ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 09:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Ahhh Benim Deli Sevdam,
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2010 Pzr 01:49:27      Ahhh Benim Deli Sevdam,sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Hani diyorum; Bir yağmur damlası olsam ve süzülsem tependen tırnağına... Seninle yoğrulup seninle tükensem...

Sen benim bereketli topraklarıma düşen arsız tohum, gözlerim her sabaha senin için açılıyorsa... Bil ki nefesim yapraklarını tavaf ediyor olacaktır... Üşüme sıcaklığını yitirme diye...

alıntı

BUGÜN KEDERLİYİM
"BETERİM"
BUGÜN .. SESİME SES DEĞSE
"ÇIĞLIK"
OLUYOR ..
YUMMA GÖZLERİNİ UYUMA BUGÜN , BÜTÜN GÖLGELER
AKŞAM OLUYOR

Ölürsem şaşırma, ölebilirim.
Ölürsem ağlama, yine gelirim.
Ölürsem seslenme, uyuyacağım.
Ölürsem üzülme, yaşayacağım.
...Ölürsem bekleme, geri dönemem.
Ölürsem ölme, sensiz edemem...

Ümit Yaşar Oğuzcan

gönlümün güneşi batıyor gözlerimde
ve sen yine hayallerde kalmış bir gecenin,
her dakika yeniden doğan ceninisin...

bir ağlamaktır basıyor cümlelerimi
kelimeler düğümleniyor boğazımda...
seninle yaşanan yetinmelerin uçurum kenarındayım artık...
bir adım ötesi de gerisi de sen...

anladım ki !
hangi sapaktan yola düşsem adres hep SEN...

ah benim deli sevdam...
sol yanımda asılı kalan adının yanına
bir çentik daha atıyorsun...
sızlıyorum, sızıyorsun...

seni özlüyorum...

(alıntı)

Ne gece karanlığı ne de toz bulutusun çöllerde...
Üşüyorken sıcağında, serabında susuzluğumu gideriyorum.

alıntı

Varsın saat dilimleri buluşturamasın bizi...Yüreğimizin en ücra köşelerine kadar hapsetmişiz ve hatta hatta ciğerlerimizde soluyorken birbirimizi... Zaman kendi kendine gelin güvey olsun ...

alıntı

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat,
yüzünü göremediğim için çekilmez olsada
sesini duyabildiğim için yaşamaya değer…

Söylenen tüm sözler yazılan bütün yazılar sana dair.

Yapilan butun besteler senin icin dinledigim butun sarkilarda hep sen varsin. Ve butun bu agaclar bu deniz bu ruzgar bu yagmur senin icin...

leylaaam

leylaaam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2010 Pzr 03:16:51sohbet oyun linki

Bak kar yağıyor şimdi avuçlarıma
Ve avuçlarımda sensizliğin hüznü
Karanlıklar bir celladın ipi gibi dolanır boynuma
Bembeyaz bir sevdamız olmadı bizim.. Bak kar yağıyor şimdi avuçlarıma. Bak kar yağıyor şimdi avuçlarıma
Sanki gökyüzünden sensizliğin kırıntıları yağıyor Bir sen yağmadın gece gibi üstüme
Bir sen yağmadın kar beyazı gecelerime
Bir sen olmalıydın diyorum bazen umutlarımda
Bir sen olmalıydın yalnızlığımın kırık düşlerinde
Ama umudun bittiği yerde
Hangi kartenesindedir sevincimiz söyle Söyle!
Beni bırakıp gitmelerinin haddi hesabı neydi
Bir çocuğun sevincini büyük ihanetlerle mi bertaraf ettin
Kartanelerinin hiç mi anlamı yoktu
Karbeyazı gecelerimin hiç mi değeri yoktu yanında
Hiç mi yüreğine ateş düşmedi
Hiç mi yüreğin yanmadı söyle
Hiç mi yüreğin yanmadı… Gökyüzünde sayısız yıldızlarımız vardı
Hepsine kendi adımızı bırakmıştık
Bir yıldız kaydımı
Yüreğimize ateş düşerdi
Buz gibi ayaz gecelere sığınırdık
Kartenelerini arardık gözlerimizde
Ağlayınca gözyaşlarını silerdim parmaklarımın ucuyla
Ve bir öpücük kondururdum yanaklarına
Yüreğine umut düşerdi
Ve ağlardım sonra……
Ben ağlardım……
Sen susardın……

Hep senin yerine ben yanardım
Ben yandıkça sen susardın
Sen susardın gecelerin inadına
Sen sustukça ben yanardım… Alevim olurdu suskun geceler
Bir sen yanmadın yanan yüreğime
Bir sen yanmadın küllenen ateşime
Bir sen yanmadın seven kalbime
Bir sen yanmadın bir sen yanmadın…….

Ve şimdi ise buz gibi gecelerden korkar oldum
Bir yıldız kayacak diye içim titrer
Kar yağacak diye içimdeki çocuk ağlar kendi haline..
Ama gözlerimdeki kartaneleri erimedi
Yüreğimdeki ateş dinmedi yıllardır
Hasretine kaldırdığım kadehi duvara çarptım dün gece
Seni dinledim kendimde
Sen yine sustun gecelerin inadına
Ve ben susturamadım yüreğimi
Susturamadım……………..

leylaaam

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2010 Çar 15:44:36sohbet oyun linki

Seninle sevgi fidanını saksıya diktiğimiz sevgi güllerini hatırlarımsın? Onun büyüyüp dallarını serpilmesini saksıdan çıkıp sevgi bahçesine dönüşmesini bekler her gün suyunu hiç ihmal etmezdik…
Fidan büyüdü, büyüdü dalarlar uzadıkça uzadı artık saksı da değil bir sevgi bahçesi olmuştu.
Ve her gün o dalların tomurcuklarının renk, renk çiçek açmasını dört gözle beklerdik… Güneş doğmuştu batmıyordu bizim için. Geceler dahi ayıramıyordu bizi, rüyalarda yine sen ve ben beraberdik.

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

Beklenen dallarda çiçekler açtı açmasını ama dalından koparıp koklamak nasip olmadı!!!
Bir heyelan koptu süpürdü her tarafı aldı gitti çöle döndü sevgi bahçesi…
Çöller ağlasın!!!
ağlasın çöller geri gelmez gelmeyecek artık eski günler,yürekler çarpmayacak eskisi gibi!!!
Beklemeyeceğiz güneşin doğmasını, gözlerde sevgi gözyaşı değil, l hüzün gözyaşları olacak.
Göz, göze gelmeyeceğiz hiç mi hiçbir zaman aşkımız tarihte yaşanmış hüzünlü bir anı olarak beklide hafızalarımız da bir ömür boyu kalacak… Açmayacak bir daha gonca çiçekler ebedi dallarında, damarlarda kan sakın, hızlı akmayacak heyecanla bir daha.
Çöller ağlasın!!!
Yetiştirip büyüttüğüm çiçekler Murat alıp açmadığı için.
Yürekler ağlasın sev ipte kavuşamadığım için. Aşkınla yanıp tutuştuğum beni anlamayanlar ağlasın…
Beni unutup aşkıyla yakan canlar ağlasın!!!
Ruhumda geçmişte ne saksı kaldı ne de sevgi bahçesi hepsi bir rüya oldu gitti!!!
Demek ki ben yük olmuşum, gönül defterinden sildin İzmir kordun boyunda günü, gün edercesine dolaştığını duydum!!! Ama bir gün nasıl ki bu yürek yanıyor ağlıyorsa sende çok yakındır ağlarsın.
Çöller ağlasın!!!
Hangi mevsimdeyim, aylardan ney, hangi gün bunun bile farkında değilim.
Güneşin batışı da doğuşu da bir anlam ifade etmiyor buz gibiyim üşüyorum, yüreğim kan ağlıyor ama derdimi paylaşacak bir dost bulamıyorum.
Viran olmuş çöle dönmüş dünyam, param parça hayatım bana hep seni hatırlatıyor, derdim daha da azıyor… Ama hep merak ederim seni benden nefret ettiren neydi? Bu kadar bana karşı soğukluk neden duydun? bu sorulara cevap bulamıyorum ve susuyor ölümümü bekliyorum.
Yaptıkların af edilir yutulur durumda değil hazım edemiyorum.
Aşk mahkumu bu olsa gerek cezamı çekiyorum çekeceğim…
Alışamadım ama alışmak zorundayım, artık ne sana ne de bir başkasına asla güvenim kalmadı bu hayat dersi bana çok şeyler öğretti.
Benim asıl sevdiğim çoktan öldü ölülerde geri dönmez onun için sabır etmeliyim…

EN GÜZEL SÖZ,
HENÜZ SÖYLEMEMİŞ OLAN SÖZDÜR

leylaaam

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2010 Çar 15:48:33sohbet oyun linki

Bütün kelimelerim, tüm söyleneceklerim ve söylenmemişlerim suskunluğa bürünüyor karşında. İstesem de konuşamıyorum seninle. Susmaktan başka da bir şey de gelmiyor elimden. Susup gülümsemekten başka.. İçimde çığlığa dönüşmüşken söylenememişlerim, susturmak öylesine zor ki.. Bu sessizliğimde de anlarmısın beni yine?

Bugün yine geldim sana.. Yine konuşamadım. Oysa boğazımda düğümlenen ertelenmiş bütün sözcüklerim "keşke" lere sebep olacaklar, biliyorum. Günlerdir böyle oluyor zaten.. Tam dökülmek üzere iken kelimeler dilimden, susuyorum. Ardıma bakmadan hızlı adımlarla uzaklaşıp gidiyorum.. Ya da uzaklaştığımı zannediyorum. Belki ardımda bıraktığım sen, en yakınım, en iyi bilenim, anlayanımsın.

Ne vakit seninle ilgili, bu çaresiz gidişinle ilgili bir şeyler düşse aklıma, kovalıyorum beynimin içinden. Hiç bir sesi dinlemiyorum. Ya da ürkekçe bir yerlere saklanıp, gizleniyorum. Gelip beni gizlendiğim yerlerden bulacağını bile bile..

Sen ardımda kalıyorsun ben yürüyorum. Hep geride kalanlar yalnızlığa mahkum olmuyor. Ben kendi yalnızlığıma, kendi yokluğuma, hiçliğime yürüyorum.

Artık kulaklarım sesleri duymaktan daha da yoksun, artık hangi kelimeye atsam elimi, hepsi birbirinden kırık, birbirinden yarım. Gözlerimse denizi, gökyüzünü eskisi kadar mavi görmüyor. Hani ne yapsan çıkmazdı denizin lekesi?

Hiç bir şey eskisi gibi değil. Her yeni gün birşeyler daha eksiliyor. Sen de gideceksin, sen de eksileceksin.. Ne bir dost doldurabilecek dünyamdaki yokluğunu, ne de bir sevda.. Issız kaldığımda kimselere sığınamayacağım. Korkularımdan daha bir korkar oldum. Sen de gidince ya unutursam gülmeyi? En büyük korkum da bu ya..

Sen gideceksin, ben yine susacağım. İçimdeki ses çığlık atarken ben yine bastıracağım. Son sözcüklerimi sen yine duymayacaksın. Sonra pişman olacağım "keşke" diyeceğim, "keşke söyleseydim"... "Belki anlayabilirdi beni, belki tanımlayamadıklarımı tanımlayabilirdi"..

Bütün sırlarımı, yaşanmışlıklarımı, yarım kalmışlıklarımı hiç düşünmeden paylaştım seninle. En umutsuz anlarımda bile sığındığım oldun. Küçük şımarık bir kız çocuğu gibi ufacık bir yara alsam sana şikayet ettim. Söylesene şimdi seni kime şikayet edeceğim?

Hiç sevmedim suskunlukları, biliyorsun..
Ama susmak zamanıdır şimdi.
Bazı şeyler var ki, dillenmiyor, söylenmiyor.. Söylenemiyor.
Sana gülümserken bile bir bulut çöküyor yüzüme adeta...
Farkediyorum ki, susmak en büyük yalnızlık..

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir