ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 00:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Macaron mu? Paket mi?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2011 Çar 09:45:17      Macaron mu? Paket mi?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Macaronların bu aralar psikopatçasına meşhur olmasıyla ilgili bazı sorunlarım var. Açıkçası tatlı manyağı bir insanım. diyetisyenim umarım okumuyordur ama okuyorsa da olan oldu artık.

Bana ver çikelatayı püskeviti daha da arkasını arama, o derece yani…

Macaronları da seviyorum aslında ama asıl sorunun tatları değil (Nutella gibi mesela) sadece paketlemeleri olduğunu düşünmeye başladım.

Aslında sadece şekerle yapılmış, dişe yapışan, zaman zaman tırt kategorisindeki kremalarıyla Macaron dediğin şey “Ay bi kaşarlı döner olsa da yesek” cümlesindeki “kaşarlı döner” yerine koyulabilecek kadar özel bir tat değil.

Ama bir takım Tumblr kızlarımızın da vermiş olduğu gaz sayesinde ben bile Baylan’dan alır oldum. Çünkü lanet olsun ki NR. 39’un ayakkabı kutuları gibi bu çocukların da paketlemeleri beni ayrıca kendisine aşık ediyor. İçindekini at, kurusunu sakla kıvamlı ürünler bunlar.

Özellikle eşşşeeek kadar pahalı, 25 tanesine 50 TaaLeee isteyen Laduree bu konuda aşmış durumda:

Gördüğünüz üzere o kadar güzeller ki insanda alıp saklama hissi uyandırıyorlar. Bu yüzden de marka olmaları çok kolay. Dahası, süpersonik hediye seçeneği oluyorlar. İçindekini beğenmese de dışındakine aşık olacağı kesin o fazla dergi karıştırıp, sanat aktivitelerine bayılan aynı zamanda da internette fıldır fıldır gezen kızın (ben yani) onu sevmesi.

Sonuç: macaronlar aslında bence paketleme ve fotojeniklik harikası ürünler.

Aynısının Cupcake versiyonunu da yapıcam bu postun, onu da başka şeylere bağlayacağım.

Beni bekleyin anacım…

Mujxx

İmza

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JoKe

JoKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2011 Çar 14:58:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
İnsanoğlunun Macaronlara karşı olan aşkı bu kadar tatlı anlatılabilir
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir