ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 23:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   2011 Facebook Sözleri,
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Oca.2011 Çar 00:23:05      2011 Facebook Sözleri,sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Hafızamın sağ tıklama kabiliyeti olsaydı eğer, bazı insanlara sağ tıklayıp, "Farklı kaydet" derdim..

Seni sevmeyene yaranmak için harcayacağın vakit, seni sevene ihanettir!!

Aslında deliliğin iyi tarafı da var; sadece taşı kuyuya atmaktan sorumlusun o kadar..

Aşkın o nemem şurubundan bende istedim vermediler... vay neymiş efendim sen kazana düştün dediler...:)

Hey aşk... her ne kadar anlamasanda bir cümleyi iki defa yazmicam sana. takıldım kaldım sanma.. sitemlerim ceylan bakışlıma...

&nbspevrik cümleler mırıldanıp duruyorum. Kusura bakma sevgili... ilk kez sevdim. Aşkın dilini yeni öğreniyorum...

Bir insan yaşamı boyunca bir kişiyi sever..önceki ve sonrakiler; birer ayrış, kaçış yada aldanıştır..

Nokta her zaman bitenin arkasından konmaz ; bazen gelen büyük olsun diye konur

Uzun yolu göze alamayana kelebek olma , Nefesi yetmeyenle dibe dalma, ve aşkın ibadetini bilmeyene asla bayram bağışlama....

Aşkı tanıyan bir kadın, asla aşktan azına razı olmaz.. yer edinemediği sahibi olamadığı boş sevdalarda kiracı kalmaz..

Herkes öldürüyorsa sevdiğini, bizi öldürmediklerine göre sevmedikleri için üzülelim mi ? :)

- KαrαkαLem Yαpmαyı Neden bu kαdαr Cok Seviyorsun Diyorsun yα Dost ! Cünkü ; Kimin ne Renk oLduğunu hαLα Çözemiyorum !

Şimdi bir mevsim değil, koca bir hayat girdi aramıza. Biliyorum ne sen dönebilirsin artık, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Gelme ! Küçülüyorsun... Öyle büyük bir acıyla gittin ki, bıraktığın boşluğa küçük geliyorsun, solumu dolduramıyorsun !

-Güzelligim Allah vergısı - Gıcıklıgım KDV`si .)

* SevgiLi sıfatının da ötesinde bir yerLerdesin bünyemde barınan tek gerçeksin kısa ve öz herSeyimsin~

Mutluluğu yakalamak istiyorsanız, çaba harcamanız, gelişmeniz gerektiğini kabul edin. Hayat bir sipariş kataloğu değildir...

Şimdi gidiyorsun git, içimdeki herşey inan sana dua edecek! ne bir damla sitem, ne de bir beddua! tek sözüm sana `elveda`.

Zaman hiç vaktim yok diyenleri değil, benim vaktim çok diyenleri önemsiyor! çünkü zaman satın alınamaz, yakalanabilir ancak!

Hayatta hiç birşey unutulmaz, sadece zamanla hatıralardan silinir..!!

Anlamak için yaşamak ,yaşamak için hayatın anlamını bulmak, bulmak içinse samimi olmak gerek...

Ateşim ol ama yakma, yağmurum ol ama ıslatma, rüzgarım ol ama savurma, sevebildiğin kadar sev ama beni sensiz bırakma!

İnanmak, ikna olmaktan çok daha ötededir. çünkü ikna akıl, inanmaksa gönül işidir. . .

Eskiye alışmışken yenisi zor gelir, yeniye alışmışken eskisi boş gelir !!!

Hiç hayal kurmamak gerekiyormuş "aşk"ta, sert bir şekilde "yalan"lara çarpıp uyanmamak için!

Herkese değer verdik yeteri kadar ,bundan böyle herkes ederi kadar. . .!!

Umut diye birsey olmazdi seni sevmeseydim,yüregime saglık ne iyi ettim!,

insanın her nefeste iki defa şükretmesi lazım biri nefes aldığı için diğeri verdiği için,çünkü;verip alamamak alıp verememek var

Ölüm gibi gerçek, anne gibi karşılıksız ve... senin gibi sen gibi biz gibi seviyorum seni..

iki cümlede bitir bu aldanışı,soytarısı olmayalım ayrılık illetinin, şairane bir yalnızlıkta alıp başımızı gidelim..

"En güzel şiirdir...Mezar başında edilen dualar...İçinde iyi dilekler vardır...Gidene geç kalan..."

Biliyorsun `geçmişle` yaşanmaz ve yaşanmayacak. Ama sunu unutma ki. Hiç bir gelecek sana `o geçmiş` yaşatamayacak....!

Bir şair demiş ya " sen GiT aşk bana kalsın " bende diyorum ki " ben kendime yeterim sahte aşkın sende kalsın... !

Senin için efkar yaptığım şarkıları, remix yapıp kopmasınıda bilirim..

AŞK ,Seven İle Sevilen Arasında Çelikten Bir Köprüdür, Sevmesini Bilmeyenlere Ömür Tüketen Törpüdür...

Konuşmak bir mâna ise susmak binbir mâna..Herkes konuşmasına konuşur lâkin sükût yürekli olana..

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Oca.2011 Çar 09:59:26sohbet oyun linki

manolya41 :

Uzun yolu göze alamayana kelebek olma , Nefesi yetmeyenle dibe dalma, ve aşkın ibadetini bilmeyene asla bayram bağışlama....

bu sevdiğim bir söz
ama biraz değişikliğe uğramış sanki :)

artık öğrendim ki;kimi sevdiğin önemliymiş.
uzun yolu göze alamayana kelebek olunmaz
nefesi yetmeyenle dipte hazine aranmaz
aşkın ibadetini bilmeyene bayram bağışlanmazmış.

eFendhii

eFendhii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Oca.2011 Çar 10:23:03sohbet oyun linki
"Ben sporcunun gereksiz, ahlaksız ve bonservisi elinde olanını severim`` 
Adnan Polat..!
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir