ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 22:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   John C. Parkin - S*ktir Et
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mayki

mayki resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2011 Pzr 01:04:56      John C. Parkin - S*ktir Etsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

S*ktir Et ! Jayatta Hiç Bir Şey Senden Önemli Değildir.

S*ktir kelimesi gerçekte güzel bir kelimedir. Güzeldir çünkü sevişmenin argosudur. Anlamı her yere yayıldığı için "S*ktir" kelimesi başlı başına eğlencenin sebebidir. "S*ktir Git" "Seviş ve git" anlamına gelir ve aslında bir küfür değil, daha çok bir tavsiyedir. "Hay S*keyim" de aslında "Seninle sevişmek istiyorum" anlamındadır, kesinlikle bir küfür değil, daha çok bir davettir.

S*ktir Et. Bu kelimeleri söyleyip duruyorum. kafamın içindeler hep. Doğal dğnyayla uyumumuzu kaybettiğimizde " S*ktir Et " deme ihtiyacı hissediyoruz, böylece kendimizi hayatın akışına bırakıyoruz.

Bu sene kendinizde S*ktir Et deme cesaretini yoplayın. Ben topladım ve dedim. Daha sonra rahatladım, boş verdim, gerçeği söyledim, beni ne mutlu ediyorsa onu yaptım ve herkesi olduğu gibi kabul ettim... Kendimi hiç kötü hissetmedim, aksine çok eğlendim.

Stresin pençesindeyken S*ktir Et dedim ve gerçek özgürlüğü tattım.

Eğer sizi rahatsız eden bir şeyler varsa ve sürekli ruhsal sorunlar içinde iseniz, kafanıza takılan şeyleri bir türlü aklınızdan atamıyor ve onları yapabilmek için çabalıyorsanız ancak başaramıyorsanız çabalamayı bırakın ve onları hayatın akışına bırakarak S*ktir Et diyin. Bu kitabı okuyun ve sorunların hepsine S*ktir Et diyin. Ben okuyorum ve gerçekten çok rahatlatıcı bir kitap.

QrDan

QrDan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2011 Pzr 01:07:28sohbet oyun linki
Bu kelimenin fitreden kalkmasını talep ediyorum:D

mayki

mayki resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2011 Pzr 01:09:54sohbet oyun linki

·QrDan· :
Bu kelimenin fitreden kalkmasını talep ediyorum:D

Evet demekki bakış açısı önemli değilmi? :D Kitabı tavsiye ederim oku çok rahatlatıcı :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir