ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 04:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   Counter Strike NVIDIA ve ATI Ekran Kartlarında 100 FPS
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

emrist

emrist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2011 Per 14:04:50      Counter Strike NVIDIA ve ATI Ekran Kartlarında 100 FPSsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
- NVIDIA Ekran Kartı Olanlar [GÜNCEL DRİVER] -

NVIDIA ekran kartı olan arkadaşlar NVIDIA kontrol paneline girip aşağıdaki resimlerde anlatılan adımları uygulayarak 100 Fps`ye ulaşabilirler.

Birinci Adım ;

Buraya tıklayarak resmi küçültebilirsiniz

İkinci Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 1024x768 ve 95KB.

Üçüncü Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 1024x768 ve 86KB.

Dördüncü Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 1024x768 ve 89KB.

Beşinci Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 1024x768 ve 90KB.

Altıncı Adım ve mutlu son ;

- NVIDIA Ekran Kartı Olanlar [ESKİ DRİVER] -

NVIDIA ekran kartı olan arkadaşlar NVIDIA kontrol paneline girip aşağıdaki resimlerde anlatılan adımları uygulayarak 100 Fps`ye ulaşabilirler.

- ilk olarak masaüstüne gelin ve sağ tıklayın orada "NVIDIA Analog Görüntü Birimi" diye birşey çıkacak ona tıklayınız ve ;

-Performans & Kalite Ayarlarına tıkladıktan sonra karşınıza çıkan 4 şıktaki en altta bulunan Dikey eş zamanlama olana
tıklayınız

- Sonra "uygulama denetlemeli" olan butona basınız

- Bütün işlemler bittikten sonra tamam butonuna tıklayıp çıkabilirsiniz

- Son olarak oyuna girip aşağıdaki komutları uygulayıp ve fps`nizin 100 olarak değiştiğini görüceksiniz

- ATI Ekran Kartı Olanlar [GÜNCEL DRİVER] -

ATI ekran kartı olan arkadaşlar aşağıda gösterilen adımları sırasıyla uygularlarsa oyunda 100 fps alabilirler.

Birinci Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 956x682 ve 84KB.

İkinci Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 956x682 ve 90KB.

Üçüncü Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 956x682 ve 83KB.

Dördüncü Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 956x682 ve 83KB.

Beşinci Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 956x682 ve 82KB.

Altıncı Adım ;

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin normal boyutunu görmek için buraya tıklayın. Gerçek boyutları 956x682 ve 75KB.

Yedinci Adım ve mutlu son ;

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

emrist

emrist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2011 Per 14:15:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Refreshlock sayesinde OpenGL-Direct3D-DirectX’li oyunlarda (mesela Counter-Strike, Quake vs.) 60-75 arası olan fps’nizi 100′e kadar çıkarmanızı sağlıyor. Program ücretsiz olup, özel bir driver yüklemeden görüntü kalitenizi arttırıyor. Tabi bunun için uygun ayarları yapmanız lazım. Programı çalıştırdıktan sonra sağ altta çıkan simgeye tıklayarak oyundaki görüntü çözünürlüğünüzü (Screen Mode kısmı) ve oyundaki bit değerinizi seçmeniz (16 ya da 32 BPP yazan kısım), ardından kullandığınız görüntü ayarınızın Set At değerini üstteki Set to kısmından 100 yapmanız, son olarak da programı aktif duruma getirmeniz (üstteki On-Off kısmını On yapmak) gerekiyor.

Bu ayarlar sayesinden fps sınırınızı 100′e çıkarmış olacaksınız.

İNDİR

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir