ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 02:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   Cs Server Hakkında Okyunuz lütfen.
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CsBurocK

CsBurocK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2011 Sal 23:45:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhabalar,
Öncelikle Şunu Belirteyim Chatcity ailesine Yeni Katılmış Biriyim Ancak.
Diyorsunuz ki chatcity den olanlar oynar olmayanları banlarız Peki Gelelim Yapılan Yanlışa. Ben Oyuna Girip Selam Verip Aranıza Yeni Geldim Dedigim İçin Banlanma Sebebi Oluyor Sizin Tarafınızca Sanırım Burda 10 Satır Yazı Yazmak Yerine Admin Arkadaşlar Sitede Ben Üyemiyim Degilmiyim Nickimi Konturol Edebilirler Fakat Buna Tenezzül Bile Etmediler Ve Ortada Bi Sorun Var Evet Ancak Bunu Hep Kullanıcılarda Degil Yetkili Arkadaşlarda`da Aramak Gerek .

CsBurocK

CsBurocK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2011 Çar 00:03:14sohbet oyun linki
Yani Anlam Veremiyorum Az Önce Tekrar Giriyorum Ve Onca Soru sordunuz cevapladım ve yine banned ? Zevkli Bişey Sanırım İnsanı Banlamak ?

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2011 Çar 04:37:37sohbet oyun linki
Merhaba ·CsBurocK·, Oncelikle bende sana sunlari belirteyim CS serverindeki oyuncular tamamen bu siteye aittir ve disardan hickimse kabul edilmemektedir, aramiza yeni katilmis olman buraya girmene engel degil tabiki ama insanlarin seni tanimamasi buna bir engel olmus olabilir bu engelide astigimizi farz edelim sonucta cc uyesi olan herkez girebilir ve cc uyeleri daha dogrusu oyundakilerin asagi yukari hemen hepsi 1 ila 7 yil arasi birbirini taniyan kisiler hatta daha fazla yillardir birbirini taniyan kisiler olma faktoru on plandadir ama sen kimsin sorusuna cevap vermezsen adminlerde seni banlar kaldiki yeni uyeyim diyorsun chat sitesine CsBurock diye "CS" Counter strike tagi alarak uye oluyorsun soran olursa uyeyim hesabi :) onceki supelerime ragmen simdiki supelerim 2 kati daha arttigini belirtmek isterim :) Sana ait olan uyeliginle kendini saklamadan duzgun bir sekilde girersen kimse sana sormaz kimsin diye ama kimseninde seni tanimamasi yinede buradan oldugun anlamina gelmez buranin mudavimleri asagi yukari 1 2 kisi mutlaka tanir oda en dusuk ihtimaldir kimsenin seni tanimamasi sana referans olmamasida bu konuda senin muzdarip olmani sagliyor dedigim sekilde, sana ait olan uyeliginle girersen basimizin ustunde yerin var en azindan biri cikip ben bu arkadasi taniyorum desin "Oyundakilerden" sevgilerle..

VooDooPeopLe

VooDooPeopLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2011 Çar 14:22:46sohbet oyun linki

Counter Strike...  

mayki

mayki resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2011 Per 09:11:25sohbet oyun linki

Selam Burock, Cs Serverin sahibi olarak sana bişeyler söylemek isterim. Bizim server ımza diğer arkadaşlar gibi yanlışlıkla girip sana sorulan cc denmisin? sorusuna ilk olarak evet diyen, Sonra Cc de şef kim?, hangi odadasın?, resim onaylıyan ajan kim? gibi bazı sorulara cvp veremeyip ilk önce banlendin. Seni ilk banleyen bendim ve o zamanda nickin CsBurocK değil sadece BurocK idi. Biz sana ilk konuştugumuzda ccden olanlar giriyor dedik ve sende kalkıp Server ın isiminden yola çıkarak Chat City yani bu siteye ulaştın ve oraya girmek için kalkıp burda üyelik aldın. Birbirimizi kandımıyalım çünkü DemonizeD arkadaşımınızında dediği gibi nickinde bulunan CS harfleri bu gerçeği tüm saflığı ile ortaya koymuş durumda. Sen şimdi karşılığında şöyle sorucaksın bana. Onca Cs Server var neden sizinkine takılmak için kalkıp burda nick açıyım? Bende sana şöyle cevap vermek isterim şimdiden. En başında bayan arkadaşlarımız var zaten oyunumuzda. Bayan arkadaşlar ile oyun oynamak pek kimseye nasip olmaz. Sonrasında herkesin birbirini tanıdıgı şakaların döndüğü bir yer orası ve az kişide olsa bu eğlenemeye yeter ve geçerli bir neden olabilir. Aslında seni banlemeyi hiç istemem sende gel aramızda oyna, bu bizim için bir sorun teşkil etmez aslında ama sorun şu, Seni tanımıyoruz. Senin ne düşünceler ile girdiğini bilmiyoruz. Senin karakterini bilmiyoruz. Kötü demiyorum belkide çok iyimser iyi niyetli bir insansın ancak bunu bilmediğimiz için ön yargılı davranmak zorundayız. Çünkü o serverde oynıyan bayanlar bizim bacılarımız ve ablalarımız. Yıllardır birbirimizi tanır yeri gelir derdimizi yeri gelir mutlulugumuzu paylaşırız. Ama onları üzücek davranışlardan sakınırız ve üzücek kişileri yada üzebilicek kişileri kendi imkanlarımızla onlardan uzaklaştırmaya çalışırız. Seninde bizlere hak vermen gerekir. Biz CS oynmak için CC üye olan kişi istmiyoruz aramızda, CC de üyeliği olan CS gelicek kişiler istiyoruz. Sen tersini yapmışsın. Ama ben yinede diğer arkadaşlarım ile konusucam, Senin iyi niyetli biri oldugunu düşünerek seninde bizlere eşlik etmen konusunda fikrimi sunucam. Ancak ne derler bilemem, eğer kabul edilirsende umarım yanlış haraketler yapmazsın. Sana bişey yapamam klavye erkekliği yapmam burda ama bir daha CS ta bizim serverımıza hiç bir şekilde girememeni sağlarım. umarım bu yazdıklarımız yeterince sana açıklık getirmiştir. iyi günler.

Ve Profil bilgilerinde söylediklerimize gerçekli getiriyor. Daha düzenlememişsin bile :)

CsBurocK· > Profili  
CC TAVLA
Tavla Puanı: 0
Oyun Sayısı: 0
Kazanılan: 0
Kaybedilen: 0
CC TAVLA Top 10

CC OKEY
Okey Puanı: 0
Oyun Sayısı: 0
Kazanılan: 0
Kaybedilen: 0
CC OKEY Top 10

·CsBurocK·

Ad: Gizli
Soyad: Gizli
Nereden: İstanbul-Avr.
Doğum tarihi: 10.4.1990
Burcu:
Doğum yeri:
MedeniHal:
Eğitim:
Meslek:
İşi:
Kazanç(/ay):
Cep no:
Tel:
Boy: 0 cm.
Kilo: 0 kg.
Göz:
Saç:
Ten:
Müzik:
Takım:
Mesajı:  
Farkımı Farkedene Farklıyım

emrist

emrist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 18:32:38sohbet oyun linki
Ne zaman cs atıyoruz

mayki

mayki resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2011 Pzt 21:38:59sohbet oyun linki

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Chat City Counter Strike tüm hızıyla ve yeni oyuncu arkadaşlarımız ile varlığını sürdürmeye devam ediyor. Oyunlarımız çok eğlenceli sevgi ve saygı içerisinde devam etymekte ancak benim söylemek istediğim birşey var sizlere, bizler Counter Strike oyuncuları olarak sürekli gece geç saatlerde oyuna giriyoruz. kendimiz gece yarısı oynamaya programlamış gibiyiz. Ancak hepimiz işinde gücünde insanlar oldugumuz için uykumuzdan kısarak oyun oynuyoruz. Uykusuzluk sorunu insanda ciddi problemlere yol açabilir. hepimiz çalıştığımıza göre bu şarttan vazgeçip neden daha erken saatlere oyunda olmayalım? Bence tüm oyuncu arkadaşlar akşam yemeklerini yedikten sonra oyuna gelsinler eğer o an oyun isteği varsa tabiki, hem daha erken saatte oyun oynamış günün stresini bir nebzede atmış oluruz, hemde uykusuz kalarak daha çok yorulmaktan ve vücudumuzun daha fazla direnç kaybetmesine engel olmuş oluruz. Böylece sabah işimize daha güçlü ve azihinde giderek işimizin tehlikelerinden yada iş yerınde yasayabılecegımız sorunlardan daha uzak oluruz. Bu benim şahsi fikrim ve böyle olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Sizlerde fikirlerinizi sunabilirsiniz. İlginiz ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

AcEdUdE

SeZiLMeZ

SeZiLMeZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2011 Sal 16:01:18sohbet oyun linki

Adam haklı dağılın beyler  
      Aynı durum bizdede söz konusu cs gece 00.00 dan sonra oynama isteği ağır geliyor. gece olunca cs mi atsak uleyn diyoruz :) Cidden zevkli he o ayrı mesele cocuklumuza döndüm he gerçi bazı artizler baya baya iyi oynasada yapcek bişi yok daiii alışıcaz :D Bende dahil olmazk üzere bazı arkadaşlar iş okul güç ve sosyal faliyetleri bakımından gece fırsat bulabiliyolar tabi uykusuzluk ciddi sıkıntı ama o muhabbete şamataya değer gibi geliyor...
      Erken girmeye gayret göstericez artık

Romatizma

Romatizma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2011 Çar 13:51:36sohbet oyun linki
Merhaba arkadaslar yardimci olursanız sevinirim Cs Server Nereden İndircez Lütfen Yardimlariniz bekliyorum İlgilenen arkadaslar Özel Mesaj olarak Link Atsinlar .Hoşcakalin Romatizma !

romantizma

romantizma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2011 Sal 12:03:22sohbet oyun linki

·Romatizma· :
Merhaba arkadaslar yardimci olursanız sevinirim Cs Server Nereden İndircez Lütfen Yardimlariniz bekliyorum İlgilenen arkadaslar Özel Mesaj olarak Link Atsinlar .Hoşcakalin Romatizma !

Niye Özel msj atıcaz lan çakma ben? Sayfa sayfa yazdık oraya nasıl ve nerden ındırıcegını, hatta oda yetmedi ozel bir cs oyun sıtesınden Chat City kullanıcı adyla üyelik aldık herkes faydalansın diye. Bunu bulabılıyorsunda onumu bulamıyorsun? Bence sen şeye sor hımm mithata sor o syler sana yavrucum :D

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir