ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Haziran 2024, Pazartesi 07:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Tecavüzden köpek kurtardı
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2011 Çar 16:15:12      Tecavüzden köpek kurtardısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Antalya’da gece yarısı evine giden 21 yaşındaki S.Y., sokak içerisinde bir köpeğin saldırısına uğradı. Genç kıza yardım bahanesiyle yanına gelen ve köpeği kovalayan bisikletli kişi, tacizde bulunup tecavüze yeltendi. Kovduğu köpeğin saldırısına uğrayan saldırgan, genç kızın para ve cep telefonunu aldıktan sonra hızla kaçtı.

Olay, önceki gece saat 23.00 sıralarında Güzeloba Mahallesi`nde meydana geldi. Bir turizm firmasında çalışan ve işyerinden çıkan S.Y., evine yürüyerek giderken sokak başında başıboş bir köpeğin saldırısına uğradı. Yoldan geçen bisikletli 25- 30 yaşlarındaki bir genç, taş attığı köpeği kovdu. S.Y., köpek saldırısından kendisini kurtaran gence teşekkür etti. Arkasını dönerek sokakta yürümeye devam eden S.Y., bu kez de bisikletli gencin saldırısına uğradı. Genç kıza arkasından yaklaşıp yumruk atan saldırgan, yere düştükten sonra tekmelemeye başladı. Kıza eliyle tacizde bulunan ve bir yandan da yüzüne yumruk atmayı sürdüren saldırgan, az önce taş atarak kovduğu köpeğin saldırısına uğradı.
Aldığı tekme ve yumruk darbeleriyle bayılan S.Y., en son olarak köpeğin şüphelinin üzerine doğru gelerek havladığını gördü. Bir süre sonra kendine gelen genç kız, düğmelerinin açık olduğunu ve kıyafetlerinin çıkarılmaya çalışılmış olduğunu anladı. Genç kız, içerisinde 400 TL para ve cep telefonu bulunan çantasının ise çalındığını fark etti. Çantayı sokağın sonunda içi boşaltılmış halde bulan S.Y. yakında bulunan bir markete giderek polisi aradı. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi saldırganın peşine düşerken S.Y. hastaneye götürüldü. Tedavisinin ardından Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği’ne götürülen genç kız burada saldırganın eşkal bilgilerini vererek şikayetçi oldu.
Polis, S.Y.’yi dövüp tacizde bulunan, para ve cep telefonunu gasp eden saldırganın peşine düştü. Polis, mahallede bulunan güvenlik kameraları ve MOBESE kameralarını incelemeye aldı.
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ChatcityAile

ChatcityAile resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2011 Cum 05:15:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Manolya Söze girmeden önce hatrini sormak istiyorum Nasılsın  iyimisin ? 

Manolya şurda 2 kelme eklemek istedim. Bazen insanlar bir hayvan`a benzer ama onlarda Sadece kabalık konusunda diyorum 

Yalnış anlamasinlar beni hemen ön yargi yapan insanlar sadece  hayvanlar insanlardan daha sadık ve daha dostta,cana,sevgi, v.s bunlarn hepsi.köpeklerde olanlardir zaten insanin en yakin dostu köpektir. köpek deyip geçenlere şimdi bu``da bi örnek olsun demek istiyorum  ama fikirleri umarim değişme gibi bi durumlari olur pek sanmiyorum .. Dediğim gibi insanlar arkadan vururlar ama köpekler Hayvanlar hiç bir zaman öyle bi durumda düşmezler sadece gereken usurlari  kurtarmak için kullanilan bir hayvan değildir sokak`ta gören bi insan köpeğe sadece uyuz der geçerler ama böyle bi durum olduğu zaman pişmanlık duyuyorlar mi acaba  ? Merak ediyorum cidden böyle bi durumla karışı karışıya gelen oldu mu hiç ? Kisa sözün lafi uyuz dedikleri köpekler daha sadıktır.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir