ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 15:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   İlginç yeni yıl mesajları
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2010 Cum 14:47:53      İlginç yeni yıl mesajlarısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 AAAAAAA DUR DAHA 10 DK WAR ÖZÜR DİLERİM

MUTLULUK BANKASININ SEVGİ BARIŞ ŞUBESİNİN 2011 NOLU HATTINA HOŞGELDİNİZ HESABINIZA 365 GÜN 6 SAAT DAHA YATIRILMIŞTIR GÜLE GÜLE HARCAYINIZ...

MERHABA-- Ben GELDİm. ama Ben sıradan bi mesaj değilim- GÖNDEREN tarafından sevgi yüklendim. YÜKÜM ÇOK AĞIR-- YENİ YILIN KUTLU OLSUN*** haa bide seni öpebilirmiyim...

MİNAREDEN ATLARIM YENİ YILINIZI KUTLARIM

Yeni yilin kellere saç, hastasına ilaç ,züğürte para, sivacıya mala ,işsize iş ,dişsize diş, olmyana çocuk, üşüyene gocuk ,colaya buz ,yemeğe tuz ,nazar değmişe hoca ,evde kalmışa koca, dirdirciya akıl, onu çekene sabır ,vermesini diler mutlu yıllar dileriz

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun

Seneye görüşürüz  (En bayat olanı bu )

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir