sevdiğini biliyorum,o zamanlar ben henüz 28 yaşlarındaydım .. beni öptüğü zamanlar,bana elini uzattığı andaki duygularımı bir daha hiç yaşamdım . onun bakışlarıyla bütünleştim. o ayrıldı eşinden.ama öyle bir an geldiki onunla görüşmem durdu. defalarca ona ulaşmaya çalıştım.gerek mektuplarımla gerekse işyerinin karşısındaki cafede saatlerde onu bir saniyecik görebilmek adına her gün gidiyordum.en son ona çiçek yolladım ama gönderdiğim kişi ona ulaştırıncaya kadar çiçekler elinde soldu. kapıyı açtığında benim gönderdiğimi söylediğinde bu bir oyunmu ? demiş ona …benim ona duyduğum aşk hala devam ediyor o bunu hiç bilmese bile.. aşk da oyun olmaz.. şu an 46 yaşındayım ve hala ona ait yüreğimdeki sevgi devam ediyor. bir daha görebilirmiyim emin değilim. işallah çok mutludur. ama benimse kalbim çok kırık… beni bir parça düşünmüşolsaydı sevgimi anlardı…onun yüreğimdeki sevgisi hiç değer kaybetmedi ve hala kalbimin içindedir …

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir