ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 14:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   İbretlik Ayetli Bebek
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XxMayRaxX

XxMayRaxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 12:44:17      İbretlik Ayetli Bebeksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Rusya’da bir bebeğin vücudunda Kuran`dan ayetler belirmeye başladı.

Rusya`nın Dağıstan Bölgesi Krasno-Oktyabırskoye köyünde doğan Ali isimli bebeğin annesinin bildirdiğine göre, çocuğun vücudundaki ayetlerle ilgili yazılar çocuğun doğuşundan hemen sonra ortaya çıkmaya başladı. Ria Novosti ajansının haberine göre başlangıçta bebeğin vücudunda beliren ufak morluğun geçmesiyle beraber Arapça "Allah" yazısı ortaya çıktı.

Başlangıçta çocuktaki bu yazıyı doğuştan ortaya çıkan bir leke şeklinde algılayan aile, daha sonra bu yazıların farklı şekillerde ortaya çıkması ve değişikliğe uğramasıyla beraber bunun sıradan bir şey olmadığını anladılar. Aile başlangıçta bunu kimseye anlatmak ve göstermek istemedi. Ancak, çocuğun vücudunda "Yazılarımı insanlara gösterin" cümlesi belirdikten sonra bunu insanlara göstermeye başladılar. Çocuğun bulunduğu köydeki hemşire Saida Rasulova, böyle bir şeyle ilk defa karşılaştığını ve bunu tıbben açıklamanın mümkün olmadığını belirtti. Bu olayın herkes tarafından duyulmasının ardından çocuğu görmek için insanların akın ettiği ve çocuğun ailesinin evinin adeta kutsal bir yer haline geldiği bildiriliyor.

Öte yandan, Kuran ayetlerinin çocuğun vücudunda belirme ve belirgin hale gelme anında çocuğun ateşinin çıktığı dile getiriliyor.

Rabbim Doğru Yoldan Ayırmasın İnş..

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 12:51:40sohbet oyun linki

Bu haber çok eski bir haber ve ben doğru olduğuna inanıyorum. Ama eklediğin resim gerçek bir resim değil bence. Ben daha önceden video olarak izledim ve çocugun kollarındaki ve bacaklarındaki yazıları gördüm bu denli net değildi.

izlemek için tıklayınız

XxMayRaxX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 14:06:02sohbet oyun linki

Nette bulunduğu şekilde koydum fotoyu kendimde inandığımdan dolayı paylaşmak istedim.. Eski yada yeni olmasının bir önemi yok benim için haber değeri taşıması kafi..

VforV

VforV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 21:12:23sohbet oyun linki

Burdaki tek ibretlik vaka, geçmişteki sonradan foyası çıkmış onca "mucizevi" saçmalığa rağmen, hiçbirinden ders alamamış, hala abuk sabuk yerlerde ilahi bir işaret arayan şartlanmış kafaların var olmasıdır. Bu halinizle kendiniz kadar inandığınızı söylediğiniz dini de ne kadar gülünç duruma düşürdüğünüzün farkında mısınız? Tabi ki değilsiniz.

XxMayRaxX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 22:05:39sohbet oyun linki

Şayet biz onlara gerçekten melekleri indirseydik ölüler onlarla konuşsaydı ve herşeyi karşılarına toplasaydık Allah dilemedikçe onlar (yine de) iman edecek değillerdi. Fakat onların çoğu bilmiyor. ( Enam suresi ayet- 111 )

Allah (c.c) önceki iki ayette; Rasulullah (s.a.s)’a ve Allah (c.c) katından haber verdiklerine iman edebilmeleri için O’ndan gözleriyle görebilecekleri maddi bir mucize isteyen ve bu mucizeyi gördükten sonra kesin iman edeceklerine dair Allah (c.c)’a yemin eden müşriklerden ve onların iman etmelerini arzuladıkları için maddi mucizeler inmesini bekleyen mü’minlerden bahsetmişti.
Allah (c.c) bu ayette ise müşriklere maddi mucizeler indirse bile onların iman etmeyeceklerini haber veriyor. Çünkü bu müşrik kimseler öyle bir karektere sahipler ki gerçekte iman etmek istememektedirler. Bu sebeble onlar kendilerine ne kadar mucize indirilirse indirilsin yine de iman etmezler kendilerine indirilen mucizelerin Allah (c.c) tarafından indirilmediğini veya birer sihir olduğunu söylerler ya da bunlara benzer birçok bahaneler ileri sürerek gönderilen mucizeleri reddederler.

vforv herkezin inancı kendisinedir.. bazı muciziler Kuran da geçmesine rağmen ibret verici bazı  mucizeler saçmalıktır diyebiliyorsan halen benim sana söyleyecek başka bir sözüm olmaz.. Sen yolunda devam et..

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 22:30:07sohbet oyun linki

Nitrous90

Nitrous90 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 23:19:18sohbet oyun linki
Rusya`da son günlerde adından sıkça bahsedilen Amerika da yakalanıp Rusya ya teslim edilen Anna Chapman`ın ilk programında da bu konu dile getirilmişti ve izlenme rekorlarının kırıldığı söyleniyor.

VforV

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2011 Pzt 23:34:05sohbet oyun linki

Yaratıcının, insanlara varlığını ispat etmek için el kadar çocuğun bedenini - ona acı çektirerek - kullandığına inanıyorsan, bana söyleyecek başka sözün olmasın zaten.

Geçmişte de aynı kafaların "ibretlik" diyerek patır patır her tarafta paylaştığı, daha sonra hepsi birer fiyaskoya dönüşen mucizemsiler için saçmalık dedim, saptırma. Mesela " kuranı yırtan kızın ibretlik sonu " dediler, balmumu heykeli çıktı, " sahada cin çarpan futbolcunun inanılmaz ölümü " dediler, futbolcunun ölmediği, kafasına darbe aldığı için kontrolsüz hareketler yaptığı ve bunun normal olduğu çıktı ortaya... " insan başlı balık, ibretlik " dediler, sadece bir balık türü çıktı... Allah diyen aslandan, içinde Allah yazan domatese kadar bir yığın hikayeye hiç girmiyorum bile. Ama artık kendinize gelin yahu, aklınızı kullanın biraz.

Yazık yahu o masum bebeğe. Sırf bazı insanlar, her tür "ilahi mucize" masalına sorgusuz sualsiz biat ediyor diye, taciz ediliyor şuan o psikopat ebeveynleri tarafından. Bu kısım yalnızca bir olasılık olsa bile, hesabını veremezsiniz bunun. İmanlı görüneceğim diye, günaha girmeyin sonra... Aman diyim...

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2011 Sal 00:01:14sohbet oyun linki

Bu haber eskidir. Evet bunu kendim Tv haberlerinde gördüm:)

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=36759

VforV

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2011 Sal 00:09:12sohbet oyun linki
Bu konu ikinci kez açıldığı için silinecekse, en azından burdaki mesajlar öteki konuya aktarılsın, lütfen.
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir