ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 13:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Ruhidar Abla Artık Bizimle :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JoKe

JoKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 21:41:21      Ruhidar Abla Artık Bizimle :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

7 tepenin hanımı,40 odanın sultanı Ruhidar Abla artık bizimle...

Turşu kuran annesi ve memur babasının biricik kızı olan Ruhidar,atığında aradığı boncuk kriterlerinin eksikliği dolayısıyla liseyi zorla bitirdikten sonra ev kızı olarak yaşamını sürdürmeye devam etti.Humanist kişiliğinin ona verdiği enerji,mutluluk ve her derde derman olması onu sosyal çevresi içerisinde kısa zamanda hatrı sayılır yerlere getirdi.

Bizde uzun uğraşlar sonucu onu burada forumumuza getirmeyi başardık.Ruhidar abla artık bizimle.

Bu başlık altında sıkıntınızı,derdinizi,üzüntünüzü paylaşın Ruhidar Abla size derman olsun  İsim vermeden özel mesaj atarak "artık tutamayacağım" dediğiniz itiraflarınızı,sevipte söyleyemediklerinizi yazın,Ruhidar Abla burada yine isim vermeden yazsın.

Ruhidar Abla sıcak çikolatasını aldı,bilgisayar başında sizleri bekliyor

uykucu88

uykucu88 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 21:45:55sohbet oyun linki
Selam ruhani abla ben iddaada hep tek maçtan yatıyorum bu  durum canımı çok sıkıyor öyle zamanlar oluyor ki hiç uyayamıyorum geceleri rüyamda maçları görüyorum ama yinede olmuyor....(varsa bir iki banko maç:P)

JoKe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 21:59:49sohbet oyun linki

Ruhidar Abla Diyorki :

Sevgili uykucu88,

İdda bir yaşam tarzıdır,tutkudur.Lakin kendini fazla kaptırma delikanlı.Hayat akıp gidiyor,ligte öyle,önümüzdeki maçlara bakacağız,hayat senden aldıklarını elbet fazlasıyla verecektir,pozitif ol...

TUR 133 Karabükspor - Mersin İdman Yurdu 3 2.15 2.90 2.55 1.23 1.17 1.36 1.55 1.80 2.80 1.80 3.25

Engin bilgilerime ve 5. hissime dayanarak söylüyorumki Mersin İY alır.Çıkarsa kırışalım.Oranlara bakma,sen beni dinle.

TlRTstar

TlRTstar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2011 Cum 22:37:28sohbet oyun linki
Merhaba Ruhidar abla.. Ben kişiye söyleyecek bir söz bulamadığım için senin engin bilgilerini bana aktarmanı diliyorum. Ufak bir yazı koyacağım. Ve bu yazılanların tam tersini yapıp hiç birşey olmamış gibi dolaşan bir kadın var.Sence buna ne demeli ?

****             вяσкεи ιиsιdε...:

*uzatma *** ne diolarsa her dediklerine inan tamammı sakın kendi bildiğini yapma

***          :

*bunu söylüyen ablan inanmamak için bana tek bir neden söyle

`                  ****              вяσкεи ιиsιdε...:

*sen ablama yazılan bir kişiyle konuşucak kadar **** tanıdın beni **** sende bana onu söle

***            :

*ben sana ***   diyorum

Beni aydınlatırmısın ? Ruhidar abla ? Gizlediğim kelimelere odaklanırsan ne demek istediğimi çok iyi anlarsın sanıyorum ? Ben şey düşündüm ruhidar abla bir atasözü ??

Büyük lokma ye(de) büyük laf söyleme mi demeliyiz ?

Hayat.. Ne kadar acı.. mı desek ablacım

JoKe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2011 Cmt 00:26:54sohbet oyun linki

Ruhidar Abla Diyorki :

Merhaba Tırtstar,

Böyle ufak detaylara takılmamalısın,herkes kendi yaptığından mesuldür..Yorma kafanı,abla tavsiyesi.Hayat güzel ve gayet tatlı,yaşanmaya değer

TlRTstar

TlRTstar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2011 Cmt 16:45:24sohbet oyun linki
·JoKe· :
Ruhidar Abla Diyorki :

Merhaba Tırtstar,

Böyle ufak detaylara takılmamalısın,herkes kendi yaptığından mesuldür..Yorma kafanı,abla tavsiyesi.Hayat güzel ve gayet tatlı,yaşanmaya değer

Haklısın Ruhidar abla. 3 kuruşluk insanlara değer vermeye gerek yok, yalancının mumunu söndürürüz yeri geldiğinde.. müsvette böyleleri ne sözüne ne bakışına aldanmak lazım.. Ablasınıda ben mi alsam ?   

Bu arada Eyvallah..  

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2011 Cmt 19:55:31sohbet oyun linki

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir