ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Mayıs 2024, Cuma 21:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   BEN HEP YANINDAYIM
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 00:10:42      BEN HEP YANINDAYIMsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 .: Ben Hep Yanindayim :.

Sana sandigindan daha yakinim ben,bakma boyle uzak kalisima.Imkansiz degil askimiz yeter ki yureginin bir kosesinde her zaman bir yer ver bana.Seni,asklarin bir ciklet gibi cignenip sekeri bittikten sonra atildigi bir dunyada,mucizelerden umudumu kesmisken buldum ben.Simdi nasil kaybederim,nasil vazgecerim bu asktan?
Bana ihtiyacin oldugunda,uzun uzun gozlerinin icine bakisimi hatirla.O gozlerde yesili gordum hep.Ucsuz bucaksiz,bana herzaman en doyumsuz sevda oykusunu hatirlatan yesili.Gozlerine bakarken sana dokunmanin bende yarattigi etkiyi biliyormusun?Dunyayi unutuyorum,baska bir ben oluyorum.Sadece o anin icinde kayboluyorum,sonraya dair hersey anlamini yitiriyor.Varsin olmasin yarin ne cikar?Oglece kalmak istiyorum sonsuza dek.Ya da sana dokunuslarimi...Ne buyuk mutluluktur o.Dokunuyorsam sana yanibasimdasindir,bunu dusunmek bile oyle guzel ki...
Teninin atesi yakmali beni.Her dokunusun bir ayine donusmeli.Yuregimden kuslar havalanmali,mideme sancilar girmeli,buyuk ve bitmeyecek tutkunun esiri olmaliyim.Sana bende yarattigin o tarifsiz heyecani anlatmakta zorlaniyorum.Sususlarim bundandir belki de.Sozcukleri secerken"Bu degil" diyorum,"Bu sozcuk yetmez askimi anlatmaya,tarif edemez icimdeki heyecani..."Varsa soru isaretleri aklinda,sil hepsini.Aski sorulara yuklemenin anlami yok.Askim herseyden daha gercek cunku.
Hayati senin varliginla yasamak,senin de beni sevdigini bilmek bana Tanri`nin verebilecegi en buyuk odul.O odule sonsuza dek sahip cikacagim.Cunku boyle bir aski bir daha bulabilmenin kolay olmadigini biliyorum.Ben seninle var olmak,seni sevmeye devam etmek,yoklugunda bile seni yanimda bilmek istiyorum.Sevdam seni de beni de bugunden cok otelere tasiyacak...

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 03:19:55sohbet oyun linki
 super yaws

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 07:59:01sohbet oyun linki

xCadıKısKedix teşekkürler

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 11:43:39sohbet oyun linki
İşte Buna Süper Derim.. barbiexx ten Beklediğim Yazı Bu Bravo Ellerine Sağlık ...

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 12:46:42sohbet oyun linki
gercekten cok mukemmellll
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir