ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 05:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Kelebeklerde sever..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2011 Pzr 04:54:27      Kelebeklerde sever..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bir kelebek ölüsü hakkında çok şeyler söylenebilir.herkes bilir kelebeklerin ömrü bir günlüktür.Tırtıllar olanca güçleriyle;kelebek olmak için çaba sarfederler onlar için inanılmaz bir düştür bu.renkler taşımak;uçmak herkesin imrenerek baktığı bir kelebek olmak.kelebeklerin bu olağanca güzelliği tırtılların kelebek olmak için gece gündüz çaba sarfetmelerine neden olur.A ancak yaşamları sadece 1 gün sürer. D değermi acaba bir tırtılın bir günlük dahi olsa kelebek olmak için kelebek olma çabası bir gün yaşamak adına.tüm renkleri üzerinde barındırmak ve uçmak değer bir çabamıdır?Bir tırtılın 1 gün yaşamasını kelebek olmayı arzu etmesi...herhalde değer...değmeli...Buna bir tırtılla bir kelebeği yanayana koyduğumuzda bunu değeceğini düşünüyorum...Uçmak adına bence değecektir.Üzerinde inanılmnaz renkler taşımak adına bu denli güzelleşmek adına tüm tırtıllar kelebek olmak için çabaq sarfetmeli bu çabayıı sarfetmeliyiz.Yaşamı anlamalı kılan süresi değildir.Hiçbir zaman insanlar uzun yaşamak adına birşey yapmazlar.Tırtıllar bu olağan üstü çabası 1 günlük ömür adına gösterdikleri çaba bence alkışlanması gereken bir çaba.1 günlükte olsa onlar artık kelebek olmuşlardır güzelleşmişlerdir. Bir düşünün bir gün yaşamak adına güzelleşmeyi tercih ediyorum.1gün yaşamak pahasına o renkleri taşımayı tercih ediyorum;bir gün yaşamak pahasına uçmayı tercih ediyorum ve kelebekleri güzelliği uğruna tırtılların çabasını selamlıyorum...

leylaaam

leylaaam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2011 Pzt 18:46:15sohbet oyun linki
Bırak SEVGI seni bulsun

Iyi kalpli, yalnir bir adam , bir gün bir koza bulur.Kozanin icinde kücük bir
bir Tirtil vardir.Adam cok sever bu tirtili , onunla tüm yalnizligini tüm sevgisini paylasir.
Gel zaman git zaman tirtil büyür , güzel bir kelebek olur.
Adam kelebegine hayran.... birakamaz bir türlü ...
Aslin dakelebegin aklina daglar , kirlar ,cicekler vardir da; kiyamaz bir türlü adama ve sevgisine , yalniz birakamaz onu... Üc günlük ömrünü sevildigi ve sevdigi yerde gecirmeye hazirdir...
Ama adam bilirki; "Sevmek bazen vazgecmeyi de bilmektir" .....
Kelebegine son kez bakar ve onu sali verir özgürlügüne , kirlarina ,ciceklrine dogru...
Kelebek mutlu olmasina mutlu olur ama hic bir meltem, hic bir cicek yapragi adamin avucunun sicakligini andirmaz ....Aklinda adam , o cicek senin bu cicek benim dolasir saatlerce .... Kaynakwh webhatti.com: kelebek hikayesi
Adam bir kelebege sevdali , bakip durur bosluguna .
Kelebekse hala konacak sicak bir avuc aramakta.......

Böylece Kelebek sunu anlar:
BAZEN AIT OLDUGUMUZ YER ORASIDIR ; SICAK BIR AVUCTUR BILIRIZ AMA O YERIN BIZE AIT OLMA IHTIMALI BIR HICTIR.....
Böylece adam sunu anlar:
HIC BIR SEVDAYI YALNIZCA BIR SEVGIYLE YASATAMAZSINIZ

O günden sonra kelebek, adama duydugu özlemi gömecek bir dag aramaya baslar, ama gücü tükenene dek arayis da bulamayinca anlar ki;  kelebek hikayesi
HIC BIR DAG BIR ÖZLEMI GÖMEBILECEGINIZ KADAR BÜYÜK DEGILDIR....

Adamsa sevdasini koyar simsicak avuclarina , kelebegin yerine...
Sevgili dostum ; Herkes bir seyler yasar ; iyi ya da kötü , dogru ya da yanlis ....
Yasadiklarindan bir cikarim yaparak hayatina bir yol verir , ayni zamanda düsüncelerine de.....
Birak SEVGI seni bulsun .......

leylaaam

leylaaam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2011 Pzt 19:01:03sohbet oyun linki
 ro.meo şiir ekledim ama yine baslıgı okudunmu diyerek .msj yazmazsın

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2011 Pzr 03:10:04sohbet oyun linki

Bir Kelebeğin Kanat Çırpması ... ? ¿ 

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir