ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 15:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Sütaş İneklerini Erkeklerin Seslendirmesi
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2011 Cum 23:53:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·efthalia· :

59) Yeşilçam`ın vazgeçilmez repliği "Nayır,nolamaz" nerden çıkmıştır.Senaristin H yapayım derken N yapmasından dolayı mı?

Bunun cevabını vermek isterim...

Yıllar önce hasbelkader izlediğim bir TV programında "Nayır, nolamaz" ın mimarı dublaj sanatçısı Abdurrahman Palay konuk olarak bulunuyordu... "Nayır, nolamaz" repliğinin nasıl ortaya çıktığını anlatmıştı... İlk seslendirmelerinde "Hayır, olamaz" cümlesinin, o zamanki ses sistemindeki teknik bir aksaklıktan kaynaklı bir inilti sayesinde "Nayır, nolamaz" şeklinde çıktığını ve halkın bu cümleyi çok benimseyerek kendi aralarında taklit ettiklerini söyleyerek, daha sonraki dublajlarında bunu özellikle "Nayır, nolamaz" şeklinde yorumladıklarını anlatmıştı...

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2011 Cmt 08:50:51sohbet oyun linki
sülüman benim olmalıı

FriedrichNietzsche

FriedrichNietzsche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2011 Pzr 05:26:12sohbet oyun linki
gurcu :
·ooomygirllll· :

·xYx·

bu arkadaşa soralım bence.kesin bildiği bir şey var :)

Sende birseyi gormesen bir defa.. " bir sitede tesadufen " dedik iste.. Ne karistiriyorsun :)

...ve büyük gizem çözülür.  İyi olmuş bu konuyu foruma taşıdığımız.

FriedrichNietzsche

FriedrichNietzsche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2011 Pzr 05:28:24sohbet oyun linki
gurcu :
·efthalia· :

Sinir bozucu ve akıllara zarar mantıktaki soru sadece gurcu` nun tespiti olsa keşke.

Hadi buyrun!

2) Uçakların tekerleklerine neden "iniş takımı" denir? Aynı sistem kalkışta da kullanılmamakta mıdır?

6) Rengi düpedüz turuncu iken neden "kırmızı" mercimek?

11) Diyelim ki bir sebeple bir işte başarısız olmak için çalıştınız, ve gerçekten başarısız olmayı başardınız? Şimdi söyleyin: başarılı mı oldunuz, başarısız mı?

22) Işık hızında giden bir trende arka vagondan ön vagona doğru yürürsem ışık hızından daha mı hızlı gitmiş olurum...??? Eğer öyleyse hani ışık hızından daha hızlı bir şey yoktu... Demek ki ben varmışım...!!!

28) Neden Sütaş kutu sütün üstünde 1/1 Litre taze süt yazar? Halkımızın matematik bilgisi mi sınanıyordur?

29) Neden Hugo`da oyun sonunda oyunun puanları hesaplanırken elmasların değerleri 10`un katları şeklindeyken Hugo`nun kalan canı başına sadece 1 puan verilmektedir, Hugo`nun canı elmaslardan daha mı değersizdir?
Çocuklara verilmek istenen mesaj nedir?

35) Neden hep `maç 2-0 lık Net bir skorla bitti` denir. brüt skor da mı var. ya da dara skor.

36) Neden sütaş ın eski bi reklamında inek için erkek dublaj kullanıyorlar. inek dişi bir hayval değil midir ki?

47) Gay bir çift yemek yediklerinde hesabı kim öder?

57) Neden otobüste indi-bindi tarifesi vardır? Önce binmek sonra inmek gerekmiyor mu?

Nietzsche haci, biz baya geriden takip ediyoruz zamani.. Neler varmis neler.. konuyu sen actin hepsine sen cevap ver.. :)))
Benim bu kadari ile bas edebilmem imkansiz :)

Hepsine bir şekilde cevap sallarım belki ama 47´de tıkandım kaldım.
Yok mu cevap verebilecek, bu konuda tecrübeli bir arkadaş?

ooomygirllll

ooomygirllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2011 Pzr 23:40:22sohbet oyun linki
·FriedrichNietzsche· :
gurcu :
·efthalia· :

Sinir bozucu ve akıllara zarar mantıktaki soru sadece gurcu` nun tespiti olsa keşke.

Hadi buyrun!

2) Uçakların tekerleklerine neden "iniş takımı" denir? Aynı sistem kalkışta da kullanılmamakta mıdır?

6) Rengi düpedüz turuncu iken neden "kırmızı" mercimek?

11) Diyelim ki bir sebeple bir işte başarısız olmak için çalıştınız, ve gerçekten başarısız olmayı başardınız? Şimdi söyleyin: başarılı mı oldunuz, başarısız mı?

22) Işık hızında giden bir trende arka vagondan ön vagona doğru yürürsem ışık hızından daha mı hızlı gitmiş olurum...??? Eğer öyleyse hani ışık hızından daha hızlı bir şey yoktu... Demek ki ben varmışım...!!!

28) Neden Sütaş kutu sütün üstünde 1/1 Litre taze süt yazar? Halkımızın matematik bilgisi mi sınanıyordur?

29) Neden Hugo`da oyun sonunda oyunun puanları hesaplanırken elmasların değerleri 10`un katları şeklindeyken Hugo`nun kalan canı başına sadece 1 puan verilmektedir, Hugo`nun canı elmaslardan daha mı değersizdir?
Çocuklara verilmek istenen mesaj nedir?

35) Neden hep `maç 2-0 lık Net bir skorla bitti` denir. brüt skor da mı var. ya da dara skor.

36) Neden sütaş ın eski bi reklamında inek için erkek dublaj kullanıyorlar. inek dişi bir hayval değil midir ki?

47) Gay bir çift yemek yediklerinde hesabı kim öder?

57) Neden otobüste indi-bindi tarifesi vardır? Önce binmek sonra inmek gerekmiyor mu?

Nietzsche haci, biz baya geriden takip ediyoruz zamani.. Neler varmis neler.. konuyu sen actin hepsine sen cevap ver.. :)))
Benim bu kadari ile bas edebilmem imkansiz :)

Hepsine bir şekilde cevap sallarım belki ama 47´de tıkandım kaldım.
Yok mu cevap verebilecek, bu konuda tecrübeli bir arkadaş?

tecrübeli bir arkadaş

bu kısmı görmezden gelerek diyorum ki

Alman usulünden haberdarlardır herhalde :P

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir