ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 18:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Meraklısına Efes Kızları
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

simash

simash resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2006 Sal 05:28:38      Meraklısına Efes Kızlarısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Efes Kızları

Aslı Kızılışık

06/12/1979 İstanbul doğumluyum. 5 senedir dans ediyorum, Efes Pilsen de 3.sezonuma başladım. Dans etmenin yanında Fitness antrenörlüğü ve salon derslerinden Pilates dersi verdim. Boş zamanlarımda film izlemeyi, tiyatroya gitmeyi ve gezmeyi seviyorum. Dans ve Spor tutkunluğumun yanı sıra Uzak Doğu Felsefesi ile hobi olarak ilgilenmekteyim.

Sim Şardağ

17.05.1981 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı son sınıf ögrencisi. 5 yaşından itibaren Yurdaer Doğulu sanat merkezinde bale eğitimini tamamladı. Şu anda bale ve dans eğitmenliği yapmaktadır. 4 sezondur Efes Pilsen de dans ediyor. Araba kullanmaktan, kitap okumaktan, hayvanlarla ve çocuklarla ilgilenmekten hoşlanıyor.

Esra Uz

29/12/1981 Almanya doğumluyum. Marmara Üniversitesi sigortacılık bölümünde okuyorum. 2 sene lisanslı voleybol oynadım bir senede lisanslı olarak yüzdüm. Yazokullarında Rehber hoca ve Step hocası olarak çalıştım. Boş zamanlarımda alış veriş yapmayı, kitap okumayı ve arkadaşlarımla birlikte olmayı tercih ediyorum. Efes Kızları ile ikinci sezonum.

Demet Şaşmaz

06.07.1983 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve End. İlş. son sınıf öğrencisi. 10 yaşında baleye başladı. A.B SANAT da bale ve modern dans eğitimini tamamladı. Türkiye de ve uluslararası çok sayıda organizasyonda dans etti. Kısa bir süre oyunculuk eğitimi aldı. 8 yıldır Danset Company de, 4 sezondur ise Efes pilsen de dans ediyor. Özellikle sokaktaki hayvanları sevmekten ve korumaktan, film seyretmekten ve seyahat etmekten hoşlanıyor.

Funda Gürkan

06/04/1983 İstanbul doğumluym. 4 yaşında cimnastiğe başladım. 13 yaşımda milli sporcu oldum. Uluslararası ve Avrupa şampiyonasında üçüncülüğüm var. Türkiyede ise birçok birinciliğim ve derecelerim var. İstek Özel Acıbadem Lisesi Yabancı dil mezunuyum şu anda Marmara Üniversitesi BESYO Öğretmenlik 4. sınıftayım. Sinemaya gitmeyi ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. Efes Kızları
ile 2.sezonum.

Seden Kayıkçı

10/09/1984 İstanbul doğumluyum. Açıköğretim işletme bölümünde okumaktayım. Klasik bale, tiyatro ve latin dans dersleri aldım. Aynı zamanda birçok tiyatro oyununda yer aldım. Daha sonra Latin Dans Dersleri eğitmenliği yaptım. Müzik dinlemek ve dans etmek vazgeçilmezlerimdendir. Efes Kızları ile ilk senem.

Gülcan Pastırmacı

28.09.1982 İstanbul doğumlu. 5 yaşında ritmik cimnastige başladı. 13 yıl lisanslı olarak sporculuk yaptığı bu dalda İstanbul ve Türkiye şampiyonalarında bir çok derecesi var. 2000-2004 M.Ü.BESYO Ritmik Cimnastik Antrenörlüğü bölümü mezunu. Şu anda da antrenörluk yapıyor. İstanbul ve Türkiye şampiyonalarına sporcu hazırlıyor. Efes Pilsen de 3. sezonu. Efes Kızları arasında olmaktan ve Efes Pilsen li olmaktan dolayı çok mutlu. Ritmik cimnastik, dans ve müzik yaşam tarzı. Sporcularını ve onlarla ilgilenmeyi çok seviyor. Ayrıca Efes Pilsen in maçlarını yakından takip ediyor. Her Efes li gibi iyi bir taraftar.

Janine Versluis

29/07/1981 I m from Holland. After I finished the dance academy jazzdancetheatre , I jonied a musical company for one year. After these musicals I went to Istanbul to dance in Hurrem Sultan. In holland I am doing many freelance jobs and also I am teaching Hip-Hop and Jazzdance. This is my first season in Efes Pilsen Team.

Banu Acele

19.06.1979 İstanbul doğumluyum. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Basketbol Antrenörlüğü Bölümünde okuyorum. Spora 1991 yılında buzpateniyle başladım. İstanbul ve Türkiye çapında derecelerim oldu. Lise yıllarında basketbola geçiş yaptım.Ortaköy ve Sarıyer Spor Klübünde oynadım. 8 seneden beri fitness, step-aerobic, spining, yogafit ve yüzme eğitmenliği yapıyorum. Efes Pilsen de bu 4. senem. İlgi alanlarım arasına squash, fitness, motor sporları, gerilim filmleri, alışveriş, balık tutmak, bodrum girmekte.

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2006 Çar 21:16:29sohbet oyun linki
Efes Kızlarının Spor a Yaptıkları Katkılardan Dolayı Minnettarız

ccsedatcc

ccsedatcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2006 Pzt 23:50:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

simahs kardes bunlar evlilermi evlenmek isterim bunlarla öğrenebilme imkanimz yokmu süperler

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir