ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 16:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   Cs Server Hakkında Okyunuz lütfen.
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mayki

mayki resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2011 Pzr 16:26:01      Cs Server Hakkında Okyunuz lütfen.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar serverımıza Cc dışındaki kişileri lütfen davet etmiyelim. Kardeşim, Yeğenim, Dayınım kızı halamın oğlu, gelsin oynasın dıye bizlerede bildirmeyin. Bizler iyi niyet göstererek yakınlarınızın bizlerle birlikte oyun oynamasına sizlere itimatlarımızdan dolayı izin veriyoruz. Ancak size olan itimatımızı oyuna gelen yakınlarınız suistimal ederek sizleri mahçup duruma düşürüyor. Bizler orada arkadaşlarımız ile kız erkek ayırt etmeden eğlenmeye çalışıyoruz. ancak gelen kişiler bayan arkadaşlarımıza sarkarsa yada oyuna kendı çevresini toparlarda bizim verdiğimiz imkanları değerlendirerek oyunun düzenini bozarsa kusura bakmayın ama buna göz yummam. Eğer cc ahalisi olarak gelip oynıcaksanız oynayın. Aksi halde yakınlarınız gelirse onları banleyeceğim. Bilginiz olsun sonradan bana ve admin arkadaşlara kızmayınız.

Saygılar.

byMoruk

byMoruk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2011 Pzr 23:24:24sohbet oyun linki
tabi gelenler özellikle de bayansa o zaman banlama işi değişir dimi

mayki

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2011 Pzr 23:51:12sohbet oyun linki

·byMoruk· :

Biz gelme konusunda kimseye ters bişey söylemedik. Ancak gelen arkadaşlar sorun çıkardıgından dolayı böyle bir karar aldık. Peygamber olsa Banlerim emin ol ;)

Legland

Legland resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2011 Pzt 02:26:43sohbet oyun linki

[/QUOTE]

Biz gelme konusunda kimseye ters bişey söylemedik. Ancak gelen arkadaşlar sorun çıkardıgından dolayı böyle bir karar aldık. Peygamber olsa Banlerim emin ol ;)

[/QUOTE]

Ağzın ensenle yer değiştirsin de görürsün kim kimi banliyor... alt tarafı csde adminsin haddine mi senin peygamberi banlemek!

mayki

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2011 Pzt 20:11:11sohbet oyun linki
·Legland· :

[/QUOTE]

Ağzın ensenle yer değiştirsin de görürsün kim kimi banliyor... alt tarafı csde adminsin haddine mi senin peygamberi banlemek!

[/QUOTE]

Değiştirirse Allahtan der geçer gideriz. Sözümün ciddiyetini anlatmak için öyle bir kelime yazdım bunu sen nasıl algılarsın bilemem. Tartışmaya gerek yok ben sözümü söyledim oyun  oynıyan arkadaşların haberleri olsun diye. Buna yorum yapmanıza gerek yok. Yatıgınız yorumada ummadıgınız cvplar aldıgınızda boşa sinirlenmeyin.Bana kalırsa uzatmayalım sadece uyarıyı değerlendırelım.

byMoruk

byMoruk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2011 Pzt 23:54:40sohbet oyun linki
mayki :

·byMoruk· :

Peygamber olsa Banlerim emin ol ;)

sen peygamberden dahamı üstünsünde böyle konuşuyorsun. arkadaşlar aramızda islam düşmanı var peygambere hakaret ediliyor

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2011 Sal 13:01:16sohbet oyun linki

Peygambere hakaret falan yok. Dusuk IQ larinizla sizlerin bunu anlayabilmeside asikar dogrusu, ayni soruya ayni cevabi bende kullanirdim, "arkadaslar" hakaret var diyerek seriat kanunlarini on plana cikararak forumu iran olarak gosterdigin zihniyete acidim acikcasi, ve en onemlisi insanlarin neler yaptigi kendini ilgilendirir kaldiki neler soyledigide en cok onu ilgilendirir sizi degil :) CS ile alakasi olmayan kisilerin forumu gereksiz kullanmamasini rica ediyorum, Mehmetcim bu arada guzel bir konuya ayak bastin bende bu sekilde dusunup hatta defalarca bu konuda uyarma yaptim CS CC nin kullanim haklarinda tek bir madde vardir oda kullanicilarin sadece CC den olmasi serveride ozerk kilan budur zaten, aksine dayimin oglu geliyor bilmem neredeki arkadasim olaylari yok arkadaslariyla oynayacak kisiler https://www.game-monitor.com/ adresinden kendine uygun server secip arkadaslariyla oynayabilir server tamamen CC deki kisiler icin kurulmustur aksine Bukadar uyariya ragmen arkadaslarini getirmekte israrci olan kisilere SXE-Ban uygulamasi vardir normal bandan farklidir hard-disk e kadar isleyen bir bandir kisisel yontemlerle modem reset, IP change ile bertaraf edilemez format ile acilir yada panel adminleri acabilir bu bani henuz kullanmadik ama ben kendi adima kullanacagim uyarilara ragmen sulalesini toplayan arkadaslara, Biz oyundakilerin nasil oynadigini ve neler konustugunu umursamiyoruz ve bunlara bakarak is yapmiyoruz sadece CC den bir kullanici olmasi onemli disaridan gelen BAY/BAYAN fark etmez kesinlikle connect olmasi yasaktir, haricinde kardesleri giren bazi arkadaslar var onlara zaten tolerans taniyoruz ayni evde yasadiginiz bireyler ara ara siz yokken veya varken girdiklerinde tolerans taniyoruz ama orasi arkadas toplama yeri degil CC kullanicilarina ozerk oldugunu unutmayalim. En onemlisi bu ay beklenenin ustunde bir katilim oldugu icin ortalama server aksam saatlerinde 15 20 kisi arasinda degisiyor server kapasitesi 22 kisidir 22 kisi slot asiminda server slot sayisini 32 cekebiliriz.

SXE-Injected (anti hile sorunu)

Arkadaslar son zamanlarda oyuna giriste SXE hatasi alan arkadaslar oldugunu duydum SXE hatasi alan arkadaslar oyuna connect olma sirasinda SXE tarafindan serverden dustuklerinde ve masa ustunde SXE- not defteri acildiginda not defterini lutfen bu baslik altina "copy" edelim butun SXE hatalarini cozebilirim, aksine sxe disinda aldiginiz hatalar tamamen kisisel donanim hatalaridir ve bunun oyun serveriyle alakasi yoktur oyunu oynamak icin minimum sistem gereksinimleri sunlardir

1.3ghz

256 ram

128 ekran karti

600MB HD (cs 1.6 Update ve sxe ile beraber)

Ekran kartiniz ne kadar iyi olursa o kadar iyi bir FPS ve MZ grafiklerine uygun oynarsiniz Ayrica oyunda hala [16bpp] tagi alan 16 bit oynayan arkadaslar sxe onu hile olarak goruyor smoke ve sisten fazla etkilenmedigi icin onlarida Video ayarlarindan oyun icinde 32 bit yaparlarsa memnun oluruz iyi oyunlar

mayki

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2011 Çar 16:16:15sohbet oyun linki
DemonizeD :

SXE-Injected (anti hile sorunu)

Arkadaslar son zamanlarda oyuna giriste SXE hatasi alan arkadaslar oldugunu duydum SXE hatasi alan arkadaslar oyuna connect olma sirasinda SXE tarafindan serverden dustuklerinde ve masa ustunde SXE- not defteri acildiginda not defterini lutfen bu baslik altina "copy" edelim butun SXE hatalarini cozebilirim, aksine sxe disinda aldiginiz hatalar tamamen kisisel donanim hatalaridir ve bunun oyun serveriyle alakasi yoktur oyunu oynamak icin minimum sistem gereksinimleri sunlardir

Not defteri hatası alan arkadaşlar, eğer işletim sisteminiz windows 7 ise bunu alıyor olmalısınız. Bunu bende daha önceleri yaşamıştım sorunu şöyle hallettim. Sxe ve Cs 1.6 v23 pacth paketini yeniden kurarak sorunu çözüme ulaştırdım. Ancak bunu her hata alışınızda yeniden uygulamanız gerekicek size bıtkınlık verebilir. harici olarak güvenlik duvarına sxe programını tanımlamanız gerekir ki onu hata olarak görmesin. Ancak bu tanımlamayı yaptığınızdada işe yaramayabiliyor. Dediğim gibi v23 dil paketi ve sxe yeniden kuruldugunda sorun çözümleniyor. Eğer daha geniş ve basit bilgisi olan arkadaş varsa burada paylaşsın ve kimse madur olmasın. İyi oyunlar.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2011 Çar 19:29:42sohbet oyun linki

Windows7 64 bit kullaniyorum sorun yasamadim..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2011 Cum 08:57:23sohbet oyun linki
ben kendimi davet etcem ama nasıl bilemiyorum
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir