ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 08:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Flaş Haber
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2012 Çar 17:57:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

laser yahu nerdesin

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2012 Çar 17:59:50sohbet oyun linki

laser röpartaj için  yarın  sen ve  aydın doğan davetlimsiniz 

xhaydardireksiyonx

xhaydardireksiyonx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2012 Çar 20:52:06sohbet oyun linki

manolya bu gün beni  ekledin  ama  bence  bu  beni ekle        

tanıştığımız cafede aynı mekanda beni  bir daha  bekle                               

UcakSeverAdam

UcakSeverAdam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2012 Cmt 23:39:23sohbet oyun linki

AfyonCimento

AfyonCimento resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2012 Çar 09:28:29sohbet oyun linki

Japonya`da Nükleer Alarm!

Haber Yayın Tarihi : 28.03.2012 08:32
Anadolu Ajansı [3486478]
Bu haberi paylaş:
< style=": static; BORDER-BOTTOM-STYLE: none; BORDER-RIGHT-STYLE: none; MARGIN: 0px; WIDTH: 90px; BORDER-TOP-STYLE: none; HEIGHT: 20px; VISIBILITY: visible; BORDER-LEFT-STYLE: none; TOP: 0px; LEFT: 0px" id=I1_1332916046460 title=+1 =0 marginHeight=0 src="https://plusone.google.com/_/+1/fast?url=http%3A%2F%2Fwww.sondakika.com%2Fhaber-japonya-da-nukleer-alarm-3486478%2F&size=medium&count=true&hl=tr&jsh=m%3B%2F_%2Fapps-static%2F_%2Fjs%2Fgapi%2F__features__%2Frt%3Dj%2Fver%3Dbk0H0TTKFuE.tr.%2Fsv%3D1%2Fam%3D!ZOhc-Vz4Xb6IRjdz3g%2Fd%3D1#id=I1_1332916046460&parent=http%3A%2F%2Fwww.sondakika.com&rpctoken=429657724&_methods=onPlusOne%2C_ready%2C_close%2C_open%2C_resizeMe%2C_renderstart" Border=0 width="100%" allowTransparency name=I1_1332916046460 marginWidth=0 scrolling=no>
Japonya`da Nükleer Alarm!,

Japonya`da 2011`de meydana gelen deprem sonucu zarar gören Fukuşima nükleer santrali alarm vermeye başladı

Japonya`da 2011`de meydana gelen deprem sonucu kullanılamaz hale gelen Fukuşima Dai-ichi nükleer santralinin 2 nolu reaktöründe yüksek miktarda radyasyon belirlendi.

Nükleer santralin iç kısmında, küçük bir kamera, termometre, ışın ve su ölçü aletlerinden oluşan bir araçla dün yapılan araştırmada, 2 nolu reaktördeki radyasyon seviyesinin ölümcül olan seviyeden 10 kat fazla olduğu görüldü. Reaktörü soğutmada kullanılan su miktarının da sanılandan az olduğu saptandı.

Tokyo Elektrik Enerji Şirketi (TEPCO) sözcüsü Juniçi Matsumoto, söz konusu radyasyon miktarının, geçen yıl 1 ve 2 numaralı reaktörlerin paylaştığı bir egzoz borusunda yapılan radyasyon ölçümleri sırasında nükleer santralde şimdiye kadar belirlenen en büyük radyasyon miktarı olan saate 10 sievertten bile yüksek olduğunun altını çizdi.

Elde edilen verilerin, felaketin nükleer santrale etkilerinin, yetkililerin reaktördeki araçları yüksek radyasyona dayanıklı hale getirmek ve santrali devre dışı bırakmak için özel ekipman ve teknoloji geliştirmesini gerektirecek kadar ciddi olduğunu gösterdiği belirtildi.

Matsumoto, "Bu son derece yüksek radyasyonda bir endoskop sadece 14 saat kadar iş görebilir. Reaktörü devre dışı bırakırken erimiş yakıtın yerini belirleme ve temizleme işlemi sırasında bu radyasyon seviyesine dayanabilecek ekipman geliştirmemiz gerek" diye konuştu.

Nükleer santraldeki 3 reaktör arasında çekirdek erimesi görülmeyen tek reaktör olan 2 nolu reaktörün şimdiye kadar yakından incelenebilen tek reaktör olduğunu belirten yetkililer, çekirdek erimesi görülen diğer 2 reaktörün durumunun daha kötü olabileceğini kaydetti.

Hidrojen patlamaları sonucu içinde bulundukları yapıların zarar gördüğü nükleer santraldeki diğer 2 reaktörün durumunun ne olduğu tam olarak bilinemiyor. Simulasyonlar 1 nolu reaktörde bulunan daha fazla miktardaki yakıtın, diğer iki reaktöre göre çekirdekte daha fazla bozulmaya yol açtığını gösteriyor. Ancak 2 nolu reaktördeki radyasyon diğer reaktörlerdeki radyasyondan daha yüksek durumda.

Nükleer santraldeki 2 nolu reaktör odasındaki yüksek radyasyon işçilerin buraya girmesine engel oluyor. Ancak bu reaktörün bazı bölümlerine radyasyona dayanıklı özel giysiler giyen işçilerce erişilebiliyor.

- TOKYO

xPENTAGONy

xPENTAGONy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2012 Pzt 23:25:05sohbet oyun linki
2012.04.23 19:53:17  40.7717   27.3145        6.4      -.-  2.6  -.-   GAZIKOY-SARKOY (TEKİRDAG)

UcakSeverAdam

UcakSeverAdam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Nis.2012 Per 17:22:40sohbet oyun linki

SON SON SON DAKİKA HABERİ ŞOK OLACAKSINIZ !!!

| Ana Sayfa | KAP Hakkında | Bildirim Sorguları | Şirketler |Yardım |İlgili Linkler |Görüş Öneri |
English
İmzalı Görüntüle
Format

DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. / DOGUB [] 26.04.2012 17:19:01

Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı

Ortaklığın Adresi : Erzincan Sivas Karayolu 14 Km. Pk.74 ERZİNCAN
Telefon ve Faks No. : Tlf:90 0446 236 24 01- Faks:90 0446 236 25 66
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tlf:90 0446 236 24 01- Faks:90 0446 236 25 66
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -
Özet Bilgi : Şirketimizin 2011 yılana ait 37. Olağan Genel Kurul Toplantısı 25/05/2012

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 25.04.2012
Genel Kurul Toplantı Türü : Olağan
Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : 01.01.2011-31.12.2011
Tarihi : 25.05.2012
Saati : 10:00
Adresi : Erzincan Sivas Karayolu 14 Km Pk 74 ERZİNCAN

GÜNDEM:
Şirketimizin 2011 yılına ait 37. Olağan Genel Kurul Toplantısının, 25/05/2012 Cuma günü saat 10:00`da Şirket Merkezindeki Sosyal Tesislerimizde aşağıdaki Gündem ile yapılmasına Oy Birliği ile karar verilmiştir.

37. OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ :

1- Açılış.
2- Başkanlık Divanı seçimi ve saygı duruşu.
3- Genel Kurul Zaptının imzalanması hususunda Divan Başkanlığı`na yetki verilmesi.
4- 2011 yılı Faaliyet Raporu, Kurumsal Yönetim İlkeleri Raporu, Denetleme Kurulu Raporu ve Bağımsız Dış Denetim Raporunun  okunması.
5- 2011 yılı Bilanço Kar ve Zarar Hesaplarının okunması müzakeresi ve onaylanması.
6- 2011 yılına ilişkin yayınlanan Faaliyet Raporunun Kurumsal Yönetim İlkeleri konusunun ortakların bilgisine sunulması.
7- Kar dağıtımı konusunda ortaklara bilgi sunulması.
8- Yönetim ve Denetleme Kurulunun ibrası.
9- Bağımsız Dış Denetim Firması seçiminin onaylanması.
10-  Şirketi ortaklarının 3. Kişiler lehine vermiş oldukları teminat, Rehin, İpotek ve elde etmiş oldukları gelir veya menfaat hususunda bilgilendirilmesi.
11- Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyelerinin seçimi.
12- Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Huzur hakkı ve harcırahlarının belirlenmesi.
13- Dilek ve Temenniler.
14- Kapanış.

EK AÇIKLAMALAR:

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu`nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

yukarı

Telif Hakkı ve Çekince İhbarı Bildirimi(2009)

NeDedimseDedim

NeDedimseDedim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.May.2012 Çar 12:55:10sohbet oyun linki
İstanbul depremi için tarih verdi 

İstanbul depremi için tarih verdi 

Prof. Dr. Işıkara, ilk kez olası İstanbul depremi için tarih verdi.

Deprem Dede`nin hesaplamalarına göre 2014 yılında büyük sarsıntı ihtimali yüksek. Işıkara, `Fay hattının güney kolundaki sessizlik de hayra alamet değil` diyor Akşam`dan Ercan Öztürk`ün haberine göre; Kandilli Rasathanesi eski müdürü Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara`dan ürperten deprem hesabı. İşte Işıkara`nın yorumları:

`WEİİBL OLASILIK FONKSİYONU`

Marmara`da bir deprem tehlikesi var. Bir öngörüm var. İşte o zaman İstanbul, depremi yaşayacak. 17 Ağustos`un bittiği yer ile 1912 depreminde Mürefte, Şarköy`ün bittiği yer arasında kırılmamış bir parça var. Bilim adamlarının konuştuğu hep o parça. Adaların güneyine düşüyor ve Tekirdağ`a doğru uzanıyor. `Weiibl Olasılık Fonksiyonu` adı verilen bir fonksiyonla bazı hesaplamalar yaptım. Yaparken de Marmara`da meydana gelen 9`un üzerindeki depremleri aldım. Bu yaklaşık 7 şiddetinin üzerine tekabül de edebilir. Fonksiyonun çalışma prensibi şu. Olaylar arasındaki zaman farkları alınır. Sabit olmayan, yani iki deprem arasında kaç yıl varsa örneğin 50-60 yıl, takip eden süreçte 70 ila 80 ya da 90 ila 100 sene vardır.

1900`den önceki verileri de alarak bu olasılık dağılımını uyguladığınız zaman karşıma çıkan manzara şu: 2014. Yani Marmara`da beklediğimiz büyük depremin olma olasılığının en yüksek olduğu zaman.

MARMARA İÇİN 2`NCİ TEHLİKE

Bu olasılık dedim. Olma da var olmama olasılığı da var. Ama böyle bir gerçek var.Bir de ikinci yer var İstanbul`u etkileyecek. Kuzey Anadolu Fay`ının güney kolu. Adapazarı`nda, İzmit`te daha olay bitmedi. Adapazarı Geyve`den başlıyor, Mekece`den İznik Gölü`nün güneyinden, oradan da Gemlik Körfezi`nden Marmara`ya giriyor. 17 Ağustos depremi Kuzey Anadolu Fay Zonu`nun kuzey kolunda gerçekleşti. Güney kol çok sessiz. İyi bir sessizlik değil. En son 1750 ya da 1780`lerde deprem üretti. 250-300 yıldır sessiz. Hayra alamet değil. Bu deprem olduğu zaman hem Marmara`nın bütünü hem de İstanbul çok etkilenecek. Hepimizin bu konuda önlem alması gerekir. Marmara ve çevresi Türkiye`nin kalbidir.

1996`DA UYARMIŞTIK

1996`da bir çabaya girmiştik. Deprem mühendisliği hocalarıyla birlikte Sakarya Valisi ile görüşmüştük. 1968 Adapazarı depreminden sonra büyük bir depremi bekliyorduk. Çünkü Kuzey Anadolu fayının bir diziliş düzeni vardı. Erzincan`dan başlayarak batıya doğru hareket söz konusuydu. Adapazarı Mudurnu`nun batısında büyüklüğü 7`nin üzerinde deprem olacağını telaffuz ettik. Vali ile de paylaştım. Vali Bey `Panel yapalım, depremden nasıl korunmalı, binalar nasıl olmalı orada anlatın` dedi. Panele vali ile belediye başkanı da katıldı. Önce vali, başkan, inşaat mühendisleri başkanı konuştu. Baktık ki 8-9 kişi kaldı dinleyen. 17 Ağustos`tan önce İstanbul`un durumu da bu. İstanbul ne zaman uyandı? 17 Ağustos depremini hissettiği zaman. İnsanlar soruyorlardı, `Sen bu işi neden daha önce yapmadın` diye. `Yaptım da siz neredeydiniz` dedim.

BEN BAKAN OLSAYDIM ÖNCE ZEYTİNBURNU`NU YIKARDIM

Şehircilik Bakanı olsam İstanbul`da yıkacağım ilk ilçe Zeytinburnu olurdu. Müdürlüğüm zamanında İstanbul`un risk haritası Deprem Mühendisliği Ana Bilim Dalı tarafından çıkarılmıştı. Deprem master planını yaparken nereler daha riskli nereler risksiz çıkarılmıştı. Büyükşehir Belediyesi de bunu desteklemişti. Kandilli Rasathanesi`nin web sayfasında risk haritaları mevcut. Vatandaşlar semtlerini incelesin.

NeDedimseDedim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2012 Per 01:46:55sohbet oyun linki
2012.05.09 20:49:31  39.1532   29.1427        6.2      -.-  4.5  -.-   INLICE-SIMAV (KÜTAHYA)

NeDedimseDedim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2012 Sal 03:27:59sohbet oyun linki

Deprem!

İstanbul`da da hissedildi..

Henüz merkezi belli olmayan deprem İstanbul`da da hissedildi...

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir