ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 14:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Romatizma ! Bölümü :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Romatizma

Romatizma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 03:33:51      Romatizma ! Bölümü :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evet Arkadaslar Sadece amaçımız eğlenmek gülmek içimden`de böyle bir çalışma

sergisi yapmak geldi umarim beğenirsiniz yorumlariniz eksik etmesiniz .şimdiden yorum yapan arkadaslarima teşekkür ederim .kimse gönül koymasin arkdaslar elimden gelen herkesi yazmak isterim ama bekleyin ve görelim diyerek sabirla bekleyeceksiniz zaten sizlerin nickiniz yazdiğim zaman özel mesaj olarak yolucam size sizlerde görüceksiniz. kimsenin gönül koymasini istemiyorum arkdaslar amaçımız eğlenmek ve gülmek hoş görüştür. kısaca iyiki varsiniz...Romatizma...

Bekleyin Farklı şekilde döneceğim..

Romatizma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 04:50:46sohbet oyun linki

Amatör bir tasarim arkadaslar elimden bu kadar  geldi umarim beğenirsiniz teşekkürler :))

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eklediğiniz resim görünmüyor. Resmi görünecek şekilde tekrar eklerseniz bu başlığın altına eskisini yenisiyle değiştirme fırsatımız olacak..

Crotch

Romatizma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 13:08:17sohbet oyun linki

Resim Yaptirmak isteyen arkadaslarim Lütfen kısa e mail olarak atabilirsiniz ulaşmak isteyen arkadaslar buyurun ekleyin ilim_ara@hotmail.com  e mail olarak mesajlariniza yanıt verilecektir. 

Bekleyin farkli şekilde döneceğim.. Romatizma..

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 17:11:36sohbet oyun linki
Ellerine sağlık,calışmalarının devamını dilerim,peki neden yanlızlığı bana sikayet ediyorsun :) kelin ilacı olsa kendine sürer,bende aynı durumdayım :)

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 17:24:00sohbet oyun linki

Bune  şimdi  ya   allahaşkına bu ne dikkat ediyorum da açtığınız başlıklar çok saçma

sürekli birbirinizi  övüyorsunuz  yahu bırakın boş lafları   yararlı başlıklar açın az

IICihatII

IICihatII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 21:50:21sohbet oyun linki

Manolya insanlarin en yaparsa yapsin seni ilgilendirmez ve sanada laf düşmez ne olmuş yani seni yazmadıklari için zoruna mı gitti yoksa :) ben öyle anliyorum demekki insanlar karakterini  yapiyor ki koyma fırstına geçip arkadaslarina sunuyor :) ve lakin sanada söz düşmez beğenmediysen ilim_ara@hotmail.com E mail atar bilgilerini arz edersin.. Buna senin hakkın olmaz açık konuşmak gerekiyorsa  Çalışmalarimi Sunar  arkadaslarimin yorumlarini alirim ..Seninde yorumun güzel teşekkür ederim yine de .`` Saygi duyarim sen bir de demişin ki. bilgili Başlıklar atin Hep bilgi olacak değil ya insan arada eğlence olmasi gerekiyor ki Sohbetin bir anlami gelsin ve değer verdikleri bilsinler diye çalışmalari sunuyoruz ... Muckuncum   Yalnızlık dediğim zaman aklima gelen sen oldun bilmiyorum sadece öyle sohbet içersinde bulundum he kalbini kirdiysam özür dilerim bir takine yer bölümü değiştirim seni yazarim :) padişah yaparim kendimide vezil yaparim :) bana sorarsın cevaplarim gibi misal :)  Sacmala oldu galiba neyse :) CC FORUM...

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 23:44:24sohbet oyun linki
·IICihatII· :

Manolya insanlarin en yaparsa yapsin seni ilgilendirmez ve sanada laf düşmez ne olmuş yani seni yazmadıklari için zoruna mı gitti yoksa :) ben öyle anliyorum demekki insanlar karakterini  yapiyor ki koyma fırstına geçip arkadaslarina sunuyor :) ve lakin sanada söz düşmez beğenmediysen ilim_ara@hotmail.com E mail atar bilgilerini arz edersin.. Buna senin hakkın olmaz açık konuşmak gerekiyorsa  Çalışmalarimi Sunar  arkadaslarimin yorumlarini alirim ..Seninde yorumun güzel teşekkür ederim yine de .`` Saygi duyarim sen bir de demişin ki. bilgili Başlıklar atin Hep bilgi olacak değil ya insan arada eğlence olmasi gerekiyor ki Sohbetin bir anlami gelsin ve değer verdikleri bilsinler diye çalışmalari sunuyoruz ... Muckuncum   Yalnızlık dediğim zaman aklima gelen sen oldun bilmiyorum sadece öyle sohbet içersinde bulundum he kalbini kirdiysam özür dilerim bir takine yer bölümü değiştirim seni yazarim :) padişah yaparim kendimide vezil yaparim :) bana sorarsın cevaplarim gibi misal :)  Sacmala oldu galiba neyse :) CC FORUM...

Türkçe konuş arkadaş yazdıkların anlaşılmıyor

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir