ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 00:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Ne Basit Şeyleri Özlüyor Yürek
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2011 Per 13:21:55      Ne Basit Şeyleri Özlüyor Yüreksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yoksunluklarla terbiye oluyor gönüller. Bazen ne basit şeyleri özlüyor yürek..

Çoğu insanın elinin tersiyle ittiği, sıradan saydığı, umursamadığı, kıymetini bilmediği ufacık şeylere hasret duyuyorsun.

Bizim çöpe attığımız yiyecekler, nasıl Afrika’da açlıktan ölenler için hazineyse; bir ilişkinin yoksulluğu da öyle servet oluyor bazen gönüllere!

Benim hiç büyük hayallerim olmadı, yeterince büyük yaşanmışlıklarım vardı. Maddi hayallerim de olmadı. Başımı sokacak bir ev, sağlık ve kimseye muhtaç olmayacak kadar geçim kaynağına şükür ederim.

Yatlar, katlar, ün, şöhret ve para… Bunlar bana ait olmayan bir dünyanın illüzyonudur. Oysa ne kadar dibinde duruyorum! Trajikomik!

Bazen yaşlılığımızı düşünürüz ya; ben hep Şile’ de, bahçe içinde, şirin bir evde görmek isterim kendimi. Daktilo sesine benzeyen klavye tuşlarının sesinin geceyi yırttığını düşlerim. Bir kitabın orta yerinde, bir türlü içime sinmeyen o cümleyi arar dururum.

Sonra ara veririm çalışmaya, kalkıp bir kahve yaparım en telvelisinden ama iki kişilik! Benim adam bahçede kitap okurken üşümüştür diye, bir de hırka alırım elime, kahve tepsisinin yanında.

Çıkar iki sohbet ederim, yazdığım hikayenin neden bir türlü yürümediğini tartışırız. O, okuduğu kitaptan bir cümle söyler, gülümseriz. Mutlu biter benim hayat yolculuğum hayalimde. Sevdiğim bir yerde, sevdiğim bir adamla birlikte yaşlanıp sona ereriz.

Bu hayal geleceğe dair ama şimdi de bitmiyor insanın hasretleri. Ne basit şeylere sızlıyor burnun direği. Battaniyenin altında ayaklarını birbirine değerek ısıtırken film seyretmek gibi… Akşam eve döneceğini bildiğin birine yemek hazırlamak gibi… Bilmediğin bir adresi ararken sormamakta inat eden sevgilinle kavga etmek gibi… Birlikte uyumak, gerçekten sevişebilmek gibi…

Ne basit şeyleri özlüyor yürek.. Kimilerinin üstünde yük saydıkları, zor gelen, eziyet olan, mutsuz eden şeylere gıpta ediyor insan. Ve hayat, ne basit şeylerin üstüne kurulu oysa; anlayabilene…
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir