ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 22:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Sağlıklı Nice yıllara...!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BrSTyOK

BrSTyOK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2010 Cum 12:32:25      Sağlıklı Nice yıllara...!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Biz yılbaşı gecesi hindi kesip çam deviren çağdaş kokan anaların değil.! Abdest alıp namaz kılan imanlı anaların evlatlarıyız..

Yeni Yılınız Sağlıklı Mutlu Huzurlu Bol kazanclı Gecmesi Dileği ile Herkezin Yeni yılı Kutlu Olsun..

leylaaam

leylaaam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2010 Cum 15:10:38sohbet oyun linki

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. herkese  Nice Yıllar!

İnsanlar tüm isteklerine kavuştukları zaman yeniden doğmuş gibi olurlar. Yeniden doğmak yeni bir yıla girerken de mümkün.. 2011 yılında tüm isteklerinize kavuşmanız dileğiyle .

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2010 Cum 15:33:15sohbet oyun linki
Leyla başlığı açanın mesajını okudun mu :)) Hindi kesen çam ağacı deviren çağdaş kokan anaların değil.. diyor sen noel baba gifleri eklemişsin

BrSTyOK

BrSTyOK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2010 Cum 16:05:02sohbet oyun linki
Ufuk o söz bana ait kardeşim herkez isdetini ekleyebılır noel babada cam ağacıda hindide..!!!

leylaaam

leylaaam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2010 Cum 16:08:23sohbet oyun linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

31.Ara.2010 Cum 15:33:15
Leyla başlığı açanın mesajını okudun mu :)) Hindi kesen çam ağacı deviren çağdaş kokan anaların değil.. diyor sen noel baba gifleri eklemişsin
evt okudum güzel bir konuya deyinmiş  tşk uyardıgın için romeo sildim noel baba garifklerini.  ekleyip çıkmıştım  yeni yıl msjını okumadan siteden.

MONTEJU

MONTEJU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2010 Cum 17:11:22sohbet oyun linki
 başılıgı görünce bende dileklerimi yazıyım dedim,ama gelgörki burdada takiye yapılmakta siyaset burdada kendini göstermiş.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir