ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 21:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   VIP BAN Yetkisi Kaldırılsın!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 21:52:50      VIP BAN Yetkisi Kaldırılsın!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Güzel bir düşünce, bazen ajan olmadıgı zamanlarda gerçekten işe yarıyor. Ancak kullanmasını bilmemiz gerek ama maalesef bizler kullanmasını bilmiyoruz. TekJeton, MOR, nickli arkadaşımız yada kardeşimizmidir nedir bilemiyorum, 4-5 tane nickine VIP alıp oda oda geziyor, Orda insanların konuşmalarına göre haklı veya haksız cezalar verıyor. Eğer VIP BAN olucaksa ajan olmanın mantıgı nedır? Ben Görev alıyorum burda saatlerce geziyorum. Kontrol ediyorum sağı solu kim ne yapıyor diye, Bazı konuşmalar oluyor belkide ceza gerektiricek ama insanları ikna ediyorum ve böyle konuşmamasını saglıyorum, Şimdi soruyorum size LAVUK dedi diye insan banlenir mi? Bu nasıl bir mantıktır kardeşim? Bu yetkiyi sana verdi diye oda oda gezip canını sıkanı banliceksin diye bir kural yok bu cc de. Ajan bile olurken belli kurallar çerçevesinde yapıyorsun bu görevi, o kuralların dışına çıktıgında ajanlıgın alınıyor görevin kesiliyor vs, Madem Ajan olan bır ınsan kuralların dısına cıkıyor, görev alan bir kimse yanlış yaptıgında görevi kesiliyor, VIPBAN i yanlış kullanan üyeler oldugu için bu yetkininde kaldırılması gerekıyor, Buraya eğlenemeye gelen insanların eğlencelerini kendı egolarını tatmın etmek ugruna bozmaya hakkınız yok. MOR kardeşim sana burdan söylüyorum, seni takip edicem eğer böyle devam edersen isyan ettiririm sana bu cc de bidaha gelemezsin. Ayağını denk al gel sohbetini yap bulundugun odada seri kufur eden varsa o zaman yetkını kullan. Sana kimse onu bunu banle diye vermıyor bu yetkıyı. Şeflerdende rica ediyorum VIPBAN yetkisini kaldırsınlar. Bu düzen böyle yürümez.

Salawhat

Salawhat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 22:04:55sohbet oyun linki

Merhaba,
Bu tip vakalarla sık sık karşılaşıyorum. Odaya girince ******** nickli arkadaşınızın;
*Salawhat lavuğu sana diyom
*Sen yokken ben vardım
*Dünün cocugu
Ve lanlı lunlu kelimeler kullandığını sizde görmüş durumdasınız, insanca söyledim düzgün konuş diye ama üstelediği halde sizden bir cevap gelmeyince noktayı ben koydum. Arkadaşınızla sohbet ederken 10dk ban alması sizin açınızdan kötü olabilir, ama şahsıma bu tür lafları sığdırmıyor/sığdıramıyor  olabilirim. Yetkilerimin alınması benim açımdan bir problem olmaz, ama sizin açınızdan bir problem olarak görülebilir. Sizler gibi bende bu siteye bir üyeyim... Lütfen daha sağduyulu olun.
Saygılar;
MOR, Salawhat, TekJeton, Individual, Merbey

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 22:33:38sohbet oyun linki

Yaşın gereği anlamıyorsun bazı şeyleri sanırım, bana burda kelime oyunu yapıp kendini haklı gösterme çabasındasın, Sen durduk yere 3 gün önce banlersen başka bir arkadaşına LAN dedi diye o kişiyi, oda gelir bugun sana lavuk der, sende buna alınamazsın, çünkü sen bir odada takılırsın o odanın içerisinde bir veya birkaç kişi küfrederse sen diğer arkadaşlarının yardımı ile o kişiyi susturu, sonrasında yetkili olan ajan arkadaşlarından bitanesine ABLA/ABİ Bu bana böyle yaptı dersin, oda gelir eğer uygun görürse onun ceza süresini uzatır veyahut onun cezasını kaldırır. VIP almış olman yada sende bu yetkilerin olması senin ajan gibi oda oda dolaşıp birilerine ceza verme egonu tatmin etmen anlamına gelmez, Sen gir cafe 1 e mesut abinle özgür abinle vs sohbetini et, bu sitede yetkili insanlar var durmadan oda oda dolaşıyor zaten, VIPBAN yetkisinin veriliş amacı ajan olmadıgında çok zor durumda kalırsanız kullanın dıye. Başka yerlerden anlayak kollarınızı başka işlere sıvamayınız. Kimsenin eğlencesini veya sohbetini bozma gibi bir lüksünüz yok. Ben görev aldıgımda geliyim sen bana 3 gün önce hakaret etmiştin diyerek seni banliyim o zaman hoşuna gidicekmi? Sohbetinin en tatlı yerınde sana ceza versem hoş olucakmı? Ben sen haksızsın demıyorum, elbet haklı oldugun yönler vardır, kaldıramadıgın sözler vs vardır, o zaman sende eni rahatsız etmeyen insanlarla birlikte dur, sen oda oda gezip hadi birisi LAN desin de sustırıyım diye düşünürsen, sana bırak lavuk demeyi demediklerini bırakmazlar sende agzını bıle acamazsın, onun için güzel kardeşim, sen gir eğlencene bak, mümkünse benım sohbet ettiğim insanlarlada pek aşır neşir olma bu ceza konularında, ben 2005 yılından bu yana biliyorum bu siteyi ve giriyorum, kiminle ne konusacagımı senden iyide bilirim, gerçi ne kadar söylesekte yaşın gereği algılayamazsın ama yapma derim ben sana yanlış işler bunlar.

TekJeton

TekJeton resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 22:48:08sohbet oyun linki

Merhaba,

VIPban vermek keyif için ban vermek değildir. Ben 3 gün önce kimseye "Lan" dediği için ban vermedim, kafanızdan hikaye yazıp foruma taşımayın. Maalesef bende bir insanım, ne yaptığımı senin kadar iyi biliyorum, bende su içip sizin gibi yemek yiyiyorum. Bende buraya 2007`den beri giriyorum, süre önemli değildir. İnsanların içini/dışını senin kadar iyi biliyorum Ace; mümkünse bu dakikadan itibaren benimle konuşma/konuşmaya kalkma. Senin görev alıp alman beni alakadar etmiyor, görevine ve hayatına başarılar dilerim. Hoş sohbetler.

BIood

BIood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 23:36:34sohbet oyun linki

Selam nasılsınız görüşmeyeli umarım herkesin keyifleri reyting yapıyordur..Fazla bakamıyorum chatcityye, daha çok tez yazıp bazı kavramlar için kullanıyorum interneti..Acedude arkadaşımız kimdir necidir veya isyan ettiği kişi kimdir necidir, tanımam etmem, yada bir çoğunuzu öyle ama düşüncelerimi paylaşmakta özgürüm bende bu site kuralların içerisinde bu konu adında düşüncelerimi sizlerle paylaşıcam.Şimdi bu VİP BAN dediğiniz şey nasıl bişeydir bilmem! yaşamadım!..Az önce baktım nedir diye öğrendim..Gelelim sadede, hocam;" Bir kural var bu kural zorda kalmadıkca kullanmayın, zevki ve sohbet odaları içerisinde tatmin edici davranışlar sergileyip Vip ban kullanan şahıslar hakkında işlem yapılmalı (:, Eee bakıyoruz, yok sen bana lan dedin..Yok sen bana lavuk dedin.. Vs bla bla bla, bu cümleler veya böyle realitede kullandığımız cümlelerin burda ceza gerektiren bir durum olması söz konusu olursa, eee buraya insanlar neden geliyor?..

MOR, Salawhat, TekJeton, Individual, Merbey

Bu üyelikleri kullanan şahıslar aynı ise bunların hepsi vipli-tipli bunun nedeni nedir? Az öncede bu başlık altında öğrenci olduğunu beyan etmişsin..Sence bir öğrenci için çok değilmi bu kadar para harçamak, yada gereksiz değilmi?.. Ailenin çok parası olabilir bunu daha olumlu işler için harçamalısın (bence).. Ve başka insanlarada hak veririm çünkü bu öğrencilik hayatında 4-5 nicke viptip alıp sohbet ortamlarında dolaşıyorsan bunun bir çıkar amaçı olmalı.. Lise mi okuyorsun, universitemi bilmem ama bir öğrenci bu kadar lüzumsuz para harçamamalı ki, o kadar insan açken..Daha duyarlı olalım ve gerçek gibi davranıp gerçek yaşayıp gerçekleri konuşalım..Herkese saygı ve sevgilerimle iyi bayramlar dilemekteyim..

lNsanity

lNsanity resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2010 Cmt 23:43:50sohbet oyun linki

liseli allert...asdfgh

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir