ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 11:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   Posta Kutusundaki Mızıka
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2010 Cum 16:31:08      Posta Kutusundaki Mızıkasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yeni okuduğum ve şiddetle tavsiye ettiğim bir kitabı tanıtmak hakkında bilgi vermek , önermek ve paylaşmak istedim. Posta kutusundaki mızıka kitabı Ali. Ural`a aittir. Ali .Ural`ıda kitabı okuduktan sonra tanıma fırsatım oldu ve kendime kızdım böyle bir kitaptan ve böyle bir kitabı yazacak yazardan nasıl haberin olmaz diye. Tek seferde bitirdiğim ve altını çizdiğim cümle sayısı çok fazla olan kitaptan bir kaç cümle ve parağraf yazmak istiyorum

* Sevgili dost ; sen lazımsın bana ve önemlisin hadiselerden.. Çünkü büyük bir olaydır dostluk... Çok büyük...

*Sevgili dost oruçluyken su içmemekte ne var? Hüner ölürken suyu reddedebilmekte...

*Sevgili dost bulunduğu durumun farkında olmamak her durumdan daha kötüdür...

*Hiç bir can yeleği onu yüzdüremez hiç bir yangın söndürücü onu söndüremez.. Hiç bir ilaç tedavi edemez onu..

*Sevgili dost "Kalpler ancak Allah`ı anarak huzur bulur"  Evet bu ayet adına STRES denen çağdaş basıncı düşürecek bir ilahi odaya Kur`ân`a çağırıyor bizi ..

*Frankeştayn`ın yaratığı değil Allah`ın kulu olmak ne güzel...

*Ne güzel "ALLAH EN BÜYÜKTÜR" sözü

*Sevgili dost insan yoktu vesınırlar yoktu. İnsan geldi ve elinde tebeşirlerle sınırlar çizmeye başladı...

*Sevgili dost Hakkın  değil gücün belirlediği sınırları hangi dikenli tel koruyabilir ?

*Sevgili dost  Doktor olmak isteyen çocuklar, büyyünce cellad oldular..

*Sevgili dost bildiği şehirlerden bilmediği şehirlere bildiği yüzlerden bilmediği yüzlere sığınmayı aklından geçirmemiş kaç insan vardır ?

*Sevgili dost kalbimi alıp çok uzaklara gitmek istiyorum..

*Sevgili dost neşesi yağmalanmış bir bayramdan geriye ne kalır ?

*Sevgili dost sonbahar her sene yüklenip serinliğini , yağmurlarını , rüzgarını ve evime yatıya gelir.. Sonbahar her seferinde gözlerimin içine bakıp " Hiç değişmemişsin" der.. Ve omzuma dokunur, ben sonbaharın gözlerinin içine bakamam; dokunur..

*Sevgili dost geceyi karanlık ay ve yıldızlardan sananlar, annelerinn çorbalarındaki lezzeti yağda arayanlardır..Oysa sevgidir annelerinin kaşıklarından "miktarınca" katılan...

*Sevgili dost birileri tarafından izlenildiğini düşünmek bir delilik belirtisidir de izlenilmediğini düşünmek nedir..

*Belkide belirtisi değil kendisidir deliliğin...

*Sevgili dost Allah herşeyi bilir..

*Sevgili dost merhameti gördün mü.. Ne olur banada göster.. Kimseye söylemem söz zarar vermezler..

*Sevgili dost merhameti gördün mü ? Tamam söyleme biliyorsan yerini.. Bari hayatta olduğunu haber ver..

*Sevgili dost merhamet ölmedi değil mi ?

*Sevgili dost seni gerçekten sevenleri tatlı sözle onaylayanların içinde değil , sana arılarını gönderenlerin içinde ara

*Sevgili dost ne zaman televizyonun düğmesini kapatacaksın.. Sevgili dost ne zaman açacaksın "kitab"ı

*Sevgili dost bu ne dağınıklık...

*Sevgili dost fotoğrafçılar denklanşöre basmadan önce "Gülümseyin" diyorlar.. "Gülümseyin ve örtün yaşadıklarınızı"

*Sevgili dost fotoğrafta pozitif görüntüler negatif görüntülerle basılır..

*... Sıkıntılar bunaltmasın seni.. Lütfen gülümse fotoğrafın çekiliyormuş gibi her an...

A.Ali Ural

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir